Teraz jest 6 maja 2024, o 17:20

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: owiewki z chin.allegro.opinie
PostNapisane: 23 kwi 2011, o 14:36 
witam inetersuje mnie opinia na temat kpl.owiewek z allegro.potrzebuje wymienić cxały kpl w R-1 ROCZNIK 2000.CO SĄDZICIE NA TEMAT TEGO PRODUKTU?RÓZNE OPINIE SŁYSZAŁEM


Góra
  
 
 Tytuł: Re: owiewki z chin.allegro.opinie
PostNapisane: 23 kwi 2011, o 17:43 
Offline
mistrz toru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwi 2010, o 13:51
Posty: 1248
Lokalizacja: piwniczna
Sprzęt: r1
Imie: darek
nie ma linka. a tak pozatym to bierz smialo.sztywniejsze sa niz oryginalne,ale wszystko pasuje idealnie


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: owiewki z chin.allegro.opinie
PostNapisane: 23 kwi 2011, o 19:00 
Offline
świeżak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 sty 2011, o 23:25
Posty: 14
Sprzęt: R1 RN09
Imie: Tomasz
Nie ma linka, ale podejrzewam że chodzi Ci o owiewki24.pl to powiem że są naprawdę spoko, idealnie pasują i bardzo dobry materiał. Można się też dogadać jak ja. Rozkompletowali mi i kupiłem od nich czaszę i ogon już pomalowane i pasowały idealnie na otwory a i lakier identyczny. Nie radzę za to brać odlewów. Po pierwsze nie mają otworów(trzeba nawiercać) trzeba je jeszcze szpachlą traktować i za cholerę nie pasują. W poprzedniej mojej R6 zakupiłem takie odlewy to kolega musiał je naciągać żebym mógł przykręcić. Masakra.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: owiewki z chin.allegro.opinie
PostNapisane: 24 kwi 2011, o 09:32 
kupa na eaby po co przepłacać u nas :]


Góra
  
 
 Tytuł: Re: owiewki z chin.allegro.opinie
PostNapisane: 24 kwi 2011, o 09:41 
wrzuć linka bo wszyscy gdybają ;)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: санкт-петербург поиск местонахождения по номеру мобильного т
PostNapisane: 24 kwi 2011, o 22:42 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 kwi 2010, o 19:33
Posty: 152
Lokalizacja: W-wa
Sprzęt: Diablica
Imie: Krzysztof
badLEX napisał(a):
поиск адреса по номеру телефона гмосква определение местонахождения по номеру мобильного телефона в беларусь база данных с фио датами рождения адресами телефонами казань, узнать адрес по номеру телефона в г воронеже краткий автомобильный справочник зил программа отслежки местоположение абонента мегафон, г моршанск справочник адресов и телефонов домашние адреса москвы по номеру телефона мобильный детектор для абонентов билайн, определение местонахождения абонента мтс базаданных адресов и телефонов по региальнымторговый домам поиск местонахождения абонента по номеру мобильного телефонаукраина, найти номер телефона по домашнему адресу в москве поиск телефонного номера абонента мтс найти по адресу и по фамилии номер сотового телефона, поиск адреса по телефонному номеру в волгограде телефонно адресная база данных мвд спб навигатор для поиска людей через мобильник, узнать телефон в зелинограде по адресу поиск номера телефона по адресу киров местонахождение обонента сотового телефона, программа поиска абонента как работать с пеленгатором для мобильного телефона пермский край база данных адресов и телефонов физических лиц


What the hell? :shock:

A co do owiewek to słyszałem, że nie są zbyt wytrzymałe, lakier się szybko niszczy i owiewki pękają natomiast nie wiem czy to prawda. Najlepiej by było gdyby wypowiedział się ktoś, kto użytkuje ww owiewki dłużej niż sezon.

_________________
Obrazek
IROC-Z 350 TPI - 4wheel dream...

only ONE

[*] life is brutal :(


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

cron
Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1