Teraz jest 1 maja 2024, o 17:41

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: R6 99r
PostNapisane: 3 mar 2013, o 12:14 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 17 sty 2013, o 22:58
Posty: 10
Lokalizacja: Polska ;p
Sprzęt: z750
Imie: Jacek
Lokalizacja: polska
cos z tym spawem wydaje mi sie ze jest nie tak mozeliwe ze stary(fabryczny ) spaw ulegl zniszczeniu np przy spadaniu z kola.. najlepiej to porownaj je z prawej i lewej strony na ramie i zapytaj wlasciciela moze powie prawde :D ;)

ps jak sprawdzic skrzynie i silnik czy dobrze dziala... jakie oznaki beda złej dwojki?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: R6 99r
PostNapisane: 3 mar 2013, o 14:39 
Offline
mistrz prostej
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 03:31
Posty: 364
Sprzęt: R1 2004
Imie: Paweł
Lokalizacja: Wałbrzych
@up
Czytałem, że żeby sprawdzić czy nie wyskakują biegi trzeba przegonić na jedynce i dwójce do odcięcia. Jeżeli bieg nie wyskoczy to powinno być ok. Gdzieś chyba czytałem też, żeby spróbować rozpędzić się na dwójce z bardzo małych obrotów. Sprawdzić też czy biegi dobrze i lekko wchodzą. Co do silnika, to chyba sprawa jest trudniejsza, bo przy kupnie bardzo dużo nie możesz zrobić. Można posłuchać jak chodzi, czy nie słychać gdzieś stuków i innych niepokojących dźwięków. Motocykl odpalić na zimnym silniku i zobaczyć jak odpala. Jeżeli silnik jest rozgrzany przed Twoim przyjazdem, to możliwe że sprzedający chce coś ukryć. NA forum na pewno znajdziesz więcej informacji, także poszukaj. Wszystko co napisałem przeczytałem na forach. Ja jak kupowałem swoją R6 to nie sprawdziłem dwójki, bo to była za duża prędkość dla mnie :) Do dzisiaj jeszcze nie rozpędziłem jej do odcięcia :) Do 14 tyś dwójka mi nie wypada :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: R6 99r
PostNapisane: 4 mar 2013, o 17:39 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 19 cze 2012, o 17:12
Posty: 9
Sprzęt: R6 szukam
Imie: Kamil
Lokalizacja: WRA
co do 2 to tak jak kolega wyzej napisal.W dodatku na zadnym z biegow nie moze przerywac, tak, ze dajesz gaz a on stoi w miejscu.Silnik to jak dymi na niebiesko to znaczy ze lyka olej, jak na bialo to mozliwe, ze uszczelka pod glowica.(to tak w skrocie)
Co do tej r6 to ten spaw mnie zniechecil i to bardzo.W ogole stwierdzilem, ze za te pieniadze dobrej r6 nie kupie i szukam thundercata.Przerobilem juz fazera teraz thundercat to i na r6 przyjdzie pora heh;d


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1