Teraz jest 7 maja 2024, o 12:27

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 321 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 33  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: torowanie
PostNapisane: 8 maja 2015, o 11:00 
Offline
kursant

Dołączył(a): 12 maja 2014, o 16:15
Posty: 231
Sprzęt: rj15 tor
Imie: Tomek
Lokalizacja: sci/krk
nie ma czym, forma słaba :patyk:
jeszcze pierwszego dnia coś się zrobiło ale o drugim to lepiej zapomnieć, trzeba myśleć o przesiadce na chopera :evil: :lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: torowanie
PostNapisane: 9 maja 2015, o 20:24 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 9 sty 2014, o 20:11
Posty: 23
Sprzęt: cbr1100xx
Imie: Mariusz
Lokalizacja: Mazańcowice
Dwa dni super:) Jaki mieliście czas?? Ja jak na drugi niepełny raz na torze (za pierwszym razem kolega się rozwalił i trzeba było jechać a za drugim wyciek chłodziwa i w wyścigu już nie wystartowałem).. to zrobiłem 2:32 a myslę, że poniżej 2:30 byłaby szansa gdyby nie 1000...
Do kurwicy mnie goście wolniejsi doprowadzali ale na mocniejszych moto no masakra. W zakrętach ciency jak sik pająka a na prostych szyby i wściekli.. i taka jazda kółka lecą i gówno z tego czasy lipne.
Dużo okrążeń mi popsuli. I myślę, że jak się podciągnę troszkę to będę się zapisywał do FAST600. Może i będę na końcu stawki ale nikt mnie zwalniał nie będzie przynajmniej nie ma cieniasów na 1000... :evil:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: torowanie
PostNapisane: 9 maja 2015, o 22:20 
Offline
kursant

Dołączył(a): 12 lis 2014, o 15:00
Posty: 254
Sprzęt: R6
Imie: Tomek
Lokalizacja: Krk
marlon to następnym razem do grupy B wal - wiadome trochę szybciej jeżdżą ale zawsze można się za kimś pociągnąć


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: torowanie
PostNapisane: 9 maja 2015, o 23:21 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 9 sty 2014, o 20:11
Posty: 23
Sprzęt: cbr1100xx
Imie: Mariusz
Lokalizacja: Mazańcowice
Dokładnie tak jak mówisz. Czołówka miota strasznie ale różnica mocy jest przy tuningach nawet +10-30KM ale też goście jadą konkretnie. I nawet ta różnica 30KM nie pomoże nikomu jak słabo jeździ bo jak dobrze wyjdziesz z winkla to bardzo trudno potem nadrobić. Ale jak jedzie 60-80KM więcej no to trudno niestety:( mijają jak chorągiewkę a lusterek nie mam żeby ich spychać z drogi :) :krzeslo: a w zakręcie znowu to samo heh


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: torowanie
PostNapisane: 10 maja 2015, o 09:39 
Offline
pochłaniacz winkli
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 kwi 2011, o 18:01
Posty: 792
Sprzęt: beemwu
Imie: faker
Lokalizacja: OGL
takie są wlasnie realia, chlopaki z ulicy w konfrontacji z torem, prosto idzie, skręcać juz nie, ale kazdy co silniejszego litra posiada i to jeszcze ztuningowanego, tego niestety sie nie zmieni, ale mozna zmienic styl jazdy zeby sie nie ciagnac za wolniejszymi stosujac np:por fuera, ewentualnie zmiana grupy ale z tym czasem to na razie jeszcze slabo.

_________________
Faker znowu nadaje


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: torowanie
PostNapisane: 10 maja 2015, o 16:41 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 9 sty 2014, o 20:11
Posty: 23
Sprzęt: cbr1100xx
Imie: Mariusz
Lokalizacja: Mazańcowice
FAKER wiem ale co mi z tego jak gościa wyprzedzam skoro na kawałku prostki znowu jest przede mną. I tak chyba z 4kółka w końcu odpuściłem i pozwoliłem mu odjechać to się kolejny trafil heh. Lini przejazdu nie trzymają, zero przewidywalności. Tak własnie się mój kolega rozbił.. Tak jak pisałem podciągnę jeszcze czas i spróbuję FAST600 może i na końcu stawki ale nikt nie będzie mnie zwalniał=poprawa czasu :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: torowanie
PostNapisane: 10 maja 2015, o 22:24 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 cze 2011, o 20:22
Posty: 5411
Lokalizacja: ʍoʞɐɹʞ ________ Niepołomice
Sprzęt: RN23
Imie: MIŚ
Lokalizacja: MałoPOLSKA
kup RSV4 albo SC59 i będziesz próbował jechać jak 600. R6 można wyciąnąć 2 20 na Słowacji podobno spokojnie a dobrze wiesz ze są tacy co robią 2 13 . WIęc puki co czeka CIę dużo zabawy z R6 i nie narzekaj tylko się baw bo to wielki fun jest a jak chcesz być mistrzem to przygotuj totolotka bo na kariere to trzeba szafe kasy.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: torowanie
PostNapisane: 10 maja 2015, o 23:02 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 9 sty 2014, o 20:11
Posty: 23
Sprzęt: cbr1100xx
Imie: Mariusz
Lokalizacja: Mazańcowice
MAD666 a jakie Ty masz czasy na 1000?? coś koło 2:16 robili na tuningach najlepsi gdzie zawodnicy z zajebistym doświadczeniem też startują a motocyklom daleko do drogowych. Wygrać nie ma szans klasy FAST600 czy nawet w pierwszej dziesiątce być ale czasy sporo poniżej 2:30 jak najbardziej do zrobienia (niecały drugi raz na torze więc dupa nie doświadczenie więc czas bardzo dobry wg. mnie jak i kilku znajomych) 2:20 wcale nie tak spokojnie można zrobic (trochę trzeba pojeździć i nikogo zwalniającego przed sobą nie można mieć czytaj jedziesz 600 a ktoś na 1000). Wystarczy jak mnie nikt nie będzie zwalniał (najwyżej ja kogoś heheh ). Nie narzekam jakbyś nie zauważył, że mam słabe moto tylko na ludzi którzy spowalniają i psują czasy na o wiele mocniejszych moto. Lepiej chyba w fast600 być na samym koncu niż jeździć w grupie z której nic nie wyniknie czasowo.. Tak przynajmniej uważam :) Będę 7raz na slovakii to i może moją seryjną z oryg. przełożeniami(do wymiany) R6 z 2002 roku 2:20 zrobię czego i sobie jak i wszystkim Wam Panowie życzę :drink:


Ostatnio edytowano 10 maja 2015, o 23:10 przez marlon, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: torowanie
PostNapisane: 10 maja 2015, o 23:09 
Offline
mistrz toru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 kwi 2013, o 20:13
Posty: 2661
Sprzęt: Sprzedany
Imie: Damian
Lokalizacja: Międzyrzec Podl
przerzuć się na RJ11 to będzie większy fun, ma anty-hopping, w zakręty kładzie się sama i na wysokich obrotach wściekła jak pies sąsiada ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: torowanie
PostNapisane: 10 maja 2015, o 23:12 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 9 sty 2014, o 20:11
Posty: 23
Sprzęt: cbr1100xx
Imie: Mariusz
Lokalizacja: Mazańcowice
Dany pewnie że bym się przesiał ale hajsu nie ma hehe :evil: a jeździć trzeba i ćwiczyc hehe :pompki:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 321 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 33  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1