Teraz jest 17 maja 2024, o 04:42

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: RN12 - 19
PostNapisane: 9 lis 2011, o 18:08 
Offline
mistrz prostej
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 sty 2010, o 12:48
Posty: 350
Lokalizacja: Koło
Sprzęt: R1 RN22
Imie: jarek
K7 i K8 żenada. Ostatni dżikser to K6, potem Suzi robiła motorowery. Zresztą RN19 na autobanie wciąga K7-emke dziórką od nosa. Może nie jest to nokaut, ale wyraźnie odjeżdża.
Póki co S1000 objeżdża wszytko, szkoda że jeszcze nie jeździłem nową zx10 2011r., podono ładnie wymiata, bo poprzedni model był bardzo chyrlawy z dołu.

_________________
R1 RN22 + Ducati Monster. R1 RN19, R1 RN12, R1 RN09, CBR1100XX, ThunderAce, ZX1000, DR650, DR600, XT600, W16, KLR600, CB, XS, ETZ,


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: RN12 - 19
PostNapisane: 9 lis 2011, o 19:26 
Offline
pochłaniacz winkli
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 kwi 2011, o 18:01
Posty: 792
Sprzęt: beemwu
Imie: faker
Lokalizacja: OGL
mocne stwierdzenia, ale nie wydaje mnie sie zeby R1 objechała Gixa, moze szofer pizda, w sumie nie miałem K7 ale miałem K6 jechało to okropnie, nawet R8 nie dało mu rady, zreszta nie wazne, jak jest dobry kierowiec to wszyskim dobrze pojedzie, nawet honda ;)

_________________
Faker znowu nadaje


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: RN12 - 19
PostNapisane: 9 lis 2011, o 20:55 
Offline
mistrz prostej
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 sty 2010, o 12:48
Posty: 350
Lokalizacja: Koło
Sprzęt: R1 RN22
Imie: jarek
No właśnie i to jest najlepsze. Każdy kto przejechał się dżiksem uważa, że jest zrywniejszy od R1. KAŻDY łącznie ze mną. Tylko czemu w konfrontacji łeb w łeb zawsze wychodzi odwrotnie? Na autobanie nie ma zmiłuj się, manetka otwarta na maxa i tylko możesz patrzeć na rezultat.
Dziawer kiedyś szerzej opisywał zagadnienie w jakimś artykule. Konfrontowali wielokrotnie RN12 z Dżiksem i zawsze to R1 odjeżdżała rywalowi, pomimo że każdy kierowca zsiadając twierdził że Suzi wydaje się zrywniejsza, więc dlaczego zostaje w tyle?
Podobno właśnie dlatego nowa ZX10 2011 zbiera takie pochlebne opinie. Pomimo że jadąc na niej wydaje Ci się że motor jest ugłaskany, to rzeczywiste osiągi pokazują co innego: przyspieszenie, elastyczność i prędkośc to mega power.
Wniosek taki, że nigdy nie należy wierzyć własnym odczuciom.
A co do Twojej skromnej oceny SC59 to się nie zgodzę. Bardzo przyjemny bike. Jedynie przydałoby się pare KM u góry.

_________________
R1 RN22 + Ducati Monster. R1 RN19, R1 RN12, R1 RN09, CBR1100XX, ThunderAce, ZX1000, DR650, DR600, XT600, W16, KLR600, CB, XS, ETZ,


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: RN12 - 19
PostNapisane: 9 lis 2011, o 21:03 
Offline
pochłaniacz winkli
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 kwi 2011, o 18:01
Posty: 792
Sprzęt: beemwu
Imie: faker
Lokalizacja: OGL
przeciez tez tak mowie o sc59 ,ze moto jest git tylko u gory troche słaby, (patrz str wczesniej)
ale juz nad tym pracuje

_________________
Faker znowu nadaje


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: RN12 - 19
PostNapisane: 6 sty 2012, o 14:59 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 1 sty 2012, o 22:57
Posty: 26
Sprzęt: Yamaha R1
Imie: Mariusz
Ja miałek k7 750 i zapierdalało okropnie ale moment sprzegło mi siadło.Teraz mam RN12 i w porownaniu do k7 to ku....a rekieta. Trzena sie naprawde dobrze trzymac:) K7 ma lepszy doł ale R1 od 7 tys a k7 to masakra. Ogolnie lepsze rozwiazania ma Yamaha pod kazdym wzgledem.
Niw wiadomo co bys chciał zrobic przy R1 to pojdzie to z łatwoscia a przy k7 musisz sie naprawde na pierdzielic.
Honda nie pod chodzi ze wzgledów rozmiarów. Im nowsze tym mniejsze i wygladaja jak kozy. Motocykl musi miec to cos a Rn12 własnie to ma.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: RN12 - 19
PostNapisane: 23 sty 2012, o 17:12 
Offline
świeżak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lut 2011, o 11:45
Posty: 36
Sprzęt: R1 RN 19
Imie: gregor
Jeżeli jeszcze nie wybrałeś to powiem coś od siebie...
Miałem identyczny dylemat jak ty Rn12 lub Rn19

Wybrałem tą nowszą z wielu względów jakimi różni się z poprzednim modelem, hamulce, sprzęgło itd !

