Teraz jest 5 maja 2024, o 06:00

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: oktany / osiagi / spalanie
PostNapisane: 11 maja 2010, o 17:59 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lut 2010, o 15:01
Posty: 261
Lokalizacja: Chorzów
Sprzęt: ciekłe srebro ;)
Imie: Artur
rzeklbym skromnie ze nie prawda zeby 98 byla za sucha ;]
czytuje czasem jakies zagraniczne fora, to w niektorych rejonach swiata problem jest wogole dostac jakakolwiek 98, a ulitmate czy vpower to sa rarytasy


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: oktany / osiagi / spalanie
PostNapisane: 11 maja 2010, o 18:15 
No OK nie jest sucha a co z tym płukaniem nagarów w silniku z dużym przebiegiem???? Wydaje mi się że to można między bajki włożyć ;)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: oktany / osiagi / spalanie
PostNapisane: 12 maja 2010, o 09:08 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lut 2010, o 15:01
Posty: 261
Lokalizacja: Chorzów
Sprzęt: ciekłe srebro ;)
Imie: Artur
to w mojej skromnej opinii, lepsza benzyna nie wyplukuje nagarow, a jedynie nie powoduje odkladania sie ich, lub nie odklada ich w takiej ilosci jak kiepskiej jakosci benzyny


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: oktany / osiagi / spalanie
PostNapisane: 12 maja 2010, o 12:06 
ja zawsze tankuje na orlenie benzyne 98.
U mnie na shelu jest tylko v power 95 oktanowy. Niestety nie ma tego 98 czy 99+ czy cos takiego.
Wg mnie na tym paliwie z shel motong mial gorsza reakcje na gaz i minimalnie gorzej pracowal na wolnych obrotach. Takie sa moje subiektywne odczucia.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: oktany / osiagi / spalanie
PostNapisane: 27 lis 2010, o 08:51 
powiem tak, ja leję zawsze 95 bo nie używam mojego bajka bardzo sportowo i nie miałem nigdy problemów z osiągami, jeśli chodzi o dostawców paliw to BP, Orlen i coś jeszcze mają jednego dostawcę więc nie ma różnicy czy zatankujemy tu czy tam, trzeba tylko uważać na stacje marketowe.pzdr


Góra
  
 
 Tytuł: Re: oktany / osiagi / spalanie
PostNapisane: 27 lis 2010, o 16:14 
A ja mój pocisk tankuję na NESTE (uwielbiam tą ciszę i spokój , brak głupich pytań i raczej nie zaatakuje cię policja bo tam nie tankują) zawsze 98 bo różnica między 95 jest wyraźnie odczuwalna , na temat innych stacji mam raczej niepochlebne zdanie , koleżka tasował się orlen , orlen i pewnego dnia po tankowaniu przejechal kilka kilosów i motong zgasł . Mechaniora przejżał cały motong , instalację , pompę , wtryski , wszystko co się dało i dupa . Mechaniora po czterech dniach walki się domyślił i przy zabawie z pompą paliwową , zlał trochę wachy wyjoł zapalniczkę , podpala i nic ( woda się nie pali ) :D Odnośnie marketowych stacji to czasami auto tam tankuję i widzałem cysternę z oznaczeniami Orlenu więc po co przepłacać :)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: oktany / osiagi / spalanie
PostNapisane: 28 lis 2010, o 13:15 
w sumie masz rację, popieram, nie ma sensu płacić za symbol dobrej stacji, u nas na orlen i bp były podobne przypadki, że ludzie do domu nie mogli po zatankowaniu dojechać.


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1