Teraz jest 1 maja 2024, o 13:20

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Odpalanie - nie za pierwszym. .
PostNapisane: 14 maja 2010, o 17:44 
No mam to samo jak czerwony przycisk z prawej strony kierownicy włącze to słychać przez chwilę takie jakby cykanie przekaźnika ale to odgłos dochodzący z pompy paliwa :twisted: Może pompa ma taką głośną prace :shock: :?:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Odpalanie - nie za pierwszym. .
PostNapisane: 16 maja 2010, o 13:59 
Jak ja wciskam czerwony to czasami daje się słyszeć odgłos zasysania :mrgreen: Co do cykania to gdzieś już ustaliliśmy, że to normalne chyba przy pompie 8-)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Odpalanie - nie za pierwszym. .
PostNapisane: 19 maja 2010, o 00:00 
kamelr6 napisał(a):
Myśle, że może wspólnymi siłami. U mnie pompa po załączeniu zapłonu i włączeniu przycisku ''engine'' bodajrze, ten czerwony po prawej to pompa przez moment wydaje dziwny dźwięk. Nie wiem czy było to prędzej ale nigdy nie zauważyłem. Jakby co to akumulator już ładowałem, to nie to.

Poproszę więc kolegów na R6 do 2002 r czy przy włączeniu jak wyżej opisałem, pompa wydaje jakiś dziwny dźwięk. Jakbyście mogli to sprawdzić byłbym wdzięczny, byćmoże nie tylko ja.


Kolego nie piszemy postu pod swoim postem...(patrz REGULAMIN) pozdr Łuuuki

kolego mam 00r i mam to samo co Ty, wczesniej mialem 05r tez r6 i tego nie mialem, pompka paliwa mi sie wydaje ze to jest na bank zasysa paliwo, ale nie wiem dlaczego to słychac az tak, ale juz sie do tego przyzwyczailem, a co do odpalania tez zawsze dodaje gazu, bo ma ciazko zalapac :/


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Odpalanie - nie za pierwszym. .
PostNapisane: 19 maja 2010, o 22:59 
Pompe paliwa zawsze slychac jak pracuje, a dzieje sie to po wlaczeniu zaplonu (przycisk awaryjnego gaszenia silnika na ON), gdyz system "dobija" cisnienie(wtrysk)/napelnia gazniki w ukladzie paliwowym. Jest to wstepne napelnienie ukladu paliwowego. Pozniej pompa tez pracuje ale juz tego nie slychac, bo zagluszona zostaje praca silnika.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Odpalanie - nie za pierwszym. .
PostNapisane: 23 maja 2010, o 21:15 
Raczej pracuje ciszej, bo jeśli mowa o pierwszym syku to odgłos jest na tyle głośne, że spokojnie byłoby go słychać na jałowym.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Odpalanie - nie za pierwszym. .
PostNapisane: 24 maja 2010, o 16:41 
Offline
mistrz toru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwi 2010, o 13:51
Posty: 1248
Lokalizacja: piwniczna
Sprzęt: r1
Imie: darek
nie przejmujcie sie tym odpalaniem nie za pierwszym razem.tez to mialem w r6 00 chociaz wszystko wyczyszczone i regulowane,trzeba bylo troszke ruszyc ta manetka.W ASO rowniez powiedzieli ze to normalka.co do cykania pompy paliwa w 99-02 to standard w wyzszych modelach slychac zasysanie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Odpalanie - nie za pierwszym. .
PostNapisane: 24 maja 2010, o 21:26 
W takim razie spać spokojnie i śmigać dalej.


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1