Teraz jest 2 maja 2024, o 08:52

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Torby/Sakwy do R6S (buda z lat 03-05 r.)
PostNapisane: 16 kwi 2011, o 17:55 
Witam,

Panowie, podrzućcie link do miękkiego bagażu, który sami mieliście okazję użytkować, a tym samym, w który ja mógłbym ubrać swoją Niunię, tak żeby pasował, tj. nie opadał jakoś specjalnie na wydech (mam fabryczny) itd. oraz żeby nie pasował na Nią jak świni siodło. Co do pakowności to im większe tym lepsze; przy czym fajnie by było, gdyby miały te 60 l.

P.s. Kufry odpadają :)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Torby/Sakwy do R6S (buda z lat 03-05 r.)
PostNapisane: 29 kwi 2011, o 09:56 
http://allegro.pl/torby-motocyklowe-boc ... 06982.html Ja posiadam takie z m-line, zrobiłem z nimi dopiero dwa przeloty po ok 200km. Przy jeździe do 140km/h nie przesunęły się nawet o milimetr, jestem zadowolony, bo motocykl nie wygląda jak koza a ładowność jest wystarczająca. Tłumik mam akcesoryjny ale o podobnych wymiarach więc u Ciebie też nie powinno to być problemem. Mocowanie masz na dwa paski od dołu, jednym przymocowałem torby do setów pasażera, drugim normalnie spiąłem pod zadupkiem. Minus jest taki, że nie ma miejsca na nogi plecaczka


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Torby/Sakwy do R6S (buda z lat 03-05 r.)
PostNapisane: 29 kwi 2011, o 12:44 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2011, o 22:28
Posty: 183
Sprzęt: R 6
Imie: Mirek
...nie ukrywam też zainteresowany jestem tą tematyka i poszukuje jakiegoś bagażu na R6. Wertując neta natrafiłem na coś takiego http://www.halomoto.pl/index.php/produc ... OTECH.html Czy miał/ma ktoś z tym bagażem do czynienia?? Jakieś opinie??

_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Torby/Sakwy do R6S (buda z lat 03-05 r.)
PostNapisane: 3 maja 2011, o 12:09 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 kwi 2011, o 17:02
Posty: 232
Sprzęt: RJ09
Imie: Łukasz
Ten od kolegi Trublu to juz niestety przy jeździe bez plecaka,a kolego bartek1989 , możesz zrobić zdjęcie jak to wyglądana moto? Jak z tymi nogami pasażera? Cena i wygląd zadowalający więc to chyba lepsza opcja?

Ostanio jadąc na kraków widziałem kufer zamontowany za zadupkiem r6, słyszał ktoś o takiej możliwości?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Torby/Sakwy do R6S (buda z lat 03-05 r.)
PostNapisane: 3 maja 2011, o 15:29 
Z montażem za zadupkiem osobiście się nie spotkałem. Dla dwojga to chyba jest najlepsza opcja. Zdjęcia wrzucę, ale dopiero 14-15 maja, wtedy będę na wiosce a tam one obecnie leżą.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Torby/Sakwy do R6S (buda z lat 03-05 r.)
PostNapisane: 15 maja 2011, o 19:35 
Posiadam taki zestaw, może pięknie to nie wygląda ale jak trzeba to pakowność mam jak w kombiaku:) W rzeczywistości nie ma takiej tragedii... 4 fotki w albumie
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/39b ... 41724.html


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Torby/Sakwy do R6S (buda z lat 03-05 r.)
PostNapisane: 15 maja 2011, o 19:58 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 kwi 2011, o 17:02
Posty: 232
Sprzęt: RJ09
Imie: Łukasz
Faktycznie na baku zle wyglada ale juz boczne calkiem fajnie tylko miejsce na nogi plecaczka hmmm do przemyslenia taki zestaw


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Torby/Sakwy do R6S (buda z lat 03-05 r.)
PostNapisane: 16 maja 2011, o 09:17 
tankbag na zdjęciu jest maksymalnie rozpięty, jak się go zmniejszy (będzie połowę niższy) wygląda sporo lepiej. Kupiłem go do czarnego fazera, do niego bardziej pasował:)


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1