Teraz jest 28 wrz 2024, o 18:16

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: LAGI
PostNapisane: 16 kwi 2012, o 14:12 
Witam wszystkich. Chcę kupić lewą lage do r1, co myslicie o tym sprzedawcy http://moto.allegro.pl/yamaha-r1-99-02- ... 00645.html
ewentualnie ten http://moto.allegro.pl/zawieszenie-przo ... 54443.html
dzwoniłem już do nich, lagi są w stanie bdb i nie były prostowane ( :?: ). proszę o odp i opinie jesli ktoś z was miał już do czynienia z tymi alegrowiczami. Dzieki.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: LAGI
PostNapisane: 19 kwi 2012, o 23:18 
Offline
mistrz prostej
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sie 2011, o 14:46
Posty: 396
Sprzęt: RN09
Imie: Michał
Lokalizacja: Leśnica (obok Kędzie
Chyba nikt nie miał. I jak? Kupiłeś u kogoś? Również potrzebuję jedną lage kupić, dokładnie taką samą jak na zdjęciach.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: LAGI
PostNapisane: 24 kwi 2012, o 10:31 
dopiero wczoraj zamówilem, wiec jak tylko odbiore lage to napisze czy wszystko ok. mam takie pytanko, czy po zakupie lagi (oczywiscie bede zmienial olej i uszczelniacze) lepiej przelozyc sprezyne z mojej lagi do tej ktora kupilem :?: sorry za pismo, narazie moge uzywac tylko jednej reki :( :oops:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: LAGI
PostNapisane: 25 kwi 2012, o 21:32 
Offline
przyszły mistrz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lip 2010, o 21:26
Posty: 990
Lokalizacja: TBG
Sprzęt: R1 RN02
Imie: Rafał
jak cos to mam progresywne sprezyny do tego rocznika bardzo tanio

_________________
Regulamin pkt 16 ZA NIE STOSOWANIE SIE NOWYCH USEROW DO TEGO OD 2012 DAJE BANA NA TYDZIEN I OSTRZEZENIE


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: LAGI
PostNapisane: 28 kwi 2012, o 09:38 
odebrałem lage, ktora zamowiłem, nie jest w 100 procentach zgodna z opisem ktory dostałem od sprzedajacego. uszczelniacz przeciwpyłkowy do wymiany i olej zapewne tez, gdyz nie tlumi dobrze, ale i tak to miałem wymieniac. golen na wysokosci ok 4-5 cm od uszczelniacza ma kilka malych rys głebokosci milimetra. sprzedawca przed zakupem zapewniał ze laga jest gotowa do montazu. jak juz pozbede sie drutow z ramienia to obie lagi (moja ta co nie ulegla skrzywieniu oraz ta, ktora wyzej opisałem) zaniose do sprawdzenia czy sa proste, a puzniej to juz tylko wsiadac i ... :)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: LAGI
PostNapisane: 25 cze 2012, o 15:24 
Offline
mistrz prostej
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sie 2011, o 14:46
Posty: 396
Sprzęt: RN09
Imie: Michał
Lokalizacja: Leśnica (obok Kędzie
RafalTBG napisał(a):
jak cos to mam progresywne sprezyny do tego rocznika bardzo tanio

Hej, masz dalej te sprezyny? Jezeli tak, to ile chcesz za nie?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: LAGI
PostNapisane: 25 cze 2012, o 18:07 
Offline
pochłaniacz winkli

Dołączył(a): 8 lis 2011, o 07:48
Posty: 686
Sprzęt: r6
Imie: robert
Co to znaczy progresywne sprezyny ? Zjawisko progresji to reakcja proporcjonalnej reakcji pochlaniania energii do akcji, a wiec zawsze mozna powiedzec ze to co sie ugina i powraca do poprzedniej postaci ma walory progresywosci , na prawde jednak progresja dotyczy tylko i wylacznie plynow , a takze gazow Mozna zatem mowic o progresji w odniesieniu do np. oleju znajdujacego sie w teleskopach , ale z pewnoscia nie w odniesieniu do sprezyn , tu mozemy mowic o skoku, o histerezie , o zmiennej twardosci , ale nie progresywnosci :roll: Czasami blednie uzywane jest okreslenie "progresja" w odniesieniu do sprezyn o zmiennych parametrach konstrukcji ( srednicy drutu, sred. zwoju, dwu sprezyn w ukaldzie ) nie ma to jednak nic wspolnego z potocznym znaczeniem progresywnosci. Najprostszy przyklad progresji to : jesli dlon powoli zanuzycie w wodzie wydaje sie ze woda jest miekka i bezbolesnie dlon wejdzie w jej gląb , gdy jednak z duza szybkoscia uderzycie dlonia w powierzchnie wody zauwazycie jej twardosc i to wlasnie jest progresja.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1