Teraz jest 19 kwi 2024, o 14:24

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Yamaha R6 RJ15 2008 Blue&Gold
PostNapisane: 14 maja 2016, o 07:22 
Offline
pochłaniacz winkli

Dołączył(a): 6 gru 2011, o 23:13
Posty: 686
Sprzęt: R1 2012
Imie: Dawid
Lokalizacja: WBK
Z naklejkami na bak to nie będzie prosta sprawa, oryginalne sa pod lakierem wiec jedynie lakiernik wchodzi w grę, chyba ze nakleisz tylko kamertony. A tak swoja droga to czemu zbiornik robiony? Fikolek byl?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Yamaha R6 RJ15 2008 Blue&Gold
PostNapisane: 14 maja 2016, o 12:42 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 kwi 2016, o 00:23
Posty: 247
Lokalizacja: Łódź
Sprzęt: r6 rj15
Imie: Bartek
Lokalizacja: Łódź
Co do naklejek to te kamertony są na lakierze ,a te boczne pod. Będę naklejał stompgripy ,więc może się obejdzie bez nich ,albo po prostu nakleję je pod stompgripy. Co do zbiornika to nie jestem Ci w stanie odpowiedzieć , tam gdzie były kamertony widać ślad,że "były" a co do tych bocznych to nie mam pojęcia. Fikołka nie było ,bo nic na to nie wskazuje , zero oznak jakiegokolwiek szlifa ;) 2 poprzednich właścicieli na 100% nie mieli przygody ,bo jeden z nich dokumentował wszystko na facebooku.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Yamaha R6 RJ15 2008 Blue&Gold
PostNapisane: 24 maja 2016, o 00:00 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 kwi 2016, o 00:23
Posty: 247
Lokalizacja: Łódź
Sprzęt: r6 rj15
Imie: Bartek
Lokalizacja: Łódź
PPP

Praca przy Yamasze w wolnych chwilach (a tu problem z czasem :cry: ) wre. W weekend dosiadłem się i zacząłem od ściągania owiewek co przysporzyło mi trochę trudo ,ale teraz już wszystko obcykane co i jak ;) Zmieniłem uszczelniacze w lagach wraz z olejem , sprawa w sumie nie trudna o ile zrobi się ściągacz do sprężyny ,bo z tym jest w sumie największy problem. Ja kupiłem jakąś wielką nakrętkę fi 55 bodajże wywierciłem 2 otwory , nagwintowałem do tego 2 śruby i gotowe ;) Co do samego ściąganie jakby ktoś pytał to w otwór lagi (tam gdzie ośka ) włożyłem klucz oczkowy i zahaczyłem pasami z klamrami ściągającymi o owy klucz i śruby.

Co do zakupów to wpadły rolki womet-techa , crash-pady womet tech na oś wahacza , włókno węglowe na półkę kierownicy ( wygląda świetnie) nowe ledowe kierunki,wyświetlacz biegów, spinki do owiewek , tank-pad , naklejki i parę mniej znaczących dupereli. Odmalowałem też ciężarki kierownicy.

Łapcie fotki z prac

PS. Ma ktoś przewody w stalowym oplocie HEL ? Rozmyślam nad złotymi :)

Obrazek

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Yamaha R6 RJ15 2008 Blue&Gold
PostNapisane: 24 maja 2016, o 12:46 
Offline
świeżak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 cze 2014, o 22:05
Posty: 48
Sprzęt: Yamaha r6 03r.
Imie: Mateusz
Lokalizacja: Mikołów
Powodzenia w pracy :)

Mam przewody w stalowym oplocie z Hela (złote), wg mnie dodają dużo dobrego efektu. Mam na kompie tylko takie zdjęcie ale jak chcesz inne to pisz postaram się pomóc.

https://zapodaj.net/a8da6b7e899ea.jpg.html


Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Yamaha R6 RJ15 2008 Blue&Gold
PostNapisane: 24 maja 2016, o 13:11 
Offline
mistrz toru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 wrz 2011, o 14:09
Posty: 1895
Sprzęt: YZF-R6 RJ15
Imie: Marcin
Lokalizacja: Warszawa
Wyświetlacz i crashe brałeś odemnie. Mam jeszcze oponki jakbyś chciał  w dobrej cenie.
Przód Dunlop d211 Medium dot 2014– środek i boki w bdb stanie, Tył Pirelli Supercorsa Sc2 180/60 dot 2015 albo 2016 (chyba 2016) środek praktycznie nowy boczki dotarte ale na drogę lux. 450 pln komplet.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Yamaha R6 RJ15 2008 Blue&Gold
PostNapisane: 29 maja 2016, o 17:47 
Offline
mistrz prostej
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 kwi 2014, o 15:19
Posty: 317
Sprzęt: R6 RJ11
Imie: Tomek
Lokalizacja: Stalowa Wola
Pokaż tą półkę :)

