Teraz jest 15 maja 2024, o 23:36

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Serduszko do R6
PostNapisane: 16 cze 2011, o 12:15 
Mam problemik moja R6 umiera powolną śmiercią, traci moc. Problem leży po stronie silnika i ciśnienia. Mam do wymiany pierścienie + najprawdopodobniej tłoki. Co byście radzili z nią zrobić? Szukać nowego serduszka, remontować stare czy może szukać nowszej R6?? Jestem w kropce bo przyzwyczaiłem się do mojej złośnicy może to dlatego że to pierwsza maszyna i jest sentyment.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Serduszko do R6
PostNapisane: 19 cze 2011, o 14:24 
ktory to rok ?
i jaki przebieg ?
i ile na niej zrobiles ?

jeżeli b. tanio bys znalazl nowe serce to spoko , ale ja osobiscie wole remontowac jezeli sie jeszcze da :D bo wiesz wtedy ze nie powinna cie maszyna zawiesc ;) wszystko zależy tez ile masz kasy

pozdro :drink:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Serduszko do R6
PostNapisane: 19 cze 2011, o 17:19 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2011, o 13:32
Posty: 131
Lokalizacja: Warszawa
Sprzęt: ZX12R x2 + R1 07'
Imie: Maciek
Lokalizacja: Warszawa
Znając rynek wtórny powiem tak, łatwo wdepnąć w kupę przy zakupie moto, jeżeli lubisz swój motocykl i masz troche szmalcu to reanimuj motorynke, ja miałem GSXR 1100 olejaka w którym załatwiłem tulejowanie i nowe tłoki z pierścieniami WISECO, psim swędem opękałem tulejowanie w warszawie za nie powiem ile bo mnie wszyscy będą molestować, tłoki dorwałem za 400pln z malutkim przebiegiem(300km), więc się udało, jeżeli naprawdę lubisz swoje moto to zadbaj o nie.

_________________
serwis motocykli Wa-wa tel. 503559779

Było: GSXR 1100W 94' -> GSXR 1100 91' -> R1 98' + GPZ 500 95' -> R1 06' -> TDM900 02' -> Bandit 1200S 98' -> ZX12R 02' -> ZX12R 02' -> R1 02'
Jest: 2 szt. ZX12R + R1 RN19 07'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Serduszko do R6
PostNapisane: 3 lip 2011, o 21:07 
Offline
przyszły mistrz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 cze 2010, o 20:06
Posty: 823
Sprzęt: yamaha r1 RN20
Imie: czervony
nowe serducho taniej wyjdzie
. abys dostal 2 tyg. gwarancji rozruchowej i mozesz po testować nowe serducho.. (jak cos bedzie nie tak zawsze mozesz zwrócić ) :aktor:

niech mechanik posprawdza cisnienia itp
przed zakupem posprawdzaj sobie , sprzegło, czy nie spalone ,,, miske olejowa zdjac zobaczyć czy cos nie sypnęło

_________________
Yamaha Wild Star........Tam gdzie wolność jest standardem.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Serduszko do R6
PostNapisane: 7 lip 2011, o 14:33 
Dzięki za pomoc w sumie na razie lata bez problemu. Rocznik to 2001 obecnie ma już na kulane około 42 000 km, a zrobiłem nią z 6-7 tysiaków. Bede latał dopóty nie padnie;). Coś nowego wtedy kupie a teraz i tak problem mam bo mała słuczka przy 10km/h i reflektor poszedł wrrrrrrrrrrrrrrrrr.


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1