Cenowo nie ma jakiejś przepaści więc warto dołożyć i kupić Rn19.

A co co delikatności tak jak pisali przedmówcy to hmm....
Zrobiłem tym motocyklem 10 tys. obecny przebieg mam 16 tys.
I co... i nic się nie dzieje. Dbam o nią, wymieniam olej na czas, albo co pół roku, czasami zdarzy się że przednie koło unosi się nad ziemią. Moto piękne, zgrabne i poręczne a jak trzeba to robi swoje.

Wariatem i wymiataczem to ja nie jestem, ale jak zachciało się poszaleć to moto dawało rade w każdej sytuacji.

Latałem nową S1000RR i to ma na prawdę pier***** i mocniejszy hebel niżeli w Rn19.

A ja i tak nie narzekam na jazdę Rn19, owszem dół może i jest słabszy ale nie powiedziałbym że jest za słaby.Powyżej 7 tys obr. jest większy kop! Poza tym po co komu super mocny dół w ruchu ulicznym. I tak potencjał litra ciężko wykorzystać na normalnej drodze.
Chyba że będziesz latał po torze i zależy ci na wynikach wtedy szukaj innej marki.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: RN12 - 19
PostNapisane: 24 sty 2012, o 14:46 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 2 lis 2011, o 22:40
Posty: 22
Sprzęt: R1 RN19
Imie: Marcin
A mi sie wlasnie wydaje ze na torze rn19 bedzie swietna bo tam liczy sie gora,sprawdze soon:).poza tym moze i faktycznie ten dol jest troszke slabszy,ale nie az tak zeby z teg robic nie wiem co;).kolega pare dni temu kupil fireblade 07-sc57 to sie chyba zwie,w niedziele zamienilismy sie sprzetami zeby zobaczyc roznice,a ja bardzo chcialem porownac ten dol obu i jakos mnie nie oszolomilo?fireblade super sprzet lepszy do gumy ale r1 znacznie lepiej mi sie prowadzi,jest znacznie poreczniejsza.oczywiscie on byl za swoim;).


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: RN12 - 19
PostNapisane: 30 sty 2012, o 13:35 
Offline
przyszły mistrz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 cze 2010, o 20:06
Posty: 823
Sprzęt: yamaha r1 RN20
Imie: czervony
nr 19 jest bardziej zwrotniejsza niz rn12 .... rn 19 jest troche szersza ale za to dobrze dopasowany do kolan bak węższy na dole szerszy na górze , dół ma nie najlepszy ale po wyzej 7 tys jest ogień i banan na twarzy ...... ogolnie rn19 nie lubi stawac na kolo smok jest bardziej wysunięty w przód co za tym idzie w pionie nie lyka oleju a wtedy do tragedii szybciutko ............... jedna zasada jak dbasz tak masz

_________________
Yamaha Wild Star........Tam gdzie wolność jest standardem.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: RN12 - 19
PostNapisane: 30 sty 2012, o 17:20 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 1 sty 2012, o 22:57
Posty: 26
Sprzęt: Yamaha R1
Imie: Mariusz
A mój znajomy który jeżdzi tylko R1 od samego poczatku moze wam powiedziec ze najwygodniejsza jest RN12 a nie 19. Nie wiem jak 22 i on tez nie bo po sprzedaniu R1 kupił harleya.
Ale wracajac do yamahy gdy ja chciałem kupic moto to uswiadomił mnie ze mam brac 12 i ze on jesli kiedys jeszcze kupi R1 to tylko 12.
Miał 19 na full opcji i nie był tak zadowolony jak z 12.
No ale decyzja nalezy do kazdego. Ja zauwazyłem ze RN12 lepiej trzyma sie ceny niż RN19 wiec cos z tym modelem musi byc ze tak leci w dół.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: RN12 - 19
PostNapisane: 4 lut 2012, o 20:45 
Offline
przyszły mistrz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 cze 2010, o 20:06
Posty: 823
Sprzęt: yamaha r1 RN20
Imie: czervony
RN 19 spada z ceny bo handlarze kupuja zlomy z angli i z usa zajechane po wypadkowe i sprzedają w polsce o wiele wiele taniej a później wychodzi bokiem korbowód bo większość przejechała na tylnym kole
zresztą zadbane sprzęty stoją dobrze na allegro :)

_________________
Yamaha Wild Star........Tam gdzie wolność jest standardem.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1