Teraz jest 14 maja 2024, o 08:22

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: pomoc w ocenie rj11
PostNapisane: 3 lut 2014, o 18:09 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 maja 2012, o 14:11
Posty: 164
Sprzęt: R6 rj15 08
Imie: Wojtek
Lokalizacja: okolice KRK
Jeśli faktycznie nie chcesz dodatków to jedz weź ten moto a ja wezmę od Ciebie tą yoshimure a dam Ci oryginał z nowszego modelu RJ15 wyjdzie Ci unikat RJ13 :P


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: pomoc w ocenie rj11
PostNapisane: 3 lut 2014, o 20:06 
Offline
mistrz toru

Dołączył(a): 15 lut 2012, o 21:02
Posty: 1030
Sprzęt: r1
Imie: Grzesiek
Lokalizacja: Śląskie
Ma chińskie tarcze przód i tył.W dupę musiała zdrowo dostawać.
Jak dla mnie nie ma co oglądać.
Jak te tarcze biją to będziesz w czarnej d... Ciekawe jak silnik chodzi może już nie ma co blokować.Aż dziwne że tak fajnie wygląda.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: pomoc w ocenie rj11
PostNapisane: 3 lut 2014, o 20:46 
Offline
kursant

Dołączył(a): 10 sty 2014, o 18:58
Posty: 135
Sprzęt: R6 RJ11
Imie: Piotr
Lokalizacja: Warszawa
nfs napisał(a):
Ma chińskie tarcze przód i tył.W dupę musiała zdrowo dostawać.
Jak dla mnie nie ma co oglądać.
Jak te tarcze biją to będziesz w czarnej d... Ciekawe jak silnik chodzi może już nie ma co blokować.Aż dziwne że tak fajnie wygląda.


a czy czasem te tarcze to nie wave braking? szitowate raczej one to nie są ( o jeżeli to one)

ale na pewno nie mam co jarać dupy - w najbliższych momentach odwiedzę maszynkę i obadam.

w 100% biorę do serca wszelkie wasze spostrzeżenia i obawy. prosił bym o śmiałe sypanie wszystkich opinii :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: pomoc w ocenie rj11
PostNapisane: 3 lut 2014, o 21:00 
Offline
mistrz toru

Dołączył(a): 15 lut 2012, o 21:02
Posty: 1030
Sprzęt: r1
Imie: Grzesiek
Lokalizacja: Śląskie
El_DreSSo napisał(a):
nfs napisał(a):
Ma chińskie tarcze przód i tył.W dupę musiała zdrowo dostawać.
Jak dla mnie nie ma co oglądać.
Jak te tarcze biją to będziesz w czarnej d... Ciekawe jak silnik chodzi może już nie ma co blokować.Aż dziwne że tak fajnie wygląda.


a czy czasem te tarcze to nie wave braking? szitowate raczej one to nie są ( o jeżeli to one)

ale na pewno nie mam co jarać dupy - w najbliższych momentach odwiedzę maszynkę i obadam.

w 100% biorę do serca wszelkie wasze spostrzeżenia i obawy. prosił bym o śmiałe sypanie wszystkich opinii :D

Wątpię stawiam na podróby ale życzę jak najlepiej.
Kolorystyka jest chyba babska ale mi też się strasznie podoba.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: pomoc w ocenie rj11
PostNapisane: 16 lut 2014, o 08:54 
Offline
kursant

Dołączył(a): 10 sty 2014, o 18:58
Posty: 135
Sprzęt: R6 RJ11
Imie: Piotr
Lokalizacja: Warszawa
sytuacja jest rozwiązana z tym moto.

Nie Polecam.
nie kupiony.

jeździć jeździ ale przez zaniedbanie i próby leniwego nieumiejętnego reanimowania części pod handel średnia cena by moto było znowu igiełka to 2k.

typek nawet złotówki nie chciał zejść mimo iż powiedziałem co boli w tym moto.

*manetka gazu - leniwie wraca - linki do wymiany albo ktoś trysnął wd pod manetke
*brak db killer do yoshi
*delikatnie podrdzewiały bak przy miejscu gdzie zakrywa siodło (nie tyle co hamska rdza, ale nalot od tego że zbierała się tam woda i nikt nie suszył - a oni pomalowali to jak by korektorem w pędzelku... :roll: )
*zawory do regulacji bo bidny kulał
*regulacja przepustnicy
*wypadający kluczyk na zapłonie i w innej każdej pozycji (ale normalnie dalej pracował) - zapadki rozj%$#e - a typ ściemnił, że nawet nie wiedział o tym - wyśmiałem go i zwróciłem uwagę bo na aukcji tego nie wpisał
*malowany pług i klejony z pod spodu. (ale kolektory calutkie)
co do stacyjki pobliskie aso yamahy powiedziało ze wsio trza wymienić a nie sama stacyjkę - cena 4700zl xD

ale na guglach znalazłem, że wystarczy znaleźć drugą stacyjkę a klucznik czy inny ślusarz przerzuci zapadki i zrobi pod mój klucz - ale to 300zl

typek nie ugięty i ani złotówki obniżki.

Owszem ale plusy takie, że lagi prościutkie i suche, prosto fajnie jedzie, (ale bądźmy szczerzy - żeby były lagi proste, rama też oraz jechał prosto to jest psi obowiązek), opony nówki 300km z nie tkniętym mięsem, hamulce sport wave czy inne tam (nie znam się jeszcze na markach o2o) w idelanym stanie, oraz napęd podobnież najmocniejszy na rynku dla r6 - tak przynajmniej mechanik powiedział bo zabrałem jednego ze sobą. więc jeżeli chodzi o hamulce i napęd to inwestycja ostra. ale... za dużo usterek by go brać.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: pomoc w ocenie rj11
PostNapisane: 16 lut 2014, o 09:59 
Offline
pochłaniacz winkli
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 kwi 2011, o 18:01
Posty: 792
Sprzęt: beemwu
Imie: faker
Lokalizacja: OGL
jedynie ta stacyjka, reszta to pierdoły, ale cena i tak trochę za wysoka

_________________
Faker znowu nadaje


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1