Teraz jest 2 lip 2024, o 11:18

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: kosz sprzęgła RN 19
PostNapisane: 4 lip 2010, o 20:21 
ten dźwięk , który każdy zna to właśnie luźny na nitach kosz sprzęgłowy.Poszukuję używanego.....gdzie znajdę? :?: :idea:
pozdrawiam


Góra
  
 
 Tytuł: Re: kosz sprzęgła RN 19
PostNapisane: 5 lip 2010, o 08:43 
Walczyłem z tematem 2 lata temu. Ciężko jest znaleźć używkę w dobrym stanie, mało kto bawi się w sprzedaż silnika na części, allegro i jazda, szukasz, oglądasz i się denerwujesz. Takie są moje doświadczenia, poszukiwania zacząłem jesienią a na wiosnę kupiłem nowy kosz ;)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: kosz sprzęgła RN 19
PostNapisane: 5 lip 2010, o 16:36 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 15 sty 2010, o 17:54
Posty: 81
Lokalizacja: WPN
Sprzęt: zx10r
Imie: Artur
Czesc.Ja wlasnie walcze z tym problemem w mojej RN12 tylko ze u mnie to nie tylko chalasuje ale i szarpie przy ruszaniu, zaryzykowalem i czekam z nadzieja ze bedzie dobry na uzywany kosz za smieszne pieniadze w porownaniu do nowki bo nowy w serwisie kosztuje ponad 1500 zeta :o :cry:

_________________
ZX10R


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: kosz sprzęgła RN 19
PostNapisane: 6 lip 2010, o 10:53 
WITAM. Dla zainteresowanych posiadam do sprzedania sprzęgło oryginalne z niewielkim przebiegiem do RN12 lub sprzęgło antyhoppingowe STM.

Zainteresowani niech piszą.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: kosz sprzęgła RN 19
PostNapisane: 6 lip 2010, o 23:34 
Offline
przyszły mistrz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 cze 2010, o 20:06
Posty: 823
Sprzęt: yamaha r1 RN20
Imie: czervony
aspen napisał(a):
ten dźwięk , który każdy zna to właśnie luźny na nitach kosz sprzęgłowy.Poszukuję używanego.....gdzie znajdę? :?: :idea:
pozdrawiam

niestety nie pomoge to comi jeszcze zostalo to tylko duzy kosz sprzeglowy z kolem zamachowym
Załącznik:
DSC01106.JPG
DSC01106.JPG [ 75.96 KiB | Przeglądane 3502 razy ]

_________________
Yamaha Wild Star........Tam gdzie wolność jest standardem.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: kosz sprzęgła RN 19
PostNapisane: 7 sie 2010, o 10:06 
Dla zainteresowanych,znalazlem cale sprzągło za 800 wiec zamowiłem i juz chodzi w moim sprzęcie bez zarzutu. Ale uważam że posiadacze R1 RN19 powinni skontrolować swoje kosze sprzęgłowe ( odkręcić dekiel i zerknąć do środka) bo przy ok 25 tys pękają (taki defekt 2007). Ja znalazłem luźne elementy kosza ktore oszlifowały się w sprzęgle ale na szczęście nie wpadły do środka silnika.Ja latałem ostro i zawsze ze sprzęgła na koło strzelałem i dokładnie 24,5 tys wytrzymał kosz.na początku coraz bardziej rzęzi bo jest luźny na nitach, które w rezultacie pękają a elementy latają w środku jak napisałem powyżej. Trzeba zapobiec dalszej możliwej destrukcji silnika. Taka moja rada. :pijany:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: kosz sprzęgła RN 19
PostNapisane: 10 lis 2010, o 19:34 
Offline
mistrz toru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwi 2010, o 13:51
Posty: 1248
Lokalizacja: piwniczna
Sprzęt: r1
Imie: darek
u mnie chyba tez na wykonczeniu kosz.szarpie jak jade w korku na polsprzegle i przy ruszaniu,pozatym coraz glosniej go slychac.ile tak mozna jeszcze jezdzic?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: kosz sprzęgła RN 19
PostNapisane: 11 lis 2010, o 17:11 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sty 2010, o 15:20
Posty: 241
Sprzęt: *
Imie: *
Aż się nie rozsypie hehe ;)

_________________
Panować nad maszyną , to tak jakby panować nad bezmyślnym zwierzęciem . Więc panuj nad jego siłą , by ona nie opanowała ciebie , ponieważ byłoby to twoją porażką !!! ( Ta siła , to wszystko co nas w nich kusi )


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Kosz sprzęgła
PostNapisane: 25 lis 2010, o 21:05 
Mam pytanie
Czy do zdjęcia kosza sprzęgła w R1 (RN12) ,jest potrzebny ściągacz
jak ktoś zdejmował ,byłbym wdzięczny za informacje
Pozdrawiam


połączyłem wątki
TYSON


Góra
  
 
 Tytuł: Re: kosz sprzęgła RN 19
PostNapisane: 24 gru 2010, o 10:32 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 15 sty 2010, o 17:54
Posty: 81
Lokalizacja: WPN
Sprzęt: zx10r
Imie: Artur
nie jest potrzebny zaden sciagacz tylko ze ja w swojej dopiero pneumatem odkrecilem glowna srube,troche sie tego bicia balem ale za nic nie mozna bylo jej odkrecic

_________________
ZX10R


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1