Teraz jest 29 kwi 2024, o 08:28

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: opinia na temat - R6 05
PostNapisane: 16 kwi 2013, o 13:30 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 13:13
Posty: 6
Sprzęt: r6
Imie: janek
Lokalizacja: szczytno
Witam przymierzam się do kupna R6 i chciał bym się was zapytać co o niej sądzicie i ile byście za nią dali ? na filmiku słychać że silnik chyba dobrze pracuje na zdjęciach z galerii widać że na chyba pęknięty prawy reflektor i naklejone na to napis "YAMAHA" za to chyba mogą dowód zabrać co ?

http://otomoto.pl/yamaha-r6-yzf-M3552569.html

youtube.com/watch?v=lAJa13g18MI


A więc ile byście za nią DALI ? bo ile jest warta to właściwiej w swojej głowie ustala ^^ ...
i ogólnie opinia na jej temat wizualny i po obejrzeniu filmiku


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: opinia na temat - R6 05
PostNapisane: 16 kwi 2013, o 14:23 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 maja 2012, o 14:11
Posty: 164
Sprzęt: R6 rj15 08
Imie: Wojtek
Lokalizacja: okolice KRK
po lewej brakuje naklejki R6 te na dole owiewek yamaha wydaje mi się (nie jestem pewny) że nie są z tego malowania dziwne trochę że 2004 ma upsa bo chyba od połowy 2005 wychodziły z nim właśnie, reflektor przód ok 800zł. No fajna wersja ale jesli umęczona to bym nie brał...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: opinia na temat - R6 05
PostNapisane: 16 kwi 2013, o 15:35 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 13:13
Posty: 6
Sprzęt: r6
Imie: janek
Lokalizacja: szczytno
38 tyś i by była umęczona ?
jak to sprawdzić tzn jak sprawdzić czy NIE jest umęczona ?

pytałem się sprzedającego dlaczego manetka jest zdarta napisał mi :

"Koncowka manetki jest zdarta, jak i lekko szpachlowana czasza. Nie bardzo wiem jednak, o jakie pekniecie Panu chodzi. Jest tam dziurka do mocowania wypełnienia, które celowo zdjąłem i nie jezdzilem z nimi (z obu stron) przez jakies 3 lata."

przejrzałem malowania r6 black raven 2005 i zauważyłem że we wszystkich dolny napis YAMAHA jest szary i z obu stron a na tej jest biały i tylko z 1 strony czyli pewnie miała jakieś gruzowanie co ? czy może to jakiś specyficzny model ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: opinia na temat - R6 05
PostNapisane: 16 kwi 2013, o 20:57 
Offline
pochłaniacz winkli

Dołączył(a): 6 gru 2011, o 23:13
Posty: 686
Sprzęt: R1 2012
Imie: Dawid
Lokalizacja: WBK
malowana byla na 100%, nie brakuje tylko naklejki na czaszy i pługu ale tez na bocznej lewej owiewce "R6"...i wogole jakas taka...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: opinia na temat - R6 05
PostNapisane: 16 kwi 2013, o 21:06 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 13:13
Posty: 6
Sprzęt: r6
Imie: janek
Lokalizacja: szczytno
hehe jakaś taka.... ;p dziwna ? ^^

no dobra to ustalmy że glebę miała teraz tylko ciekawe jak rama i silnik z filmiku da się coś wywnioskować ??

i powiedzcie mi jak to jest z tymi reflektorami bo mi się wydaje że polskie prawo zabrania przyciemniania świateł no i pęknięte też nie mogą chyba być ...

i sprzedający przyznał się że wymieniał budę :

"Oczywiście, po lewej stronie nie ma naklejki. Części są najwidoczniej z innego motocykla, bądź nieoryginalne, lecz wszystko się mocno trzyma. Prawy pług kiedys wymienilem, bo akurat kolega miał na zbyciu w lepszym stanie. Przy kupnie (3,5 roku temu) miał zalozone crashpady (wiec jest szansa ze tylko owiewki byly porysowane), ale je zdjąłem, bo nie zamierzałem sie przewracac ;) Reflektor prawy jest pękniety i byly wlasciciel nakleil na to naklejke (nie wiem czemu do tej pory jej nie zdjalem), oba są przyciemniane, policja mnie zatrzymywała z 5 razy - nic nie wspominali, przeglady przechodzil pomyślnie. Model jest 2004 grudzień bodajze, ale model z upsem 2005, nie wiem jak to sie stalo, ale jest :D I jak to wikipedia pisze: "Zmieniono także rozmiar przedniej opony ze 120/60 ZR 17 na 120/70 ZR 17" - co potwierdza, że to ten model."


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1