Teraz jest 28 mar 2024, o 18:43

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Kombinezon, Kask
PostNapisane: 29 sty 2017, o 15:04 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 kwi 2016, o 00:23
Posty: 247
Lokalizacja: Łódź
Sprzęt: r6 rj15
Imie: Bartek
Lokalizacja: Łódź
Czołem jako iż zbliża się sezon chciałbym sobie kupić kombi 2PC i nowy garnek. Rodzaj tych gratów to raczej sportowy aniżeli turystyczny. Na oku mam HJC RPHA 11 i Shoei NXR. Z kombinezonów najbardziej przypadło mi do gustu RST Tractech Evo II , Dainese Laguna Seca D1 , Alpinestars Motegi i Alpinestars ATEM.

Pytanie teraz do was czy ktoś z was ma coś z wyżej wymienionej listy , wypowie się na ich temat czy warte zakupu ,a może nie ? W RST o tyle fajnie ,ze jest w standardzie wyposażone w żółwia ,a do reszty trzeba sobie kupić osobno. Kolorystyka nie gra raczej roli,bo i tak moto najprawdopodobniej będę zmieniał na tańsze. Kask raczej wezmę w kolorze białym ,bo fajnych malowań nie widzę(lorezo graffiti jest fajne ,ale starszy model :/ ) ,a kombi czarne lub jakieś czarne z białymi wstawkami.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Kombinezon, Kask
PostNapisane: 29 sty 2017, o 15:27 
Offline
pochłaniacz winkli

Dołączył(a): 27 lut 2015, o 23:34
Posty: 690
Sprzęt: r5
Imie: kil
Lokalizacja: polska
skolmal14 napisał(a):
Czołem jako iż zbliża się sezon chciałbym sobie kupić kombi 2PC i nowy garnek. Rodzaj tych gratów to raczej sportowy aniżeli turystyczny. Na oku mam HJC RPHA 11 i Shoei NXR. Z kombinezonów najbardziej przypadło mi do gustu RST Tractech Evo II , Dainese Laguna Seca D1 , Alpinestars Motegi i Alpinestars ATEM.

Pytanie teraz do was czy ktoś z was ma coś z wyżej wymienionej listy , wypowie się na ich temat czy warte zakupu ,a może nie ? W RST o tyle fajnie ,ze jest w standardzie wyposażone w żółwia ,a do reszty trzeba sobie kupić osobno. Kolorystyka nie gra raczej roli,bo i tak moto najprawdopodobniej będę zmieniał na tańsze. Kask raczej wezmę w kolorze białym ,bo fajnych malowań nie widzę(lorezo graffiti jest fajne ,ale starszy model :/ ) ,a kombi czarne lub jakieś czarne z białymi wstawkami.


Mam kpl alpinestars, w innych markach nie jeździłem to nie mam porównania. W obecnym kpl jest wygodnie i gorąco hehe

_________________
https://t.me/pump_upp


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Kombinezon, Kask
PostNapisane: 29 sty 2017, o 17:55 
Offline
mistrz prostej
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 maja 2011, o 13:58
Posty: 397
Lokalizacja: Choszczno
Sprzęt: YamahaR1 i CBR600F4i
Imie: Piotrek
Lokalizacja: Choszczno
ja mam Motegi i jest wygodny jak dla mnie,przy 299 tez spoko,nic nie szarpie,dobrze przylega,a jestem wysoki i nie schowam sie dobrze przed wiatrem i daje rade ale w gorace dni faktycznie bywa w nim goraco ponizej 100 na godzine ;)

_________________
CO MNIE NIE ZABIJE TO WZMOCNI


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Kombinezon, Kask
PostNapisane: 29 sty 2017, o 19:52 
Offline
mistrz prostej
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sie 2016, o 09:20
Posty: 398
Sprzęt: rj15 compet. white
Imie: Paweł
Lokalizacja: lwo
Czesc,
w ubieglym sezonie mialem mozliwosc przetestowania rpha 11 i Nxr. Dodam ze obydwa kaski nowe. Moim zdaniem nxr jest mocno przereklamowany. Jest lekki i wygodny ma spoko wentylacje ale jest bardzo glosny. Osoba ktora jezdzi w xr 1100 i rowniez testowala nxr podziela moja opinie.Wedlug mnie rpha jest lepszy. Jesli chodzi o motegi to kupilem go w lutym i juz w sierpniu byl oddany na gwarancje z powodu schodzacych napisow ze spodni i kurtki. Puscily mi rowniez szwy na suwaku. Dla niektorych moze to beda blachostki ale ja za taka kase spodziewalem sie wiecej. Wczesniej mialem tez nowy kombinezon firmy arlen ness i jakosc wykonania byla na wyzszym poziomie a cena sporo nizsza. Przymierzalem tez dainese lagune i nie lezala na mnie zbyt dobrze dlatego zdecydowalem sie na alpine i teraz zaluje.
Jest to moja prywatna opinia na temat tych rzeczy i ktos moze powiedziec ze przesadzam ale kase jest wydac łatwo.
pzdr

_________________
Revs Your Heart


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Kombinezon, Kask
PostNapisane: 30 sty 2017, o 01:06 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 kwi 2016, o 00:23
Posty: 247
Lokalizacja: Łódź
Sprzęt: r6 rj15
Imie: Bartek
Lokalizacja: Łódź
Czytałem właśnie ,że w Motegi schodzą napisy ,ale ponoć każdego odsyłali bez udzielonej naprawy gwarancyjnej. Co do kasku też jestem raczej za RPHA 11 , trochę tańszy ,a w cenie są już 2 wizjery ( oddzielnie zazwyczaj koszt minimum 200zl) .


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1