Teraz jest 1 maja 2024, o 23:45

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: R6 2008 rok otomoto cena 11000
PostNapisane: 6 kwi 2013, o 19:33 
Offline

Dołączył(a): 6 kwi 2013, o 19:10
Posty: 2
Sprzęt: r1 r6
Imie: Mariusz
Lokalizacja: Lublin
Witam,
Jestem nowy na forum ale mam pojecie o motocyklach bo zajmuje sie nimi od 20 lat.
Byłem dzisiaj oglądać motocykl
Link do ogłoszenia
http://otomoto.pl/yamaha-yzf-r6-sprowad ... 79088.html

Cena fajna i na fotkach dobrze to wygląda.
Oszczędze wam wyjazdów i oglądania pisząc czemu nie kupiłem tego egzemplarza mimo że przejechałem 250 kilometrów w jedną stronę.

Pęknięta rama przy wahaczu tylnim. Do zrobienia ale silnik do wyjęcia i nawet po spawaniu i prostowaniu materiał tam już nie będzie taki jak trzeba. Koszt usługi pozostawiam bez komentowania.
Tylni wahacz do śmietnika bo pognieciony bardziej niż widać, Felga tylnia pozdzierana z jednej strony a z drugiej pogięta (spokojnie do wyprostowania) stelarz tylni połamany, zbiornik paliwa fest pogięty i bez cięcia spodu do wyklepania i spawania sie nie obejdzie. Z plastików ostała sie osłona zbiornika i jeden bok, reszta połamana, urwana kierownica i rozwalone przełączniki to drobna usterka przy widelcu przednim wygiętym w chinskie "s". Widelec generalnie na śmietnik bo jest tak zdarty że nawet chrom na ladze ma zadzory na kilka milimetrów. Przy takim pogieciu pewnie i tarcze zostały pogięte przez zaciski (może uda sie poprostować) Przednie lampy szkła mają pozdzierane i to dosyć głęboko wiec na polerowanie nie ma co liczyć. Stelarz pod zegary ma urwany uchwyt do lusterka i lampy. Generalnie kolejna rzecz do wymiany. Pewnie jeszcze znalazło by sie wiele innych rzeczy ale ja sobie dałem spokój bo przy tym ile trzeba wydać kasy na części i poświecić czasu na robocizne to jest całkowicie nie opłacalne. Efekt będzie taki że przyoszczędzimy z dwa tysie w stosunku do całego moto które nie będzie miało spawanej ramy.
Pisze o tym żeby oszczędzić wam czasu i kasy na paliwo w celu oglądania tego egzemplarza.
Pozdrawiam Mario


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: R6 2008 rok otomoto cena 11000
PostNapisane: 6 kwi 2013, o 20:15 
Offline
mistrz toru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 wrz 2010, o 13:20
Posty: 1769
Lokalizacja: Konin
Sprzęt: YZF R6 2007
Imie: Karol
Lokalizacja: konin
A pozatym te r6 jest z 2006 roku a nie 2008 ;)

_________________
YAMAHA R6 07r. Żyć chwilą nie chwilę...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: R6 2008 rok otomoto cena 11000
PostNapisane: 6 kwi 2013, o 21:41 
Offline
pochłaniacz winkli

Dołączył(a): 6 gru 2011, o 23:13
Posty: 686
Sprzęt: R1 2012
Imie: Dawid
Lokalizacja: WBK
hehe a ja również sie wybierałem oglądać to moto ale było już zarezerwowane:) Dzieki za info:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

cron
Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1