Teraz jest 3 maja 2024, o 15:38

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Motocyklista amator na torze
PostNapisane: 10 sty 2010, o 14:24 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 gru 2009, o 20:09
Posty: 743
Lokalizacja: Nowy Sącz
Sprzęt: Sprzedany :(
Imie: Mateusz
Witam
Znalazłem ciekawy artykuł o początkach jazdy na torze. Może komuś się przyda ;) Chyba że wszyscy już śmigacie po torach :shock:
Polecam dla świeżych w tym temacie ;)

http://www.scigacz.pl/Motocyklista,amat ... 10276.html
Pozdrawiam :)

_________________
Każdy ma taki moment, kiedy musi zamknąć pewien etap
Nie po to, żeby siedzieć; Po to, żeby iść dalej
Po to, żeby sięgnąć dalej; Po to, żeby zrobić więcej!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Motocyklista amator na torze
PostNapisane: 13 sty 2010, o 23:27 
Super artykuł:-) a moje pytanie do uczestników - kto z Was lata po torze w sezonie??? i gdzie? ja z racji zamieszkania jestem bywalcem Toru Poznań.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Motocyklista amator na torze
PostNapisane: 14 sty 2010, o 00:06 
Offline
mistrz prostej
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2010, o 16:45
Posty: 455
Lokalizacja: Poznań
Sprzęt: YZF R6
Imie: Piotr
Łuuuki Only One - R1 napisał(a):
Super artykuł:-) a moje pytanie do uczestników - kto z Was lata po torze w sezonie??? i gdzie? ja z racji zamieszkania jestem bywalcem Toru Poznań.

Ja niestety jeszcze nie odwiedziłem toru w Poznaniu mimo,że mam bardzo blisko...Takie pytanko mam do Ciebie,mianowicie bez kompletnego stroju nie wpuszczają co :?:

_________________
http://www.arachnea.org/
"Przeciwko kur**twu i upadkowi zasad !!!"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Motocyklista amator na torze
PostNapisane: 14 sty 2010, o 00:11 
Nie bylem na TP ale jestem pewny że Cie nie wpuszczą :!:
Są tory na ktory Cie nawet nie wpuszcza w kombinezonie 2 częściowym.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Motocyklista amator na torze
PostNapisane: 14 sty 2010, o 12:22 
Generalnie bez kombi nie wpuszczą, chociaż raz widziałem kogos w jeansach!!! :shock: ale chyba miał po prostu jakies wtyki na bramce. Kombi dwuczęściowe jak najbardziej tak :-) ...ale i tak największym problemem jest zdanie testu głośności tłumika....totalna masakra :( jak jest duzo chętnych to wywalają jak masz głośniejszy niź 98 db (lub 96 nie pamietam dokładnie), a więc stoisz w kolejce czasami godzinę lub wiecej po czym na bramce informują Cie , że jesteś za głośny...i wracasz do domu :!: :!: :!: ale ja mam na szczęscie domowej roboty prosty db kilerek, po ktorego założeniu nie ma problemu. Jak ktoś chce poznać budowę takiego gadżetu to piszcie. Mam nadzieję, że w sezonie spotkamy się na torze to pokażemy co R1R6 potrafi :P :P :P


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Motocyklista amator na torze
PostNapisane: 15 sty 2010, o 23:06 
To i ja cos wlepie, tez ciekawy artykuł
http://www.motogen.pl/artykuly/porady/p ... ,art9.html


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Motocyklista amator na torze
PostNapisane: 29 sty 2010, o 16:05 
Ja sie tak zbieram na wyjazd do Poznania od 2 lat :D, ale zawsze cos wypadnie. To brak , czasu, kasy itd. W tym sezonie mam zamiar jezdzic regularnie na tor. Zamontowalem juz sobie nawet torowe owiewki dla przymiarki :D. Do tego oplot na heble, crash pady i amor skrętu. Potrzebuje jeszcze wyczarowac jakiegos dB killerka i jestem wstępnie gotowy. :D


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Motocyklista amator na torze
PostNapisane: 29 sty 2010, o 22:26 
Offline
mistrz prostej
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2010, o 16:45
Posty: 455
Lokalizacja: Poznań
Sprzęt: YZF R6
Imie: Piotr
Dominik_YZF napisał(a):
Potrzebuje jeszcze wyczarowac jakiegos dB killerka i jestem wstępnie gotowy. :D


Jak po db killera to wal do Łuuuki Only One - R1 ma dobry patent... :D

_________________
http://www.arachnea.org/
"Przeciwko kur**twu i upadkowi zasad !!!"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Motocyklista amator na torze
PostNapisane: 20 lut 2010, o 15:07 
Łuuuki Only One - R1 zdradzisz swój patent na db killera?????


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Motocyklista amator na torze
PostNapisane: 21 lut 2010, o 10:41 
Tak bardzo ''oświecające'' artykuły :)

Może dla niektórych wyda się to śmieszne to co teraz powiem... :oops: ale...
Może na początek początku zaczęlibyśmy od samego początku. Nie wierzę w to, że wszyscy przyjeżdżający na tor, pierwszy raz są tak przygotowani... i dobrzy od początku :shock:
Więc może bym zaproponowała dla Tych co nigdy nie byli i dla Tych co byli i chcą się wyjeździć cały dzień tzw. Dzień motocyklisty na torze poznań organizowany przez Automobilklub 8-)
Powiem tak w zeszłym sezonie wybrałam się pierwszy raz na tor w środę. :twisted: Byłam pierwszy raz na tym obiekcie. Niestety był to duży błąd z mojej strony. Mimo podziału na wolniejsze i szybsze grupy, nic mi to nie dało. Ten wjazd na tor nie był mądrym posunięciem z mojej strony. Przez całą jazdę non stop zerkałam nerwowo w lusterka czy ktoś mnie nie chce wyprzedzić. Chciałam zauważyć, że nie jest to miłe jak w zakręcie (ty nie do końca wiesz jaki jest poprawny tor jazdy i nawet zdarza ci się szerzej wejść w niego), zniecierpliwieni nie czekając na prostą, jednocześnie wyprzedzają cię z lewej i prawej strony :? Nie będę więcej zanudzać ale trzeba wziąć pod uwagę to, że jak pierwszy raz wjeżdżasz na jakikolwiek obiekt to musisz zdawać sobie sprawę z tego, że nie tylko dla siebie jesteś zagrożeniem ale przede wszystkim dla innych. Oni nie wiedzą, że ty nie znasz toru i traktują cię jak wszystkich (czyli stałych bywalców) :shock:

Plusem tych spotkań jest to, że dużo więcej razy wjeżdżasz na tor, jedziesz za instruktorem nie zerkasz nerwowo w lusterka tylko skupiasz się na jeździe.
Polecam :D

http://www.motogen.pl/artykuly/relacje/ ... art75.html


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1