_________________
Dudi
Fiat Brava 80 16v SX • Alfa Romeo 156 2.0 16v Selespeed • Lancia Lybra SW 1.9 JTD 115 LX • Alfa Romeo Giulietta 1.4 170KM Distinctive
Fiat Fullback 2.4 MJ LuxNAV 180KM
Nysa Towos 522 '86 (do poprawek)YAMAHA YZF-R6 (eeeeeeRRRRRRrrrrr sześć)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Yamaha R6 RJ15 2008 Blue&Gold
PostNapisane: 6 kwi 2017, o 23:29 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 kwi 2016, o 00:23
Posty: 247
Lokalizacja: Łódź
Sprzęt: r6 rj15
Imie: Bartek
Lokalizacja: Łódź
Odświeżę temat ,bo znalazłem chwilę czasu i w sumie muszę też zawiadomić iż rozstałem się dziś ze sprzętem :roll: :|

Od ostatniego czasu wpadł Amortyzator skrętu HyperPro wraz z mocowaniem , umalowana nakladka na siedzenie pasazera (wyglada mega 8-) ) nowy podnóżek , odtworzyłem bak na oryg , 2 tyg temu zalałem nowy płyn chłodniczy , hamulcowy , olej w silniku na Motula 7100 10w40, filtr oleju , nowy przekaźnik wentylatora gdyż stary odmówił posłuszeństwa. Wpadło też parę dupereli ,których już nie pamiętam . Zakupiłem sobie również kombi Dainese Laguna Seca D1 z żółwiem też Dainese Wave Air 1S czy jakoś tak . Tydzień przed zaliczyłem nawet torowanie na Torze Łódź i domknąłem tylnego kapcia , który ponoć nadaje się tylko do śmieci :lol: . Parę fotek z ostatniego tygodnia przed sprzedażą ... W sumie nie planowałem tego ,ale jak się sprzedał to czas na coś kolejnego ... Jednym plusem to ,że motocykl sprzedałem do swojego miasta ;)

PS. Zostały mi nowe klocki (komplet 4 klocków ) na przód nówki nawet nie odpakowane. Chętni PW.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Yamaha R6 RJ15 2008 Blue&Gold
PostNapisane: 7 kwi 2017, o 20:40 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lis 2016, o 01:09
Posty: 179
Sprzęt: R6 '02
Imie: Patryk
Lokalizacja: Częstochowa
Moto mega, że szkoda komentować, piękna jest :D

Ale moje główne pytanie... Czym Ty te foty zrobiłeś :D?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Yamaha R6 RJ15 2008 Blue&Gold
PostNapisane: 7 kwi 2017, o 21:14 
Offline
kursant

Dołączył(a): 24 gru 2016, o 22:52
Posty: 104
Sprzęt: r1
Imie: Paweł
Lokalizacja: Podlaskie
@up
skolmal14 napisał(a):
Zdjęcia robiłem Nikonem D7100 z obiektywem 35 1.8 - fotografia moja druga pasja, zaraz po motoryzacji :P

zdjęcia faktycznie 10/10

Według mnie jak można włożyć tyle pracy i pieniędzy, milion dodatków w moto i je sprzedać? mam wrażenie jakby spedził u Ciebie więcej czasu w garażu, nie rozumiem tego, ale co kto lubi

jeśli to nie tajemnica, za ile sprzedałeś?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Yamaha R6 RJ15 2008 Blue&Gold
PostNapisane: 8 kwi 2017, o 00:14 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 kwi 2016, o 00:23
Posty: 247
Lokalizacja: Łódź
Sprzęt: r6 rj15
Imie: Bartek
Lokalizacja: Łódź
Zdjęcia robiłem Nikonem D7100 i obiektywem Nikkor 35mm 1.8f . Co do tego ,że więcej stał niż jeździł to w sumie prawda ... większość tak motorów użytkuję z braku czasu na jazdę ;/ chociaż od nowego roku już nawinąłem raptem przy 5 wyjazdach ponad 600km. Sprzedana niewiele mniej niż była wystawiona - początkowo jakiś chłopak z forum miał kupić ,ale umówił się i ślad po nim zaginął. Poszła za 27,2k


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1