Teraz jest 28 wrz 2024, o 18:20

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: R1 pali na dwa cylindry
PostNapisane: 22 cze 2012, o 10:51 
witam mam r1 z 99r stała przez zaledwie 3 miesiące wcześniej chodziła bez zarzutu teraz po zapaleniu chodzi jak ducati :? nie pali na dwa tłoki nawet jak naggrzeje ja dobrze to i tak dwa ostatnie kolanka sa zimne wymieniłem świece na nowe każda ma iskrę i dalej nic nie wiem czy zabierać się za gazniki czy może przyczna lezy gdzieś indziej
może ktoś sie już z tym spodkał ??


Góra
  
 
 Tytuł: Re: R1 pali na dwa cylindry
PostNapisane: 22 cze 2012, o 11:11 
Offline
pochłaniacz winkli

Dołączył(a): 8 lis 2011, o 07:48
Posty: 686
Sprzęt: r6
Imie: robert
przyczyn moze byc sporo, najpierw jednak sprawdz czy przypadkiem nie zamieniles przedodow wys. nap. miejscami ? podczas majstrowania przy swiecach, przy okazji wykrec swiece z tych dwoch cylindrow i sprawdz cisnienie. Jesli nie masz przyzadu, sprawdz zatykajac otwory po swiecach palcem. Jesli poczujesz ze cisnienie mocno wysadza ci palec, to przyczyna nie lezy w kompresji tylko raczej w samych przewodach wys. nap. ktore bocznikuja iskre po wkreceniu swiec . No bo co moze sie zepsuc po postoju ? gaznik ? watpie . W skrajnym przypadku jesli zakreciles doplyw paliwa na czas postoju , wyschla benzyna w komorach plywakowych . Teoretycznie mogl sie zawiesic zawor w komorze plywakowej i nie dopuszcza paliwa wtedy wystarczy delikatnie opukac malym mlotkiem przez drewienko komore plywakowa. Zanim jednak zabierzesz sie za nurkowanie w gazniki sprawdz czy po kreceniu piecem te dwie swieca sa mokre , czy suche. Dalej bedziemy dumac jak cos wyeliminujesz.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: R1 pali na dwa cylindry
PostNapisane: 22 cze 2012, o 19:18 
Offline
mistrz prostej
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sie 2011, o 14:46
Posty: 396
Sprzęt: RN09
Imie: Michał
Lokalizacja: Leśnica (obok Kędzie
Chcialem sie udzielic, ale nic nowego bym nie wniosl :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: R1 pali na dwa cylindry
PostNapisane: 23 cze 2012, o 06:41 
kable podpioiłem po numerach ale mogą faktycznie już być kiepskie , stała też na pustym baku tak że w gażnikach było sucho
dzięki za rady ide coś działać :roll:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: R1 pali na dwa cylindry
PostNapisane: 23 cze 2012, o 07:58 
zalałem gażniki do pełna popukałem i pali normalnie
dzieki pozdr.




Regulamin pkt 16 ZA NIE STOSOWANIE SIE NOWYCH USEROW DO TEGO OD 2012 DAJE BANA NA TYDZIEN I OSTRZEZENIE :twisted: :twisted:


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

cron
Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1