Teraz jest 3 maja 2024, o 06:45

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Gdzie wykupić AC
PostNapisane: 24 sty 2010, o 12:46 
Witam
w tym roku ,bede chciał wykupić AC ,może podpowiecie w jakiej firmie i jakie koszta
Pozdr.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Gdzie wykupić AC
PostNapisane: 24 sty 2010, o 12:52 
niestety wybor jest bardzo mały albo PZU albo allianzzz osobiscie polecam allianzzzzz szybciej kase wyplacaja PZU czeka do ostatniego dnia czyli dokladnie 30 dni od zgloszenia szkody. allianz wychodzi rowniez taniej niz pzu jak dobrze pocisniesz im. chociaz pzu w tym roku zaproponowalo mi za 1050 OC+AC do kwoty ubezpieczniea 26k takze tez niezle. sprawdz obie firmy przedstaw oferty od drugiej firmy i niech sie bija :D


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Gdzie wykupić AC
PostNapisane: 24 sty 2010, o 13:54 
Offline
pochłaniacz winkli
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2010, o 20:54
Posty: 622
Lokalizacja: Wrzesnia,WLKP
Sprzęt: YZF R1 Rn09
Imie: Piotr
też słyszłałem że allianz ma dobra ofertę, Fuego to kurcze mega dobrze zproponowali w razie nawet glpiej packi wszystko kostzuje więcej niż to 1000zł o kradziezy juz nie mówie,

_________________
Lewy pas i gaz, przednie koło w górze nie daj się wyprzedzić furze:)))


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Gdzie wykupić AC
PostNapisane: 26 sty 2010, o 14:20 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 26 sty 2010, o 10:07
Posty: 20
Lokalizacja: Czchów/Brzesko
Sprzęt: R1
Imie: Łukasz
sorka ze wcinam w temat ale powiedzcie jakiej sytuacji oraz czego moga nie wyplacic z AC gdy cos sie stanie z moto?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Gdzie wykupić AC
PostNapisane: 26 sty 2010, o 14:23 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sty 2010, o 15:20
Posty: 241
Sprzęt: *
Imie: *
W każdej umowie AC masz wyszczeglnione sytuaje które są objęte ubezpieczeniem w różnych ubezpieczalniach masz różne zasady wiec przed zawarciem ubezpieczenia poczytaj dobrze warunki umowy :)

_________________
Panować nad maszyną , to tak jakby panować nad bezmyślnym zwierzęciem . Więc panuj nad jego siłą , by ona nie opanowała ciebie , ponieważ byłoby to twoją porażką !!! ( Ta siła , to wszystko co nas w nich kusi )


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Gdzie ubezpieczyć swoją R6 - AC
PostNapisane: 7 sty 2012, o 19:43 
Offline
kursant

Dołączył(a): 7 sty 2012, o 14:34
Posty: 112
Sprzęt: Yamaha r6
Imie: Waldek
Jestem nowy na forum i nie jestem pewien, czy ów temat był gdzies poruszany. Od nowego sezonu chcę ubezpieczyć swoje moto od kradzieży. W jakich ubezpieczalniach polecacie wykupić AC tak, żeby oczywiście było tanio.

polaczylem watek
darekR1


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Gdzie wykupić AC
PostNapisane: 10 lut 2012, o 12:50 
Offline
świeżak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sie 2010, o 12:39
Posty: 74
Lokalizacja: Warszawa
Sprzęt: GSX-R 750 K6
Imie: Janusz
Jestem zdania, że na zasadzie "tam gdzie taniej" można kupić jedynie OC.
Natomiast jeśli ktoś chce wykupić AC, to powinien sugerować się rzetelnością ubezpieczyciela. Innymi słowy wybrać takiego, który płaci.
Co z tego, że można zaoszczędzić 200, może 500 zł na składce, skoro potem ubezpieczyciel będzie robił wszystko, by zaniżyć odszkodowanie, albo nie wypłacić nic.
Biorąc pod uwagę to kryterium, polecić mogę PZU. Z Allianzem bywa różnie - raz płacą elegancko, innym razem robią pod górkę.
Z innych ubezpieczycieli sprawnie i ugodowo działa jeszcze np. Generali (choć nie wiem, czy mają AC dla motocykli w swojej ofercie).
Natomiast jak ognia unikałbym ubezpieczalni skupionych w Vienna Insurance Group - zwłaszcza Interrisk i Compensy. Jeszcze nie słyszałem o przypadku, by wypłacili odszkodowanie w należnej wysokości bez mnożenia przeszkód i wdawania się w spór.

Na koniec najważniejsze - zanim zdecydujesz się na wykupienie ubezpieczenia, czytaj OWU, a w szczególności część zatytułowaną "wyłączenie odpowiedzialności ubezpieczyciela". To samo gdy zauważysz kradzież, albo dojdzie do innego zdarzenia objętego ubezpieczeniem, zanim cokolwiek zrobisz, znów sięgnij do OWU.
Częste są sytuacje, że człowiek zauważy kradzież np. w środę, zgłasza to na policji, a do ubezpieczalni zgłasza się np. tydzień później, bo wcześniej nie było czasu, czy coś. A potem zamiast odszkodowania dostaje kopa w dupę, bo w OWU zawarto klauzulę, że ubezpieczalnię należy zawiadomić o zdarzeniu w ciągu 2 dni...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Gdzie wykupić AC
PostNapisane: 11 lut 2012, o 20:29 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 cze 2011, o 20:22
Posty: 5411
Lokalizacja: ʍoʞɐɹʞ ________ Niepołomice
Sprzęt: RN23
Imie: MIŚ
Lokalizacja: MałoPOLSKA
Interrisk to bandycka oszustofirma i z daleka od niej ! aktualnie przystępuje do złożenia wniosku do sądu by odzyskać kase od nich, na tabene chodzi o OC z nie mojej winy a kretyni robią jaja że normalnie gdybym Wam pokazał co mi odpisali to byście nie uwierzyli ... szkoda gadać

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Gdzie wykupić AC
PostNapisane: 11 lut 2012, o 20:51 
Offline
mistrz prostej

Dołączył(a): 9 mar 2011, o 23:53
Posty: 393
Sprzęt: R1 RN12
Imie: Sławek
Napisz co ci odpisali. Jestem ciekaw.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Gdzie wykupić AC
PostNapisane: 12 lut 2012, o 09:32 
Offline
mistrz toru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 wrz 2011, o 14:09
Posty: 1895
Sprzęt: YZF-R6 RJ15
Imie: Marcin
Lokalizacja: Warszawa
w piątek dzwoniłem do PZU, przy 50% zniżce zaproponowali samo AC za 1780 zł.
Przy półrocznym 2900 :) (drożej niż za rok bo nie ma promocji),
lub 580 za miesiąc.
Nie wiem skąd macie 1 tyś za AC i OC?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1