Teraz jest 23 kwi 2024, o 09:10

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wydech Dominator HP3 Yamaha r6 rj15
PostNapisane: 16 sie 2017, o 10:04 
Offline

Dołączył(a): 22 cze 2017, o 17:30
Posty: 2
Sprzęt: Fz6n
Imie: Sebastian
Lokalizacja: Gdańsk
Witam
Zastanawiam się nad zakupem wydechu Dominator HP3 do mojej Yamahy r6 rj15. Nie mogę nigdzie znaleść zdjęć i filmików z tym wydechem na r6.
Czy ktoś z was posiada ten wydech ? Warto ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Wydech Dominator HP3 Yamaha r6 rj15
PostNapisane: 16 sie 2017, o 11:58 
Offline
kursant

Dołączył(a): 30 cze 2017, o 20:16
Posty: 134
Sprzęt: R1 R6
Imie: Kamil
Lokalizacja: Poznań
Miałem kiedyś przy innym motocyklu, mniejsza o model (również yamaha) i nie mogę powiedzieć złego słowa, lecz był to najtańszy model za 450 zł, aczkolwiek nie wiem czy powtórzyłbym tę przygodę :)
W momencie gdy miałoby to wynieść 850 zł nie zastanawiałbym się ani chwili- nie traciłbym pieniędzy i został przy seryjnym kominie.
Zamiast wydawać 850 zł za dominatora, wolałbym wydać o wiele mniejszą kasę na chińskiego "akrapa" bo przynajmniej będzie cieszył oko :) Albo za te same pieniądze co dominator, jakiegos ixilla (na allegro po tyle)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Wydech Dominator HP3 Yamaha r6 rj15
PostNapisane: 16 sie 2017, o 12:06 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 maja 2014, o 17:28
Posty: 131
Sprzęt: romet ogar 200 70/50
Imie: Emil
Lokalizacja: wm
chinski akrap cieszy oko :pijany:
pojechales :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Wydech Dominator HP3 Yamaha r6 rj15
PostNapisane: 16 sie 2017, o 13:04 
Offline
kursant

Dołączył(a): 30 cze 2017, o 20:16
Posty: 134
Sprzęt: R1 R6
Imie: Kamil
Lokalizacja: Poznań
emil2755 napisał(a):
chinski akrap cieszy oko :pijany:
pojechales :D


Tak? Ok :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Wydech Dominator HP3 Yamaha r6 rj15
PostNapisane: 16 sie 2017, o 21:49 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 9 mar 2017, o 13:40
Posty: 61
Sprzęt: R1 rn22
Imie: Zygmunt
Lokalizacja: Brzeg Dolny
Nie mam Yamahy, mam kawę Z750 z dominatorem i kolega który też ma Zeta i akrapa był zdziwiony że tak ładnie mój gra... to już nie są te same ponoć co kiedyś dominatory Niby się poprawiły.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Wydech Dominator HP3 Yamaha r6 rj15
PostNapisane: 16 sie 2017, o 21:50 
Offline
świeżak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lip 2017, o 12:43
Posty: 39
Sprzęt: Yamaha R6 rj11 Raven
Imie: Daniel
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
http://dominator-wydechy.pl/pl/r6-06-13-gid-178.html

kolega ma w xj6 dominatora i jak na tą kasę gada ładnie i sprawuje się ok. Ponoć na necie chodzi opinia, że się szybko wypalają ale ludzi co znam co mają dominatora działa wszystko tak jak od kupna. Sam mam decat z tej firmy do mojej R6 i jest ok. Więc stwierdzam lepiej właśnie dołożyć 3 stówy i mieć Domi niż za 200 jakiś pseudo akrap

Próbuj pisać do Dominatora co do tego wydechu w R6. Może znajdą jakiś materiał od kupującego.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Wydech Dominator HP3 Yamaha r6 rj15
PostNapisane: 16 sie 2017, o 22:07 
Offline
świeżak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sty 2017, o 21:29
Posty: 88
Sprzęt: Zx6r 09'
Imie: Patryk
Lokalizacja: Warszawa
Ja mam w rj03, ale inny model, spory komin, fajnie gada, flaków o dziwo nie wypluł ani kolorów nie zmienił przez te 3 sezony.

