Teraz jest 2 maja 2024, o 01:28

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Tor w Radomiu
PostNapisane: 27 gru 2012, o 22:20 
Offline
pochłaniacz winkli
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 kwi 2011, o 18:01
Posty: 792
Sprzęt: beemwu
Imie: faker
Lokalizacja: OGL
spawał

_________________
Faker znowu nadaje


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Tor w Radomiu
PostNapisane: 27 gru 2012, o 22:59 
Offline
mistrz toru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 wrz 2010, o 13:20
Posty: 1769
Lokalizacja: Konin
Sprzęt: YZF R6 2007
Imie: Karol
Lokalizacja: konin
ja na forum gdzies wstawialem wlasnei link na stany a roznica ogromna jest na pelnym przelocie no i ladne marchewy ida dokladnei jak faker mowi kolano trzeba chowac bo tak to bankrut na sliderach ja przewaznie mam arlen ness ale w porownaniu z rst to i tak dlugo wytrzymują teraz jak pojade to sprawdze z dainese bo byly juz przy kupnie nowego kombiaka iskra dobrze slyszales na filmiku ze slychac jak faker trze kolanem o asfalt

_________________
YAMAHA R6 07r. Żyć chwilą nie chwilę...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Tor w Radomiu
PostNapisane: 27 gru 2012, o 23:43 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2011, o 22:28
Posty: 183
Sprzęt: R 6
Imie: Mirek
Iskra...jako użytkownik 2oo sorry ale przeraziłeś mnie zadając pytanie " co ci daje jak na kolano schodzisz" :shock:
...nie będę tu uprawiał wszechwiedzącego ale w tym co napisał Faker coś jest "dotykam tylko kiedy musze" - i ma rację-szybciej się popierdala w mniejszym pochyle...

A wracając do tematu...."tor" typu Radom, Bydgoszcz, Biłgoraj tzw. kartingi są fajną szkołą dla początkujących i pewnych podstaw można się nauczyc i przełamać opory bo Slovakiaring i tym podobne miejsca to już inna bajka tam błąd słono kosztuje.

_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Tor w Radomiu
PostNapisane: 28 gru 2012, o 14:56 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 cze 2011, o 20:22
Posty: 5411
Lokalizacja: ʍoʞɐɹʞ ________ Niepołomice
Sprzęt: RN23
Imie: MIŚ
Lokalizacja: MałoPOLSKA
no było by lepiej nie dotywac asfaltu ale jak?

ja dotychczas byłem hardkorem i jeździłem w spodniach bez slajderów: przyklejałem taśmą ochraniacze od rowerów, czasami gdzieś się urwała taśma i porysowałem spodnie a tak strasznie unikałem ocierania i nie da rady - ale to z czasem mi przyszło bo ogólnie na początku wręcz nie były potrzebne.

Na cywilnych drogach slajdery są nie potrzebne wg mnie, wręcz zagrażają bo korci a na cywilnych drogach już nie jest tak "bezpiecznie".

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Tor w Radomiu
PostNapisane: 28 gru 2012, o 18:08 
Offline
mistrz prostej
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 cze 2012, o 11:43
Posty: 478
Sprzęt: r6
Imie: Iskra
Lokalizacja: Lipno
Miki chodzilo mi o to czy szurajac kolanem daje sobie wieksza stabilnosc ja nigdy tak nisko nie zszedlem bo na publicznych drogach nie jest to bezpiecznie a dwa nie potrafie przelamac bariery mozna to tak nazwac ~leku szlifowego ~ :-)

A jesli chodzi o montowanie samego decat-a to beda marchewy ? Akurat w sumie tego bym nie chcial ...:-\

_________________
www.chemskor.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Tor w Radomiu
PostNapisane: 28 gru 2012, o 18:29 
Offline
mistrz toru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 wrz 2010, o 13:20
Posty: 1769
Lokalizacja: Konin
Sprzęt: YZF R6 2007
Imie: Karol
Lokalizacja: konin
tak beda bo bedziesz mial pzrelot a jak jest katalizator to przez te ciateczki wadomo marchewka sie nie przecisnie i no jest normalne ze sa marchewy czasami a co do tarciem kolanem asfaltu to nei problem u nas w koninie chlopacy na yamaha fazer 600 i na jajku schodza na kolano i tra na wiaduktach ale to co oni robia to tylko szkoda kasy na slidery bo moto wyprostowane a oni wisza jak malpy hehe no i jak byles na torze w pozku to na dużej patelni nie wiadomo kiedy sie dotyka juz kolanem o asfalt siedzac normalnie na moto

