Teraz jest 25 kwi 2024, o 23:58

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 725 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 73  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wszystko o oponach...
PostNapisane: 17 cze 2010, o 13:06 
a ja mam do was pytanie z racji takiej iz doszly mnie lsuchy ze ta opona nie nadaje sie na sportowy motocykl?? co o tym sadzie orientuje sie ktos w ogole co to jest i doczego to jest? slyszalem ze na turystyka takiej opini udzielil mi jeden z forumowych kolegow:) ale postanowilem zapytac wiekszej ilosci ludzi bo koles przeslal mi link do opisu tej opony i bylo napisane jak byk ze do typowo sportowej jazdy :|


Załączniki:
4_f.jpg
4_f.jpg [ 100.61 KiB | Przeglądane 3573 razy ]
Góra
  
 
 Tytuł: Re: Wszystko o oponach...
PostNapisane: 17 cze 2010, o 15:21 
Na tym zdjęciu to coś mało widać... :roll:
Nie lepiej się przejechać i zobaczyć to moto w końcu? Czepiasz się szczegółów, na które ja nawet bym nie zwrócił uwagi... ;)
Co za problem zmienić opone jak nie będzie odpowiadała??


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Wszystko o oponach...
PostNapisane: 17 cze 2010, o 16:05 
co mi to da ze pojade i zobacze skoro sie nieznam pozatym jade w weeken a forum jest po to zeby zadawac pytania dzielic sie opiniami itd itp a problem jest taki ze nowe opony niestety kosztuja pieniadze moze dlaciebie to zden problem ale nie wszyscy maja tak dobrze jak ty a pozatym wystarczy powiekszyc foto i widac bierznik idealnie wiec czego nie widzisz?? pozdro ;) aha i jeszcze jedno czepiam sie szczgołow bo przez szczegoły moze okazac sie ze motor jest bobem taki szczegol jak piekniecie ramy niby tylko 3mm szczegol takie szczegoł jak caly maolowany szczegół nie :D szczegol szczegołem i wiesz jak jest a nie mam zamiaru kupic boba


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Wszystko o oponach...
PostNapisane: 17 cze 2010, o 19:42 
Offline
mistrz prostej
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2010, o 16:45
Posty: 455
Lokalizacja: Poznań
Sprzęt: YZF R6
Imie: Piotr
A co to jest za opona :?: Bo na moje to jest Pirelli Dragon Supercorsa = typowo sportowa guma :D

_________________
http://www.arachnea.org/
"Przeciwko kur**twu i upadkowi zasad !!!"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Wszystko o oponach...
PostNapisane: 17 cze 2010, o 20:42 
takze wydaje mi sie ze to pirelli dragon czyli opona do motocylki sportowych.
Ps. Wydaje mi sie ze powinienes nasmarowac lancuch.
Pozrdrawiam


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Wszystko o oponach...
PostNapisane: 17 cze 2010, o 20:49 
Offline
mistrz prostej
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2010, o 16:45
Posty: 455
Lokalizacja: Poznań
Sprzęt: YZF R6
Imie: Piotr
Panie nie chcę się wymądrzać,czy coś,ale nie wiem po czym żeś wywnioskował te nasmarowanie łańcucha,bo po tej fotce nie jesteś w stanie tego ocenić... ;) Pozdro.

_________________
http://www.arachnea.org/
"Przeciwko kur**twu i upadkowi zasad !!!"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Wszystko o oponach...
PostNapisane: 17 cze 2010, o 21:48 
widzicie panowie jak wy sie znacie powaznie :) dokladnie jest to PIRELLI DRAGON EVO MTR 22 180/55ZR17 73W M/C (W) (skopiowalem ze strony) a co do tego łancucha to podono smarowany:P


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Wszystko o oponach...
PostNapisane: 17 cze 2010, o 22:33 
Mahomet napisał(a):
Panie nie chcę się wymądrzać,czy coś,ale nie wiem po czym żeś wywnioskował te nasmarowanie łańcucha,bo po tej fotce nie jesteś w stanie tego ocenić... ;) Pozdro.



a no po tym ze widac swiecace sie rolki. z tego Co mi wiadomo nalezy wtedy nasmarowac lancuch. Szczerze mowiac t6o sie nie znam ale tak przynajmniej twierdzi moj mechanik.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Wszystko o oponach...
PostNapisane: 17 cze 2010, o 23:17 
Offline
mistrz prostej
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2010, o 16:45
Posty: 455
Lokalizacja: Poznań
Sprzęt: YZF R6
Imie: Piotr
Jeśli uważasz,że rolki muszą być pomazane całe lub w większej części smarem to jesteś w błędzie... Nie mają się świecić jak psu jajca tylko mają być lekko "pobrudzone" smarem,a z tego zdjęcia nie jesteś w stanie stwierdzić,czy jest posmarowany czy nie np przez to,że rozdzielczość jest do dupy...

_________________
http://www.arachnea.org/
"Przeciwko kur**twu i upadkowi zasad !!!"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Wszystko o oponach...
PostNapisane: 18 cze 2010, o 07:31 
wydaje mi sie ze jezeli co druga rolka swieci sie jak nowa obraczka to lancuch powinno sie posmarowac. NIe mowie o oblepianiu smarem ale zazwyczaj te swiecacie rolki sa poprostu suche. Moze sie myle ale dle mnie to jest poprostu logiczne.


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 725 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 73  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

cron
Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1