Teraz jest 16 cze 2024, o 11:24

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: rj15 2008 wawa
PostNapisane: 16 sty 2016, o 20:06 
Offline
mistrz prostej
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2013, o 08:27
Posty: 568
Sprzęt: Czarna Strzała RN49
Imie: Tomasz
Lokalizacja: Wielkopolska
1qazse4 napisał(a):
Dzięki za pomoc. Zorientowałam się już, że faktycznie za coś konkretnego w roczniku 2009 trzeba dać ok 25k, wiec w garażu jest juz ... daytona.

hehe i koniec tematu. Jaki model jeśli można wiedzieć?

_________________
"Motocykle są jak wódka, poniżej pół litra nie ma co kupować"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: rj15 2008 wawa
PostNapisane: 16 sty 2016, o 21:08 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 13 gru 2015, o 21:05
Posty: 48
Lokalizacja: Wawa
Sprzęt: daytona, husqvarna
Imie: Aga
Lokalizacja: Wawa
Nowy model z wydechem pod moto. Sztuka po pucharze daytony, jeździło tylko po torze, ale w zestawie również wszystko na drogę. Przeliczyłam sobie to wszystko i wyszło, że do yamahy za 25k trzeba jeszcze kupić jakieś laminaty, crashpady, amortyzator skretu, itd i różnica miedzy r6, a o 5 lat młodszą daytoną zrobiła sie juz nie taka duża. Oczywiście części do r6 zdecydowanie tańsze i sam motocykl trwalszy, wiec pewnie dla zawodowca r6 to dalej najlepsza 600ka, ja na szczescie mogę wybierać to co mi się podoba :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: rj15 2008 wawa
PostNapisane: 17 sty 2016, o 10:43 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 paź 2013, o 14:09
Posty: 115
Sprzęt: R6
Imie: Filip
Lokalizacja: wlkp.
1qazse4 Daytona ma więcej zalet niż wad. Widziałem na FM, że prawie nówka kupiona. Gratulacje. Jak dla mnie jedynym mankamentem Daytony jedt jej mała popularność a co za tum idzie mała dostępność części. Natomiast super sprawą jest, że idzie z dużo niższych obrotów niż R6.

Pozdr.
F.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: rj15 2008 wawa
PostNapisane: 17 sty 2016, o 11:57 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 13 gru 2015, o 21:05
Posty: 48
Lokalizacja: Wawa
Sprzęt: daytona, husqvarna
Imie: Aga
Lokalizacja: Wawa
filipr napisał(a):
1qazse4 Daytona ma więcej zalet niż wad. Widziałem na FM, że prawie nówka kupiona. Gratulacje. Jak dla mnie jedynym mankamentem Daytony jedt jej mała popularność a co za tum idzie mała dostępność części. Natomiast super sprawą jest, że idzie z dużo niższych obrotów niż R6.

Pozdr.
F.


Mam Ducati, wiec dostępność części mnie nie przeraża. Tym bardziej, że ceny czesci do prawie nowej daytony sa niższe niż do 10 letniego ducata. Do ducata non stop coś trzeba było dokupić, wydech - bo oryginalny ciezki (10kg pod siedzeniem), aluminionwe stelaże, antyhopping, itd. I w wersji której dało się nim jezdzić nie nadawał się na droge. Oczywiście nie wszystko co kupiłam potrzebowałam po prostu lubie zabawki do motocykla (te pełniące jakaś funkcje), ale miałam już trochę tego dość. Wydałam worek kasy, ducat był może o 13kg lżejszy, tylko drogowa daytona jest 27kg lżejsza :mrgreen:. Do daytony jedyne co musze kupić to wymyślić jakąś soczewke, laminat pomalować sprayem na czarno, wymienić opony i tyle. Wiec kupując ten motocykl myśle że w perspektywne czasu w zasadzie oszczędziłam.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: rj15 2008 wawa
PostNapisane: 19 sty 2016, o 18:30 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 paź 2013, o 14:09
Posty: 115
Sprzęt: R6
Imie: Filip
Lokalizacja: wlkp.
Daytony tej zimy obrodziły. Na FM chyba ze trzy i nawet mój sąsiad jedną kupił ;)
Na Speed Dayach będą same Daytony i R6 haha ;)

Pozdr.
F.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1