_________________
YAMAHA R6 07r. Żyć chwilą nie chwilę...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Tor w Radomiu
PostNapisane: 28 gru 2012, o 18:48 
Offline
mistrz toru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 wrz 2011, o 14:09
Posty: 1895
Sprzęt: YZF-R6 RJ15
Imie: Marcin
Lokalizacja: Warszawa
a moim zdaniem łapanie asfaltu kolanem pomaga sie zorientować jak moto jest już przechylone. Czym mocniej się skladasz tym bardziej chowasz kolano. Jak nie łapiesz asfaltu kolanem i nie czujesz jak mocno się złożyłeś to pierwsze co czujesz to trące podnóżki a gdy nie chowasz palców to buty jadą po asfalcie. Ja wole kontrolować to kolanem.

Zejście na kolano nie jest sztuką samą w sobie i przynajmniej mi nie daje jakiejś większej stabilności. Sztuka to skręcić szybko w możliwie małym przechyle.
Schodzenie na kolano na ulicy to pomyłka. Trochę piachu i ...

Jeden plus kolana jest ewidentny ... DUŻA FRAJDA :D


Ostatnio edytowano 28 gru 2012, o 18:56 przez marcinrednose, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Tor w Radomiu
PostNapisane: 28 gru 2012, o 18:50 
Offline
mistrz prostej
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 cze 2012, o 11:43
Posty: 478
Sprzęt: r6
Imie: Iskra
Lokalizacja: Lipno
no właśnie wisieć jak małpa to nie sukces tylko ładnie z gracją zejść na kolanko;D a co do strzelania tłumika to też nie jestem przekonany ale ponoć żwawsze moto jest i to mnie przekonuje.. a o dużo głośniejszy będzie? bo wokół mojego miasta duzo itd jeździ z miernikami i zapewne pierwsza kontrol i po dowodzie ;P tyle dobrego że diagnosta to mój znajomy;)

tak wyglądała moja pozycja na moto mniej więcej nie wiem jak na innych zakrętach może mi sie udało niżej zejść ale wątpie...
http://imageshack.us/photo/my-images/51/jar6tor.jpg/

_________________
www.chemskor.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Tor w Radomiu
PostNapisane: 28 gru 2012, o 19:11 
Offline
mistrz toru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 wrz 2010, o 13:20
Posty: 1769
Lokalizacja: Konin
Sprzęt: YZF R6 2007
Imie: Karol
Lokalizacja: konin
glosniejszy jest i to znacznie w porownaniu ze serią poniewaz katalizator tlumil ten dzwiek ja mialem problem zeby wjechac z przelotem na tor chodz mialem koncowke seryjna tylko ze bez kata i byl za glosny i magiczna sztuczka i przerabianie koncowki na db kiler i skarpeta londowala na szybko do pomiaru. a co do foty to jezcze troche brakuje ale lepiej ze za nisko nie zeszedles i szlifa nie przyjoles a co do tego ile jeszcze mozesz zejsc to jak byles po torze to zobacz ile % zamknołeś przednia opone bo jezeli 90% to juz mozna powiedziec ze ladnie :) ja za 1 razem jak bylem na torze i tylko 15min ganialem bo mnei zwineli za wydech to po 4mm zostalo mi do zamkniecia a juz za 2 razem cala przednai zamklem

_________________
YAMAHA R6 07r. Żyć chwilą nie chwilę...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Tor w Radomiu
PostNapisane: 28 gru 2012, o 19:23 
Offline
mistrz prostej
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 cze 2012, o 11:43
Posty: 478
Sprzęt: r6
Imie: Iskra
Lokalizacja: Lipno
no bardziej sie martwię o drogi publiczne tam więcej jeżdżę.. ;] zdjęcie mam tylko tylnej opony do pełnego zamkniecia brakowało półpaznokacia..
http://imageshack.us/photo/my-images/233/dscf1483e.jpg/

_________________
www.chemskor.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

cron
Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1