Teraz jest 17 maja 2024, o 09:21

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: R6 RJ03, CBR600 F4, GSXR 600 K3
PostNapisane: 30 sty 2017, o 01:13 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 26 sty 2017, o 19:49
Posty: 12
Sprzęt: Honda CBR125R
Imie: Mateusz
Lokalizacja: Olsztyn
Cześć. Proszę Was o pomoc w doradzeniu, które moto wybrać pod aspektem awaryjności, kosztów eksploatacji, stanu technicznego. Ze zdjęć tylko F4 ma chyba oryginalne plastiki. Gix malowany, R6 to samo. Gix ma dziwny zadupek, jakiś taki długi. Czy ten zadupek jest okej, czy jednak nie?

R6:
http://sprzedajemy.pl/yamaha-r6-a2-25kw-nr43518317

CBR:
http://sprzedajemy.pl/honda-cbr-f4-z-99 ... nr37686997

GSXR
http://sprzedajemy.pl/suzuki-gsx-r-k3-6 ... nr48191057

Z góry dziękuję i pozdrawiam ! ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: R6 RJ03, CBR600 F4, GSXR 600 K3
PostNapisane: 30 sty 2017, o 01:29 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lis 2016, o 01:09
Posty: 179
Sprzęt: R6 '02
Imie: Patryk
Lokalizacja: Częstochowa
Matty napisał(a):
Cześć. Proszę Was o pomoc w doradzeniu, które moto wybrać pod aspektem awaryjności, kosztów eksploatacji, stanu technicznego. Ze zdjęć tylko F4 ma chyba oryginalne plastiki. Gix malowany, R6 to samo. Gix ma dziwny zadupek, jakiś taki długi. Czy ten zadupek jest okej, czy jednak nie?

R6:
http://sprzedajemy.pl/yamaha-r6-a2-25kw-nr43518317

CBR:
http://sprzedajemy.pl/honda-cbr-f4-z-99 ... nr37686997

GSXR
http://sprzedajemy.pl/suzuki-gsx-r-k3-6 ... nr48191057

Z góry dziękuję i pozdrawiam ! ;)


Ehh, chciałem sprzedać swoją rj03 '02 w idealnym stanie na A2 za 9000 to nikt nie chciał 3 miesiące temu....

R6 coś trasznego, 9000 za przedlift w takim stanie... Trzeba by wszystkie plastiki prócz baku ogarnąć no i dekle itd, a nie wiadomo jak tam 2jka i silniczek. Lecz może akurat silnik w dobrym stanie no ale...

Co do f4, rama ma dziwny kolor, świeżo myta, według mnie najlepiej obejrzeć ją gdyż nie można nic powiedzieć o niej

Gix największy ze wszystkich, bardzo dobry model, lecz ten widać cały pryśnięty, też trzeba by obejrzeć i posłuchać jak to chodzi wszystko...

Gsxrów jest najmniej na A2, lecz bardzo udane modele, wtrysk, amor skrętu itd, lecz największy ze wszystkich.

F4rki niezniszczalne modele, jedynie słychać napinacz, ale "ten typ tak ma", a poza tym bardzo fajne, lecz jeździ się troszkę turystycznie

Co do r6stek, Jak wiadomo jedni rj03 kochają, drudzy nie chcą znać (silniki)

Jedź obejrzyj jeśli chcesz je, samemu ciężko będzie Ci obczaić te moto, więc weź jakiegoś znajomego mechanika, lecz niestety każdy kto ma<35kw myśli, że jego moto warte jest 3 tyś więcej...

PS. Tak zadupek jest okej, taki ma być :P


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: R6 RJ03, CBR600 F4, GSXR 600 K3
PostNapisane: 30 sty 2017, o 01:44 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 26 sty 2017, o 19:49
Posty: 12
Sprzęt: Honda CBR125R
Imie: Mateusz
Lokalizacja: Olsztyn
Jeszcze nie zdałem, dopiero będę robił, ale mając A1 raz dwa skończę kurs. Tylko 10h do wyjeżdżenia ;P
Chcę już teraz mieć moto w garażu by spokojnie czekało na sezon. Zająć się np wymianą płynów itp.

Wnioskuję, że R6 to raczej odradzany pomysł? ;)

PS: Nie to że szybkiego. Po prostu jest mi wygodnie na sportowych motocyklach :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: R6 RJ03, CBR600 F4, GSXR 600 K3
PostNapisane: 30 sty 2017, o 01:51 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lis 2016, o 01:09
Posty: 179
Sprzęt: R6 '02
Imie: Patryk
Lokalizacja: Częstochowa
Matty napisał(a):
Jeszcze nie zdałem, dopiero będę robił, ale mając A1 raz dwa skończę kurs. Tylko 10h do wyjeżdżenia ;P
Chcę już teraz mieć moto w garażu by spokojnie czekało na sezon. Zająć się np wymianą płynów itp.

Wnioskuję, że R6 to raczej odradzany pomysł? ;)


No to trochę ciężko będzie Ci kupić moto bez prawka, ja bym poczekał, zdał, może coś kasy więcej by wpadło i osobiście przejechał się tymi motorkami.

Najlepiej wsiąść na każde moto, przejechać się i samemu ocenić które Ci odpowiada, wiadomo a2 i 600 to nie możliwe, 35kw i te sprawy, ale to jest Polska, i tutaj nie ma co polemizować na ten temat :lol:

Miałem f4'kę, a w ten czas kuzyn właśnie gix'a 600 k1, wiadomo gix oblatywał jak chciał f4rkę.
F4 jak i ten gix mają świetne silniki, na + gixa, że ma seryjnie amor skrętu no i wtryski... Szukałbym bardziej F4i/S niz F4 zwykłej

Co do r6.... Według mnie najmocniejsza i najładniejsza z tej 3'jki(chociaż gix ma przyjemniejszy dół). Jesteśmy na forum tej oto maszyny, ja nie mam zamiaru odradzać Ci tego moto, sam zdecyduj który model Ty chcesz, ja osobiście każde moto jakie miałem i mam chcę mieć w jak najlepszym stanie, o silnik w r6 lecz trzeba dbać, a wtedy będzie jak w zegareczku :)


Ostatnio edytowano 30 sty 2017, o 02:10 przez masterowns, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: R6 RJ03, CBR600 F4, GSXR 600 K3
PostNapisane: 30 sty 2017, o 01:55 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 26 sty 2017, o 19:49
Posty: 12
Sprzęt: Honda CBR125R
Imie: Mateusz
Lokalizacja: Olsztyn
Na CBR i na R6 miałem okazję posiedzieć i się kawałek przejechać. R6 naprawdę super. GSXR nie miałem niestety okazji. Z kupnem to nie będzie problemu, bo sam nie pojadę, tylko z kimś kto ma obeznanie w temacie :p

Tylko kwestia właśnie awaryjności. Jeśli ta R6 mechanicznie byłaby spoko, to negocjacja ceny poszłaby gładko, chociażby przez malowane plastiki, synchronizacja gaźników, no i w opisie napisane "stan napędu: dobry" także jest pole do popisu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: R6 RJ03, CBR600 F4, GSXR 600 K3
PostNapisane: 30 sty 2017, o 18:58 
Offline
mistrz toru

Dołączył(a): 15 lut 2012, o 21:02
Posty: 1030
Sprzęt: r1
Imie: Grzesiek
Lokalizacja: Śląskie
Jak bym miał wybierać to cbr zdecydowanie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1