Teraz jest 18 maja 2024, o 20:11

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Obrotomierz rn 04 "wariuje"
PostNapisane: 12 kwi 2011, o 16:11 
Offline
świeżak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2010, o 10:45
Posty: 55
Sprzęt: RyJeden
Imie: ernest
no u mnie ta kostka robiła takie akcje że w czasie jazdy rozłączało mi zegary...
wyczyściłem takim preparatem w spreyu i mam do dzisiaj spokój


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Obrotomierz rn 04 "wariuje"
PostNapisane: 12 kwi 2011, o 19:42 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 13 lut 2011, o 09:39
Posty: 24
Lokalizacja: Hiszpania
Sprzęt: r1
Imie: Paweł
sprawdz czy czy kable do akumulatora są dobrze przykręcone, to tez moze być przyczyna


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Obrotomierz rn 04 "wariuje"
PostNapisane: 12 kwi 2011, o 20:10 
Kostką objąłem już troską w sprayu :P Jednak nic to nie dało.

Wykopałem jednak kolejną rzeźbę - jeden kabelek (czerwony z cienkim zielonym paskiem) jest odcięty i spięty na krótko, ta część kostki w której się znajdował przed TUNINGIEM made by BRONEK, jest zasyfiała jakimś tlenkiem miedzi - bo jest na zielono (4 styki) ubarwiona.

Oczywiście poszedłem dalej śladem rzeczonego kabla i co - jest we wtyczce zegarów - czyli jest jakiś trop. Może to on bruździ.


Jutro zostanie przeprowadzona operacja przepięcia kabli na nowo, do nowej wtyczki. Pozostaje mi się modlić żeby:

a. nie spierdo*ić
b. to pomogło




Co do wypowiedzi kolegi wyżej uwaga jest słuszna, jednak przy odkręconych klemach moto odpierdziela dzikie maniany cały czas bez reguły, różne, gasną światła, kontrolki, moto gaśnie ;] Przerabiałem to w Fazerze - jedna poluzowana klema doprowadziła mnie do paniki :D Tak więc klepy są ok ;]

Za taki sposrzeżenia również dziękuje, może jak ktoś będzie w przyszłości szukał pomocy to chociaż, będzie miał jakiś trop, a nie otwiera temat a tu:

Obrazek


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1