Teraz jest 6 paź 2024, o 09:24

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 725 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 73  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wszystko o oponach...
PostNapisane: 12 maja 2011, o 15:37 
Polecam troszke dolozyc i kupic cos takiego :) http://allegro.pl/michelin-pilot-power- ... 62177.html sam jezdze i musze powiedziec ze sprawuja sie swietnie :D


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Wszystko o oponach...
PostNapisane: 13 maja 2011, o 08:43 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sty 2010, o 18:02
Posty: 217
Lokalizacja: małopolskie
Sprzęt: R6 RJ09
Imie: Mateusz
Panowie noszę się z zamiarem wymiany w niedługim czasie opon, właściwie wybór już padł (PP2CT) jednak miałem okazję niedawno pojeździć na Diablo Supercorsach, wiadomo że to klasa sama w sobie, zastanawia mnie tylko trwałość tych opon, np. w stosunku do 2CT. (biorę pod uwagę mieszankę średnio twardą2x lub miękką na przód i średnią na tył) Może ktoś coś napisać na ten temat? Jak się ma zuzycie i przebiegi przy normalnej eksploatacji w R6 (bez specjalnego pałowania)??


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Wszystko o oponach...
PostNapisane: 13 maja 2011, o 13:34 
Powiem Ci że jeżeli chodzi o przyczepność to kleją zajebiście :D a zużycie (coś za coś) jest to bardzo miękka guma i zrobiłem na niej 5-6 tys km. Teraz założyłem metzeler racetec i wydaje mi się że nie widać żadnej różnicy a przy cenie owszem.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Wszystko o oponach...
PostNapisane: 13 maja 2011, o 14:03 
Ja jezdze na PP2CT i powiem Ci ze przy w miare spokojnej jezdzie to zrobilem narazie jakies 2-3tys km i nie widze jakiegos wielkiego zuzycia.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Wszystko o oponach...
PostNapisane: 15 maja 2011, o 11:55 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sty 2010, o 18:02
Posty: 217
Lokalizacja: małopolskie
Sprzęt: R6 RJ09
Imie: Mateusz
Nie no co do PP 2CT to wszystko już wiem, poza tym jest to guma szosowa więc trwałość zdecydowanie większa. Pytam raczej o samą trwałość Supercorsy, wiadomo że torówka tyle w życiu nie wytrzyma co szosówka, pytanie tylko jak bardzo szybko poleci... 5-6tyś km to jednak bardzo szybko ;) Daro a na jakich mieszankach latałeś?? To były nowe gumy czy potorowe, i na jakich wersjach Supercorsy? bo prócz 3 stopni twardości, w zależności od lat produkcji występowały jeszcze z tego co się orientuję różne, różniste te oponki, tzn Supercorsy, Supercorsy Pro, Supercorsy II itp.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Wszystko o oponach...
PostNapisane: 15 maja 2011, o 14:24 
W sezonie 2010 miałem nóweczki Diablo Super Corsa SC2 :D czyli pośrednia mieszanka bo z tego co sie orientuje to SC1 zakładają na torach tylko na kwalifikacje ;) zrobiłem na niej 6 tyś i jeszcze dość tak wyglądała lecz pożyczyłem ją poprzedniemu właścicielowi i po 500 km i zaczeły wychodzić z niej druty :evil: ale nie oszczędzał sprzęta no więc stawiam że starczają na ok 7 tys km .


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Wszystko o oponach...
PostNapisane: 27 maja 2011, o 22:06 
Offline
mistrz toru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwi 2010, o 13:51
Posty: 1248
Lokalizacja: piwniczna
Sprzęt: r1
Imie: darek
dziwi mnie ze tak malo ludzi na metzelerach tutaj jezdzi a maja o wiele wieksza powierzchnie do zamkniecia niz dunlopy czy micheliny.teraz planuje rennsporta zapodac w rozmiarze 180 co sadzicie?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Wszystko o oponach...
PostNapisane: 27 maja 2011, o 22:22 
Offline
pochłaniacz winkli
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 kwi 2011, o 18:01
Posty: 792
Sprzęt: beemwu
Imie: faker
Lokalizacja: OGL
jak juz to Racetec, bardzo podobny Supercorsy

_________________
Faker znowu nadaje


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Wszystko o oponach...
PostNapisane: 28 maja 2011, o 18:52 
Offline
mistrz toru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwi 2010, o 13:51
Posty: 1248
Lokalizacja: piwniczna
Sprzęt: r1
Imie: darek
tylko ze rennsporta mam w zajebiscie okazyjnej cenie 3 bomby.supercorse za 390 oczywiscie mowie o tylnej gumie i DOT 07 ale dobrze przechowywana opona nie traci nic wlasciwosci


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Wszystko o oponach...
PostNapisane: 14 cze 2011, o 16:49 
Ja tam stawiam tylko na nowe pirelki i miśki ;) nie interesuje mnie żaden kompromis ma być jak przyklejona i zero uślizgów reszta mnie nie interesuje :drink:


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 725 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 73  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

cron
Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1