Teraz jest 28 mar 2024, o 23:45

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Podejrzany Akrapovic
PostNapisane: 25 sie 2016, o 16:33 
Offline
pochłaniacz winkli

Dołączył(a): 9 mar 2013, o 15:27
Posty: 607
Sprzęt: GSX-R 750 k7
Imie: Alex
Lokalizacja: Katowice
marcinrednose napisał(a):
alex. napisał(a):
marcinrednose napisał(a):
:) dobre
tylko sie rozpadnie przy niezłym pałowaniu trzeba dodać :)


Gówno prawda. Miałeś w ogóle styczność z czymś takim? Katuję takiego od ok pół roku i nie widać po nim jakichkolwiek śladów zużycia. Wykonanie na prawdę klasa. Za cenę 60$ uważam że warto. Ciężko będzie dostać coś lepszego w takiej kasie...

Miałem. Roznica jest taka jak miedzy BMW.a.huyosungie,.choc ten drugi tez blyszczy jak jest nowy.
Mialem tez.stycznisc z innymi chinskimi czesciami.do moto
I wiem.co mowie.

Zanim.zaczniesz zachwalac to.zadaj sobie pytanie za.co placisz kupijac akrapovica i dlaczego tak.duzo?.Dlatego.ze.jest ladny?i w miare brzmi?


Czy ja gdzieś napisałem, że jest lepszy od oryginału? Nie. Nawet mi to do głowy nie przyszło, więc proszę czytaj ze zrozumieniem.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Podejrzany Akrapovic
PostNapisane: 26 sie 2016, o 07:58 
Offline
mistrz toru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 wrz 2011, o 14:09
Posty: 1895
Sprzęt: YZF-R6 RJ15
Imie: Marcin
Lokalizacja: Warszawa
Alex mam na mysli to ze jak potrzebny ci tlumik zeby jechac w.niedziele.do kościoła to chinczyk nedzie idealny. Ladnie wyglada i ma fajny napis.
Akrapovica.kupuje sie.do innych celow do ktorych chinczyk noe nadaje.sie kompletnie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Podejrzany Akrapovic
PostNapisane: 29 sie 2016, o 21:41 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 15 mar 2014, o 19:14
Posty: 33
Sprzęt: z750
Imie: Dominik
Lokalizacja: Bolesławiec
I jest racja w tym co piszesz. W rn19bwybebeszylem serie, katy, wstawilem rurke perforowana i efekt taki sobiem ot tylko warczyl w chuj glosno. Jakosc dzwieku tez specyficzna. Teraz w z1000 mam dwie oryginalne z wlokna puszki akrapa z pc3 i kn i bez dbkillerow ma 95.2 dB ( sprawdzone na 2 stacjach ) dzwiek rewelacyjny, jakosc wykonania tez pierwsza klasa. Kolega ma chinczyka i jest roznica. Ladniej chodzi bo wieksza kubatura i przelot ale porownujac z oryginalnym spora roznica


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1