Teraz jest 2 maja 2024, o 17:36

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Kosz sprzęgłowy w r6
PostNapisane: 30 cze 2011, o 23:10 
Witam. Jestem tutaj nowy. niedługo postaram się wrzucić fotki swojej r6. Mam natomiast teraz pytanko... r6 mam z 2002r. silniczek igiełka tylko słychac ten cholerny kosz sprzęgłowy, szczególnie jak silnik jest ciepły, jak wcicne sprzegło ustaje, czy to jest normalne?? nie ma sie cyzm przejmować... z góry dzieki za odp


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Kosz sprzęgłowy w r6
PostNapisane: 1 lip 2011, o 07:09 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 1 kwi 2011, o 10:36
Posty: 14
Sprzęt: YAMAHA YZF R6
Imie: karol
JA MAM TO SAMO...... JAK CI NIE STUKA GŁOŚNO TO MYŚLE ZE NIE MA SIE CZYM PRZEJMOWAĆ NARAZIE. ALE ZOBACZ CO NAPISZĄ CI INNI FORUMOWICZE....


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Kosz sprzęgłowy w r6
PostNapisane: 1 lip 2011, o 09:37 
Witam też mam takie objawy. Znajomy mechanik powiedział mi że przyczyną jest stawianie na koło motorku, czyli zrywanie ze sprzęgła, palenie gumy itp. Kosz i jego elementy ulegają zużyciu (sprężyny itp.) Podobno lekarstwem na to jest wymiana w/w sprężyn. Liczba bodajże 6szt. są na allegro.Wiem, że jest możliwość regeneracji sprężyn przez ich rozciąganie ale moim zdaniem mija się to z celem.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Kosz sprzęgłowy w r6
PostNapisane: 1 lip 2011, o 10:29 
Dzięki wielkie na rade, jak na razie wstrzymam się z wymianą ponieważ jeszcze az tak głośno nie hałasuje ten kosz, jakby sie miał rozpaść np. Sprężyny są na allegro faktycznie w rozsądnych pieniądzach także luzik... W zimie na pewno się tym zajmę... jeszcze raz dzięki i pozdrawiam.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Kosz sprzęgłowy w r6
PostNapisane: 1 lip 2011, o 16:38 
Offline
mistrz toru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwi 2010, o 13:51
Posty: 1248
Lokalizacja: piwniczna
Sprzęt: r1
Imie: darek
komplet sprezyn 50zl,ale one nic ci nie pomoga. na koszu robia sie wżery i dlatego tak sie tlucze.yamahoski badziew,koszt nowego do r1 1490zl


Załączniki:
P1050396.JPG
P1050396.JPG [ 197.73 KiB | Przeglądane 2453 razy ]
Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Kosz sprzęgłowy w r6
PostNapisane: 7 lip 2011, o 14:57 
Zgodzę sie z kolegą kosze sprzęgłowe w R1 i R6 to jakaś padaka. Wżery robią sie nawet od normalnej jazdy a jak ktoś katuje pionami czy paleniem gumy to dopiero cyrki odchodzą. Odradzam allegro chyba ze chcesz kupic 1 i i wtedy z twojego i tego co kupiles da sie cos wykombinować. Mi mechanik delikatnie zeszlifował ranty które sie odcisneły chodzi gładziutko i cicho.


Pozdrawiam


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1