Teraz jest 3 maja 2024, o 07:55

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Moja lalka:)
PostNapisane: 25 sty 2010, o 19:06 
Nie każdy jest Rossim od razu Panowie jak dla mnie szacunek bo chłopak zasuwa po torze a nie stoi pod kolumną i czeka na błysk fleszy... :mrgreen:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Moja lalka:)
PostNapisane: 25 sty 2010, o 21:39 
Offline
mistrz prostej
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2010, o 16:45
Posty: 455
Lokalizacja: Poznań
Sprzęt: YZF R6
Imie: Piotr
Git sprzęcior. :D

_________________
http://www.arachnea.org/
"Przeciwko kur**twu i upadkowi zasad !!!"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Moja lalka:)
PostNapisane: 25 sty 2010, o 23:54 
Co do torów, panowie rozdzielający pieniądze na sport w rządzie mogli by się ogarnąć, i zamiast w martwą piłkę nożną wybudowali przynajmniej ze 2 tory z prawdziwego zdarzenia. Bo to wstyd trochę, że nie ma właściwie ani jednego porządnego na który można wjechać szlifować umiejętności kiedy się chce.
Żeby nie było, nie mam nic do samej piłki nożnej, ale ten bajzel który jest u nas w kraju aż się prosi o rozp...
Lublin jest fajny do nauki, bo nie ma dużych prędkości, a można nabrać zaufania do sprzętu, zawieszenia, opon. Na drodze zdecydowanie się to przydaje, chociażby przy wyczuwaniu limitów takiego czy innego asfaltu, czy nie w pełni rozgrzanych gum...


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Moja lalka:)
PostNapisane: 26 sty 2010, o 00:27 
popieram wypowiedź w stu procentach, wybieram się do Lublina jak to wygląda organizacyjnie powiedz mi?


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Moja lalka:)
PostNapisane: 26 sty 2010, o 23:45 
Wchodzisz na forum.motocyklistow.pl , dokładniej na ten wątek: http://forum.motocyklistow.pl/index.php ... blinerring
Obserwujesz kiedy pada hasło, że tor jest zarezerwowany na dany dzień i lecisz w tenże dzień do Lublina. Zwykle zaczynają ok 9-10 rano. Najlepiej się umówić z jakąś grupką bo tor jest jakoś z boku miasta i ciężko dosyć trafić. Na miejscu płacisz 60zł i śmigasz do woli. Do okolic 16-17 można latać-wystarczająco żeby wylać parę litrów potu jak jest trochę cieplej :D
Trzeba tylko uważać, bo wiele osób przyjeżdża na jakiś preclo-sprzętach, z oponami pozwalającymi na max kilka stopni pochyłu, a wyprzedzając ich bywa bardzo niebezpiecznie bo ich tor jazdy daleki jest od optymalnego. Ja przez jednego takiego przyszlifowałem, jak mi zajechał drogę kiedy byłem w porządnym złożeniu.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Moja lalka:)
PostNapisane: 27 sty 2010, o 01:17 
Acha dzięki za pomoc... ;)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Moja lalka:)
PostNapisane: 27 sty 2010, o 01:24 
numberuno napisał(a):
Co do torów, panowie rozdzielający pieniądze na sport w rządzie mogli by się ogarnąć, i zamiast w martwą piłkę nożną wybudowali przynajmniej ze 2 tory z prawdziwego zdarzenia. Bo to wstyd trochę, że nie ma właściwie ani jednego porządnego na który można wjechać szlifować umiejętności kiedy się chce.
Żeby nie było, nie mam nic do samej piłki nożnej, ale ten bajzel który jest u nas w kraju aż się prosi o rozp...
Lublin jest fajny do nauki, bo nie ma dużych prędkości, a można nabrać zaufania do sprzętu, zawieszenia, opon. Na drodze zdecydowanie się to przydaje, chociażby przy wyczuwaniu limitów takiego czy innego asfaltu, czy nie w pełni rozgrzanych gum...



nie zgodzę się, że nie ma ani jednego porządnego toru...Nasz TP jest profesjonalnie przygotowany do wszelkich zawodów... ale rzeczywiście dobrze by było mieć więcej:)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Moja lalka:)
PostNapisane: 27 sty 2010, o 08:48 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2010, o 19:15
Posty: 145
Lokalizacja: Poznań
Sprzęt: R1
Imie: Jarek
Łuuuki Only One - R1 napisał(a):

nie zgodzę się, że nie ma ani jednego porządnego toru...Nasz TP jest profesjonalnie przygotowany do wszelkich zawodów... ale rzeczywiście dobrze by było mieć więcej:)

Zgadza się, tor Poznań to świetne miejsce, ale nie można sobie na nim pojeżdzić "do woli" (dla niezorientowanych - czas jest ograniczony do 3x20 minut w ciągu 3-ch godzin), nie mówiąc już o liczbie chętnych, których starczyłoby na 3 dni w tygodniu... :(

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=M1IZObuZ1iU


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Moja lalka:)
PostNapisane: 27 sty 2010, o 19:26 
Offline
mistrz prostej
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2010, o 16:45
Posty: 455
Lokalizacja: Poznań
Sprzęt: YZF R6
Imie: Piotr
Też się dziwię,że na torze jest taka sytuacja jaka jest...Jakby nie można zrobić więcej dni ,żeby wiara mogła polatać,nie stracili by na tym... :o

_________________
http://www.arachnea.org/
"Przeciwko kur**twu i upadkowi zasad !!!"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Moja lalka:)
PostNapisane: 27 sty 2010, o 23:03 
Mówiąc, że nie ma torów, o Poznaniu też myślałem. Bo tor sam w sobie przygotowany jest dobrze, to trzeba przyznać. Ale co z tego, że jest tor, kiedy nie można na nim jeździć bo jakaś grupa moherów sobie kupiła w okolicy pewnie po taniości ziemie i teraz im nagle za głośno? Takie rzeczy tylko w tym kraju chyba się mogą dziać :geek:


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1