Teraz jest 19 kwi 2024, o 17:29

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: mój brat się żeni 11.09 godz. 17:00
PostNapisane: 7 wrz 2010, o 07:11 
proszę o asystę ślubną dla mojego brata
ślub zaczyna się o 17:00 Kościół na Śródce wn Poznaniu (św. Jana Jerozolimskiego za murami)
jedziemy do Swarzędza na ul. Okrężną


Góra
  
 
 Tytuł: Re: mój brat się żeni 11.09 godz. 17:00
PostNapisane: 7 wrz 2010, o 08:00 
żeby nie było tak.
post zaczerpnięty z forum suzuki

Witam wszystkich.
Dzisiaj 04.09.2010 (sobota) robiliśmy w Białymstoku tzw:"obstawę" wesela. 18 motocykli ruszyło za autem młodej pary.
Po przejechaniu 5 kilometrów zatrzymała nas nieoznakowana Vectra. Młoda para pojechała dalej, a Panowie Policjanci
rozpoczęli trzepanie motocyklistów. Po kolei trzeźwość, i stan techniczny motocykla. Zabrali 15 dowodów rejestracyjnych,
trzech z nas puścili dalej. Dowody zabierali za: brak klaksonu, brak oświetlenia tablicy rejestracyjnej, gdy oświetlenie było
to zabierali za: "uzasadnione podejrzenie braku oświetlenia tablicy rejestracyjnej". Nie mogliśmy stać koło Vectry bo: "naruszamy
strefę osobistą gliniarza". Następnie wzywali każdego pod drzwi Vectry i oddawali dowody z kilkuminutowym kazaniem typu: "bo
wy jeździcie jak idioci". Do mnie nie mieli się za co przyczepić, więc przeczytali z dowodu rej. miejsce zamieszkania i stwierdzili:
"nie lubimy tej miejscowości"i" jak nie mam za co zabrać dowodu to zaraz znajdę powód".


Góra
  
 
 Tytuł: Re: mój brat się żeni 11.09 godz. 17:00
PostNapisane: 7 wrz 2010, o 08:55 
nieźle :shock:
no cóż, debili nie brakuje
mam nadzieje że obędzie się bez takich ekcesów :)


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1