Teraz jest 4 maja 2024, o 20:23

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Pomoc w dobraniu rozmiaru kasku
PostNapisane: 10 lut 2016, o 21:17 
Offline
mistrz prostej
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 gru 2015, o 10:17
Posty: 333
Sprzęt: R6 RJ16 ORANGE
Imie: Bartek
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Siemanko,

mam pewien dylemat, jezdzilem w agv K3 The Donkey, uwielbiam ten kask, ale srednio mi pasuje do moto :/ zal mi sie rozstawac z agv, bo bardzo lubie VR46 oraz kask mi odpowiadal i znalazlem na promocji garnek, ktory mysle, ze podpasuje do moto ,a nie bede musial sie zegnac z marka... Tylko, ze jest to rozmiar XL i mam pytanie do znawcow, czy ktos sie orientuje, czy w AGV zmieniali rozmiar skorupy, czy regulowali rozmiar tylko gabkami, bo jak tak moglbym sobie przepiac z L i po klopocie...

http://allegro.pl/kask-agv-k-3-rossi-go ... 82231.html

P.S. chyba, ze znacie jakies ciekawe malowania, od zawsze mialem specyficzne kaski, wczesniej byl Shark Raw i nie moge jakos kupic zwyklego czarnego kasku :/
Dzieki wielkie


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Pomoc w dobraniu rozmiaru kasku
PostNapisane: 11 lut 2016, o 10:28 
Offline
mistrz prostej

Dołączył(a): 25 sie 2013, o 20:03
Posty: 553
Sprzęt: yamaha r6 rj15
Imie: waldek
Lokalizacja: Mielec
wiem ze ci nie pomogę bo mam inną markę kasku ale z tego linka kask czyli chodzi mi o cenę to kojarzy mi się z cena na skutery a nie na cieszże motory


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Pomoc w dobraniu rozmiaru kasku
PostNapisane: 11 lut 2016, o 10:48 
Offline
mistrz toru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 kwi 2010, o 08:02
Posty: 1438
Sprzęt: r6 RJ15
Imie: Brylant
Lokalizacja: Kalishfornia
waldi napisał(a):
wiem ze ci nie pomogę bo mam inną markę kasku ale z tego linka kask czyli chodzi mi o cenę to kojarzy mi się z cena na skutery a nie na cieszże motory



zgadza się, K3 to kask raczej na małe moto. Malowanie przyciąga, ale raczej był zainwestował w coś lepszego. Głowa jest jedna, to nie noga która się zrośnie lub da się bez niej żyć !!
Moto za 20 tysi, a kask za 300 zł, nie tędy droga


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Pomoc w dobraniu rozmiaru kasku
PostNapisane: 11 lut 2016, o 10:57 
Offline
pochłaniacz winkli

Dołączył(a): 27 lut 2015, o 23:34
Posty: 690
Sprzęt: r5
Imie: kil
Lokalizacja: polska
http://www.stock.shoei-europe.pl/oferta ... ion-TC-8-l
http://stock.shoei-europe.pl/oferta/194 ... gin-TC-8-L

_________________
https://t.me/pump_upp


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Pomoc w dobraniu rozmiaru kasku
PostNapisane: 11 lut 2016, o 11:00 
Offline
mistrz prostej

Dołączył(a): 25 sie 2013, o 20:03
Posty: 553
Sprzęt: yamaha r6 rj15
Imie: waldek
Lokalizacja: Mielec
Brylant86 napisał(a):
waldi napisał(a):
wiem ze ci nie pomogę bo mam inną markę kasku ale z tego linka kask czyli chodzi mi o cenę to kojarzy mi się z cena na skutery a nie na cieszże motory



zgadza się, K3 to kask raczej na małe moto. Malowanie przyciąga, ale raczej był zainwestował w coś lepszego. Głowa jest jedna, to nie noga która się zrośnie lub da się bez niej żyć !!
Moto za 20 tysi, a kask za 300 zł, nie tędy droga

a mam arai-a rx7GP do sprzedania idealnie pasujące do takiego moto to się uparł na kask co tylko ma wygląd :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Pomoc w dobraniu rozmiaru kasku
PostNapisane: 11 lut 2016, o 13:12 
Offline
pochłaniacz winkli
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lut 2013, o 17:52
Posty: 614
Sprzęt: r6 rj11
Imie: Artur
Lokalizacja: Warszawa
zgadzam się w 100% z przedmówcami!

