Teraz jest 2 maja 2024, o 17:42

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: yamaha r6 dla początkującego
PostNapisane: 15 mar 2010, o 08:32 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lut 2010, o 15:01
Posty: 261
Lokalizacja: Chorzów
Sprzęt: ciekłe srebro ;)
Imie: Artur
R6 to tez moj drugi moto, jak i w Twoim przypadku, wiec uwazaj na parkingach, ja z tym mialem najwiekszy problem po przesiadce na R6 ;) calkiem inaczej sie bestia prowadzi przy bardzo wolnej jezdzie niz moj poprzedni fazer i latwo zaliczyc jakas durna glebe przy widowni, a pozatym to oczywiscie - ponad 100KM i nerwowe sprzeglo zobowiazuje do trzymania sie w ryzach, na poczatek to dobra szkola charakteru :P no i szerokosci!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: yamaha r6 dla początkującego
PostNapisane: 16 mar 2010, o 07:56 
oj tam
mozna i zacząć od R1
na prostej każdy idiota odkręci
ja na swojej rozpoczynam 3 sezon i albo jestem taki kiepski albo samokrytyczny jednakże uczyc się uczyć trzeba..... bo stwiewrdzam że sprzęt nie jest ogarnięty jeszcze


Góra
  
 
 Tytuł: Re: yamaha r6 dla początkującego
PostNapisane: 16 mar 2010, o 18:19 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lut 2010, o 15:01
Posty: 261
Lokalizacja: Chorzów
Sprzęt: ciekłe srebro ;)
Imie: Artur
i dobrze! wazne zeby gonic kroliczka ;) dobrze by tu przytoczyc cytat
"przestane jezdzic na motocyklach kiedy przestane sie ich bac"
to dobre podsumowanie tego sportu ;]


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: yamaha r6 dla początkującego
PostNapisane: 21 mar 2010, o 16:16 
hehe no ja tez zaczynałem od r6:) powiem Ci to samo jak koledzy, jezdzij na poczatku spokojnie i z głowa na karku, niektórym sie wydaje ze po sezonie jest sie "panem na drogach" a tak nie jest, r6 błedów nie wybacza, ja jezdze trzeci sezon, i dopiero zaczynam sobie uswiadamiac ze pomalutku jazda zaczyna mi wychodzic, takze jak masz poukładane w głowie i na poczatku nie bedziesz sie popisywał swoimi umiejetnosciami, to kupuj smiało :D


Góra
  
 
 Tytuł: Re: yamaha r6 dla początkującego
PostNapisane: 22 mar 2010, o 07:09 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lut 2010, o 15:01
Posty: 261
Lokalizacja: Chorzów
Sprzęt: ciekłe srebro ;)
Imie: Artur
skarbek12 napisał(a):
r6 błedów nie wybacza, ja jezdze trzeci sezon, i dopiero zaczynam sobie uswiadamiac ze pomalutku jazda zaczyna mi wychodzic


o tak, tez mam to wrazenie, z lezka w oku wspominam prowadzenie mojego niewymagajacego fazerka ;)

skarbek12 napisał(a):
takze jak masz poukładane w głowie i na poczatku nie bedziesz sie popisywał swoimi umiejetnosciami, to kupuj smiało :D


nie ma sie co popisywac, bo sie ich prawie nie ma hyhy :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: yamaha r6 dla początkującego
PostNapisane: 21 kwi 2010, o 19:46 
troche rozumu i smialo mozesz smigac, tym bardziej ze jezdziles
wczesniej na moto,(ja tez zaczynalem od horneta) wiec jakby nie bylo jestes obyty z tym co dzieje sie na naszch drogach. Zeby sie potrzaskac wcale nie trzeba odkrecac na maksa,wystarczy byc w nieodpowiednim miejscu w nieodpowiednim czasie. Ja sie prawie przekrecilem na tamten swiat przez traktorzyste ktory w dupie ma korzystanie z lusterek i kierunkowskazow-potrzaskalem sie przy 80 km/h :x

pzdr


Góra
  
 
 Tytuł: Re: yamaha r6 dla początkującego
PostNapisane: 20 maja 2010, o 09:55 
ale gadacie ja nie znam motocykla ktory wiecej wybacza i lepiej lata po zakretach niz r6. tylko opon trzeba pilnowac zeby sie nie skonczyly. jak jest rowny asfalt erka sama skreca przynajmniej po 2006 roku bo wczesniejsze maja troszke kaprysny przod. fazerki sa ciekawe na poczatek tyle ze ja boje sie motocykli w ktorych kierownica skreca. a generalnie to mozna wszystkim latac po winklach byle dobra miekka opona byla i cieply asfalt. POGODE MI WŁĄCZCIE!!!


Góra
  
 
 Tytuł: Re: yamaha r6 dla początkującego
PostNapisane: 20 maja 2010, o 10:26 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lut 2010, o 15:01
Posty: 261
Lokalizacja: Chorzów
Sprzęt: ciekłe srebro ;)
Imie: Artur
Fuego napisał(a):
ale gadacie ja nie znam motocykla ktory wiecej wybacza i lepiej lata po zakretach niz r6. tylko opon trzeba pilnowac zeby sie nie skonczyly. jak jest rowny asfalt erka sama skreca przynajmniej po 2006 roku bo wczesniejsze maja troszke kaprysny przod. fazerki sa ciekawe na poczatek tyle ze ja boje sie motocykli w ktorych kierownica skreca. a generalnie to mozna wszystkim latac po winklach byle dobra miekka opona byla i cieply asfalt.



no to moze nowsze rzeczywiscie sa bardziej grzeczne, no i oczywiscie - nie mowimy o jezdzie po rowniutkich asfaltach, bo ile % swoich przebiegow robisz po takich ? wiadomo, motocykl torowy idealnie jezdzi po rownym, wtedy zachowuje sie po Bozemu ;] ale mialem przyjemnosc usiasc na kilku motocyklach, i fakt, jak narazie na czele pisania sie po lukach jest 1198 i zaraz po niej moja szosteczka :D

Fuego napisał(a):
POGODE MI WŁĄCZCIE!!!


mnie tez. 8-)

a tak btw Fuego, czy dobrze Cie kojarze z forum kota/fazera ? ;]


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: yamaha r6 dla początkującego
PostNapisane: 21 maja 2010, o 22:06 
Dołącze do postu. Po Jawie 350 kupiłem se R6 2002, chojrak ze mnie bo Jawe już opanowałem. Jak se pierwszy raz pojeździłem R6 to stwierdziłem że zaraz ją na allegro wystawie, bałem się , a co? NIe sprzedałem jej, cały czas śmigam, mam nadzieje że śmigać będę jeszcze długo. Motor jest troche nerwowy i czasem mu odbije jak gazu nie wyczuje, ale łatwo się prowadzi, można go przerzucać z winkla w winkiel, prawie sam to robi. Troche faktycznie przód jest niespokojny przy wyższych prędkościach i dohamowaniach. A błedy niktóre wybacza.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: yamaha r6 dla początkującego
PostNapisane: 23 maja 2010, o 21:43 
Offline
kursant

Dołączył(a): 21 sty 2010, o 11:09
Posty: 188
Sprzęt: -Bmws1000rr
Imie: s
Lokalizacja: Jarocin
to teraz moje zdanie jak jeździłeś na bandycie to i na R6 tesz pojedziez

_________________
V max 100 150 200 250 270 280 300


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1