Jak złego słowa nie mogę powiedzieć tak trzeba przyznać, że jest to komin od biedy i jak w rj03 wygląda znośnie - fajnie tak w rj11 moim zdaniem będzie wyglądał okropnie każdy jeden dominator :D.

Mi po tych 3 sezonach zaczęło przeszkadzać, że jest to właśnie po taniości dlatego chcę zmienić, ale interesują mnie tylko full układy więc czekam na okazję.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Wydech Dominator HP3 Yamaha r6 rj15
PostNapisane: 17 sie 2017, o 12:21 
Offline

Dołączył(a): 22 cze 2017, o 17:30
Posty: 2
Sprzęt: Fz6n
Imie: Sebastian
Lokalizacja: Gdańsk
danielniejack napisał(a):
Próbuj pisać do Dominatora co do tego wydechu w R6. Może znajdą jakiś materiał od kupującego.

Pisałem do Dominatora.. Nie posiadają żadnych zdjęć ani filmów z tym wydechem na r6.

Narazie sobie odpuszczę zakup Dominatora.

Myślałem nad Dominatorem ponieważ są to dość głośne wydechy. Obecnie na seryjnym wydechu r6 jest stanowczo za cicha. Póki co nie mam zamiaru wstawiać decat a jedynie samą końcówkę.

Który z wydechów fajnie i głośniej brzmi niż seria (bez wywalania katalizatora)?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Wydech Dominator HP3 Yamaha r6 rj15
PostNapisane: 17 sie 2017, o 13:22 
Offline
pochłaniacz winkli

Dołączył(a): 27 lut 2015, o 23:34
Posty: 690
Sprzęt: r5
Imie: kil
Lokalizacja: polska
Fidi13 napisał(a):
danielniejack napisał(a):
Próbuj pisać do Dominatora co do tego wydechu w R6. Może znajdą jakiś materiał od kupującego.

Pisałem do Dominatora.. Nie posiadają żadnych zdjęć ani filmów z tym wydechem na r6.

Narazie sobie odpuszczę zakup Dominatora.

Myślałem nad Dominatorem ponieważ są to dość głośne wydechy. Obecnie na seryjnym wydechu r6 jest stanowczo za cicha. Póki co nie mam zamiaru wstawiać decat a jedynie samą końcówkę.

Który z wydechów fajnie i głośniej brzmi niż seria (bez wywalania katalizatora)?

Na kazdym wydechu bedzie cicha, nawet bez wydechu bo jest kat. Wywalilem ostatnio kata i zrobili mi decata za 400zl+ kolektor oryg 200zl i two brothers to jest muza.Zobacz sobie moj film na kanale o tym.

_________________
https://t.me/pump_upp


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Wydech Dominator HP3 Yamaha r6 rj15
PostNapisane: 19 sie 2017, o 20:24 
Offline
świeżak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lip 2017, o 12:43
Posty: 39
Sprzęt: Yamaha R6 rj11 Raven
Imie: Daniel
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Fidi13 napisał(a):
danielniejack napisał(a):
Póki co nie mam zamiaru wstawiać decat a jedynie samą końcówkę.


Jak dla mnie wstawanie tylko końcówki to gra nie warta świeczki. Ok, fajnie będzie wyglądać (jeśli kupisz dobry wydech) ale gadać nie będzie jakoś szczególnie lepiej tzn. taki dźwięk jaki byś oczekiwał. Oglądałem sporo filmików i nawet akrap gadał, że różnicy nie było słychać, że wow. Ale opieram to tylko na filmach video więc też nie mam tego doświadczenia na żywo i mogę się mylić np. przez słabą jakość dźwięku video. Zdecydowałem dlatego od razu jak coś zmieniać to tylko z "decatem" bo wtedy nawet wstawienie chińskiego akrapa będzie nabijało dB. Ze względu braku kasy na takie wydatki w chwili obecnej i kupienie czegoś "z półki" wstawiłem decat (wyciąłem w oryginalnym kolektorze, nie jak inni kupili inny dla tego celu) i ganiam na oryginalnym wydechu rj11 07r. Odłączyłem exap i wkręca się głośno, że nie mam sensu kupować dominatora (na kacie) bo byłoby to samo. Jak wstawiać to coś "prestiżowego". Kup najpierw decat i śmigaj na oryginalnym a gdy ogarniesz hajs zmień końcówkę. (Nawet na takiego dominatora) Takie to tylko moje zdanie ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

cron
Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1