nie kupuj kasku z dolnej półki ! to już lepiej dołożyć i kupić jakąś używkę i wyprać wyściółkę.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Pomoc w dobraniu rozmiaru kasku
PostNapisane: 11 lut 2016, o 22:09 
Offline
mistrz prostej
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 gru 2015, o 10:17
Posty: 333
Sprzęt: R6 RJ16 ORANGE
Imie: Bartek
Lokalizacja: Dolny Śląsk
ale o czym Wy mowicie ? AGV K3 stoi na poziomie 550-600 zl zalezy od wzoru, nie wiem czy widzicie, ale jest to wersja powystawowa w rozmiarze XL, do tego stary model, wiec cena jest mocno zanizona, nie ma pudelka, pokrowca, oraz srodek jest wymietolony od klientow, a liczba motocyklistow z obwodem glowy powyzej 60cm jest naprawde malutka...
Do tego dodam, ze jest to moj 3 sezon na moto i nie jestem typem zapierdalacza, tak wiem nie da sie nie odkrecac, a jednak... smiejcie sie, ale staram sie nie przekraczac 140 (tak wiem kup sobie ciotersa albo turystyka, albo skuter) wujek mnie wprowadzil w motocykle, jezdzi naprawde dobrze, na torach wykreca spoko czasy (tak wiem, niechch przyjedzie na poznan to mu pokazecie jak to sie jezdzi xD) i pierwsze wypady robilem jako jego plecaczek i nigdy nie przekraczal 140 mimo, ze nie bylo winkla w ktory by nie wszedl tyle ze mna na plecach... Moze mam do tego zle podejscie, chce poswiecic ten rok na szlifowanie techniki, wyjazdy na tor i szkolenia, rok temu chlopak 20 lat stracil noge na r6 bo zapierdalal 250 w dresach, kocham motocykle, ale na szybka jazde przyjdzie jeszcze czas...
Sorry za te wypociny nie musicice czytac, bardzo lubie marke AGV ze wzgledu na Rossiego nie chce sie z nia rozstawac, a mialem bardzo duzo wydatkow z moto i nie stac mnie na ta chwile na wyzszy model :D Musialem sie przekolorowac z niebieskiego na czarny hihi....

P.S. przeczytajcie sobie testy tego kasku, bo nie wypada wcale tak zle, i sprawdzice realna jego cene :P bo arai powystawowy tez nie bedzie kosztowal 2000 zl sprzed 3 lat


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Pomoc w dobraniu rozmiaru kasku
PostNapisane: 11 lut 2016, o 23:30 
Offline
mistrz prostej

Dołączył(a): 25 sie 2013, o 20:03
Posty: 553
Sprzęt: yamaha r6 rj15
Imie: waldek
Lokalizacja: Mielec
a ja się pytam ,jeździsz na drogach publicznych?jeśli tak to pomysł ze idiotów na drodze nie brakuje wystarczy ze ty jedziesz np 80 km/h a idiota samochodem wyprzedzając na czołówkę ma 130?ile macie razem km?i kto leci na głowę uderzając na asfalt jak pocisk?pamiętaj tylko jedno ty uważasz a drugi nie ,druga sprawa nie patrz na markę kasku tylko to co cie chroni przy uderzeniu i to co ma i jak jest skonstruowany bo kask tani to jest tylko ozdoba tfu tfu ...obyś nie przeżył tak jak kolega co doświadczył jak mówisz


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Pomoc w dobraniu rozmiaru kasku
PostNapisane: 12 lut 2016, o 00:26 
Offline
świeżak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 maja 2015, o 20:40
Posty: 44
Sprzęt: RN22
Imie: Jacek
Lokalizacja: unknown
miałem k3 jako swój pierwszy kask 10 lat temu i pamięta do dziś jak przy 100km/h łeb fruwał mi jak żyd po pustym sklepie,pożyczyłem kumplowi na 5min i sie rozłożył na ulicy obok ścierając go do EPSu przy ok 60-70kmh (uczył sie gumy z dwójki)

koledzy wyżej mają racje,jest to kask na skuter/motorower.
głowe masz jedną i stara zasada mówi,że kupujesz kask na tyle na ile ją sobie cenisz.

AGV ma to do siebie,że za średni model trzeba dużo hajsu wyłożyć,gdzie innej marki będziesz miał już prawie najwyższą półke.

może chociaż dołóż 200-300 zł i weź k3 ale "SV" , to nowe modele AGV w kooperacji z Dainese i jak sie upierasz na tę marke to weź ten, bo model który dałes w linku ma chyba koło 10 lat...
jak szukasz czegoś starszego to szukaj najwyższych modeli ze swoich czasów, ja np polecam SHARK'a RSR2. do tej pory go czasem zakładam z sentymentu.

nie musisz zapierdalać,a niefartownie trafić i Ci sie taki plastikowy 10letni k3 rozsypie na twarzy,a po co ryzykować :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Pomoc w dobraniu rozmiaru kasku
PostNapisane: 12 lut 2016, o 06:12 
Offline
mistrz toru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 kwi 2013, o 20:13
Posty: 2661
Sprzęt: Sprzedany
Imie: Damian
Lokalizacja: Międzyrzec Podl
Kup sobie shoei'a porządnego, albo sharka, albo może hjc.
Jest naprawdę sporo fajnych ofert "second hand" I kaski jak nowe są. Coś Ty się uparl na te K3. Nie dość że AGV to i skorupa stara jak świat. Finanse Cie blokują? Moto masz konkret a w badziewiu na głowie będziesz jeździł?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1