Teraz jest 28 mar 2024, o 23:33

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: R6 rj11 Łódź
PostNapisane: 16 mar 2018, o 14:29 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 16 mar 2018, o 14:21
Posty: 6
Sprzęt: Gsx-R
Imie: Arek
Lokalizacja: Łódź
Witam
Nigdy nie miałem styczności z Yamaha dlatego prosze o pomoc i luźna ocene czy warto sie zainteresować tym sprzetem. Malowanie raczej oryginał.

https://www.olx.pl/oferta/yamaha-r6-rj1 ... e4c1e259ee

Z góry dzięki!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: R6 rj11 Łódź
PostNapisane: 22 mar 2018, o 09:25 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 maja 2017, o 20:21
Posty: 261
Sprzęt: Speed Triple RS 1050
Imie: Michał
Lokalizacja: Kraków
nic na tych fotkach nie widać. Poproś właściela o fotkę zegarów razem z kierownicą i czachą, chłodnicy, kolektora wydechowego, ograniczników kierownicy, zadupka od spodu


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: R6 rj11 Łódź
PostNapisane: 23 mar 2018, o 14:25 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 16 mar 2018, o 14:21
Posty: 6
Sprzęt: Gsx-R
Imie: Arek
Lokalizacja: Łódź
Dzięki za odpowiedz. Rozmawiałem z gościem i odpuszczam ten sprzęt. Cena (17800pln) z kosmosu za taki stan. Pochodzenie-USA. Kupiona od handlarza rok temu. Przebieg mi podal 20tys tylko szkoda ze w milach o czym nie wspomnial :) Na pytanie o stan opon uslyszałem "bajka, super bieznik", zapytalem o rok produkcji i tutaj uwaga...2004r. Klocki niby sa ale ciezko powiedziec w jakim stanie, naped niby ma sporo naciagu ale tez nie wie czy i kiedy byl wymieniany na nowy. Brak siedzenia pasazera. Kawalek owiewki gdzies przy czaszy ułamany.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: R6 rj11 Łódź
PostNapisane: 23 mar 2018, o 14:49 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 5 lis 2014, o 23:49
Posty: 18
Sprzęt: 3/4 k6
Imie: Artur
Lokalizacja: Jemielnica
ArekLDZ napisał(a):
Dzięki za odpowiedz. Rozmawiałem z gościem i odpuszczam ten sprzęt. Cena (17800pln) z kosmosu za taki stan. Pochodzenie-USA. Kupiona od handlarza rok temu. Przebieg mi podal 20tys tylko szkoda ze w milach o czym nie wspomnial :) Na pytanie o stan opon uslyszałem "bajka, super bieznik", zapytalem o rok produkcji i tutaj uwaga...2004r. Klocki niby sa ale ciezko powiedziec w jakim stanie, naped niby ma sporo naciagu ale tez nie wie czy i kiedy byl wymieniany na nowy. Brak siedzenia pasazera. Kawalek owiewki gdzies przy czaszy ułamany.


ale ty szukasz motoru czy czegos pzrygotowanego pod sprzedaz?
opony, klocki, naped, łożysko główki ramy, brak siedzenia pasazera? to sa rzeczy ktore sie robi przy kupnie. serwis za pare tysiecy. zastanow sie czy cie stac na taki sprzet, bez uszczypliwosci. to nei sa motory gdzie wyminisz olej za 300zl raz w sezonie i bedzeisz jezdzil 10 lat

moto po zdjeciach wyglada okej, ale nie widzialem na zywo to nie powiem jak jest szczerze.
za ladne rj11 trzeba dac 20tys, za rj15 25. za 17 musisz isc na ustepstwa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: R6 rj11 Łódź
PostNapisane: 23 mar 2018, o 18:14 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 16 mar 2018, o 14:21
Posty: 6
Sprzęt: Gsx-R
Imie: Arek
Lokalizacja: Łódź
Mialem sporta wiec wiem jak jak wygląda serwis i jakie sa koszta. Moj nie dosc ze mial wszystko jak nowe to z dodatkami a tu stoi golas w ktorego trzeba wpakowac 2k lekka reka. Jezeli wg Ciebie cena 20k za moto z 2006 roku jest w porządku to nie dziwie sie ze tak wyglada obecnie rynek i wiem skad sie biorą te ceny. Znajomy 2 lata temu kupil K6 750 bez wkladu finansowego za 17k a teraz sa po 18k i wiecej...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: R6 rj11 Łódź
PostNapisane: 23 mar 2018, o 19:16 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 5 lis 2014, o 23:49
Posty: 18
Sprzęt: 3/4 k6
Imie: Artur
Lokalizacja: Jemielnica
ArekLDZ napisał(a):
Mialem sporta wiec wiem jak jak wygląda serwis i jakie sa koszta. Moj nie dosc ze mial wszystko jak nowe to z dodatkami a tu stoi golas w ktorego trzeba wpakowac 2k lekka reka. Jezeli wg Ciebie cena 20k za moto z 2006 roku jest w porządku to nie dziwie sie ze tak wyglada obecnie rynek i wiem skad sie biorą te ceny. Znajomy 2 lata temu kupil K6 750 bez wkladu finansowego za 17k a teraz sa po 18k i wiecej...


ja sprzedalem k6 750 za 19 z 61k przelotem. ceny są jakie są, za swoja r6 z 2007 polozylem 18 a moto lezało i totalny golas. ogladalme te po 16 i dramat, podrozaly, co ci poradze.

jak ktos wie co ma to tez nie odda po kosztach, albo w cenie tych ulepow


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: R6 rj11 Łódź
PostNapisane: 23 mar 2018, o 19:51 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 16 mar 2018, o 14:21
Posty: 6
Sprzęt: Gsx-R
Imie: Arek
Lokalizacja: Łódź
A no właśnie. Rynek oszalał ale mam nadzieję ze są jeszcze ludzie myslacy racjonalnie i uda mi sie trafic jak kumplowi. Moze komus ta r6 bedzie pasować.
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: R6 rj11 Łódź
PostNapisane: 24 mar 2018, o 06:30 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 maja 2017, o 20:21
Posty: 261
Sprzęt: Speed Triple RS 1050
Imie: Michał
Lokalizacja: Kraków
ArekLDZ napisał(a):
Jezeli wg Ciebie cena 20k za moto z 2006 roku jest w porządku to nie dziwie sie ze tak wyglada obecnie rynek i wiem skad sie biorą te ceny. .


RJ11 / RJ15 stały sie od pewnego czasu rarytasem na rynku. To jak ze starymi samochodami, widziałeś żeby mustang z 70-tych lat kosztował 100 tyś ?!!! Przecierz za to kupisz nowe Renault Kadjar ! A tak poważnie chcesz mieć ładne R6 to płać, a nie lamentuj że rynek zły, że kolega kupił itp Powodzenia w szukaniu ! :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: R6 rj11 Łódź
PostNapisane: 25 mar 2018, o 03:56 
Offline
pochłaniacz winkli

Dołączył(a): 27 lut 2015, o 23:34
Posty: 690
Sprzęt: r5
Imie: kil
Lokalizacja: polska
Za dobra 2008 szykuj 24 seria hehe

_________________
https://t.me/pump_upp


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1