Teraz jest 2 maja 2024, o 08:25

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: R1 rn04
PostNapisane: 25 lut 2015, o 20:41 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 24 lut 2015, o 17:12
Posty: 11
Sprzęt: yamaha
Imie: krzysztof
Lokalizacja: polska
Witam, czy ludzie kupują jeszcze yamahy r1 rno4 98-2002? są jeszcze popularne czy to tylko ploty ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: R1 rn04
PostNapisane: 25 lut 2015, o 20:57 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2015, o 17:44
Posty: 205
Sprzęt: yamaha r1
Imie: Roman
Lokalizacja: Maków Podhalański
zależy od gustu i możliwości finansowych... każdy to interpretuje na swój sposób ;)
mi akurat pierwsze modele r1 kojarzą się z tą reklamą nie da się tego nie polubić i z całą pewnością są popularne :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=7Hw_0-fRR4Q


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: R1 rn04
PostNapisane: 25 lut 2015, o 21:06 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 24 lut 2015, o 17:12
Posty: 11
Sprzęt: yamaha
Imie: krzysztof
Lokalizacja: polska
hahha :D a jak cenowo takie sprzęciki z roku 2000r chodzą z oryginalnym malowaniem i w ładnym stanie ? bo jak tak trochę poczytałem to trochę te roczniki problemy miały ale w sumie nie tylko yamahy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: R1 rn04
PostNapisane: 25 lut 2015, o 21:13 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 16 wrz 2014, o 12:54
Posty: 39
Sprzęt: r6 rj03
Imie: Kamil
Lokalizacja: Kraków
Jacy ludzie takie opinie,jeśli ktoś dbał, i po zakupie takowego sprzętu nowy właściciel będzie to kontynuował,to maszyną bd można się nacieszyć :)
Tylko żeby trafić na zadbany egzemplarz z tych lat to trzeba mieć szczęście :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: R1 rn04
PostNapisane: 25 lut 2015, o 21:17 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 24 lut 2015, o 17:12
Posty: 11
Sprzęt: yamaha
Imie: krzysztof
Lokalizacja: polska
Ale czy ja kupie z 2000r czy z 2006 to jeden i drugi może być kompletnie zjechany bo nikt prawdy nie powie czy katował jego czy nie ja mam r1 trochę nią pojeździłem ale zastanawiam się zmienić bo jest już w złej kondycji choć wszystko do zrobienia lecz zależy za ile.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: R1 rn04
PostNapisane: 25 lut 2015, o 21:17 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2015, o 17:44
Posty: 205
Sprzęt: yamaha r1
Imie: Roman
Lokalizacja: Maków Podhalański
nie wiem jak z tymi rn04 jest ja pierwszą miałem rn09 podobnie skonstruowany silnik mają, ich piętą ahillesa jest 2 bieg, gdy ktoś daje często na gumę to zwykle to siada najczęściej, poza tym same zalety i superlatywy, jak z 600 ccm przesiądziesz się na r1 od razu poczujesz ;) byłem bardzo zadowolony z mojej rn09 malutko paliła podczas spokojnej jazdy 5,5 litra/100km przy ostrej jeździe max 7,5l/100km teraz mam rn12 i różnica w spalaniu jest minimum mi pali 7,5 nom ale cóż to jest do wybaczenia i start wg mnie rn09 miała lepszy niż rn12 (mianowicie dolny zakres obrotów do około 5000-6000 obr/min, tyle ci mogę opowiedzieć, może ktoś się później wypowie kto faktycznie ma rn04, ale wydaje mi się że nie ma takich wielkich różnic między rn04 a rn09 co do ceny looknij na allegro lub olx i porównaj tylko pamiętaj - nie łakom się na tanie moto i po przejściach... bo co na początku tanie to potem wychodzi drogo... :drink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: R1 rn04
PostNapisane: 25 lut 2015, o 21:23 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 24 lut 2015, o 17:12
Posty: 11
Sprzęt: yamaha
Imie: krzysztof
Lokalizacja: polska
Sprzęt jest świetny u mnie biegi elegancko chodzą bez problemu ale cała głowica do wymiany i tak się zastanawiam czy jest sens robić z innych części czy sobie odpuścić i kupić r1 ale już trochę nowszy. Choć nie jestem pewien bo jak zrobię sam sobie ten silniczek to będę wiedział że wszystko gra. Czekam na wasze opinie może coś lepszego mi doradzicie :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: R1 rn04
PostNapisane: 25 lut 2015, o 21:52 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2015, o 17:44
Posty: 205
Sprzęt: yamaha r1
Imie: Roman
Lokalizacja: Maków Podhalański
hmmmm głowica kompletna używana 400-500 zł, uszczelka pod głowicę 100-150 zł + trochę roboty z tym jest... i z 2 strony jak kupisz używkę głowicę to też nigdy nie wiesz na co trafisz taka jest prawda... i na dodatek może sie okazać potem przy naprawie że pasowało by jeszcze kilka innych rzeczy powymieniać bo tak się często zdarza, ja na twoim miejscu bym to przekalkulował dobrze czy opłaca się z nią robić, czy jednak bardziej się opłaca dobrze sprzedać dołożyć trochę pieniążków i kupić choćby z nowszym designem rn09 lub taką jak masz tylko w lepszym stanie... popytaj jeszcze Mad666 on się zna i umie dobrze doradzić :papieros:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: R1 rn04
PostNapisane: 25 lut 2015, o 22:05 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 24 lut 2015, o 17:12
Posty: 11
Sprzęt: yamaha
Imie: krzysztof
Lokalizacja: polska
Przepraszam pomyliłem się chodziło mi nie o głowicę a cylindry :) a to wydatek droższy choć ostatnio dowiadywałem się typek wymienia same tuleje i ponoć dobrze chodzi nie wiem sam byłem zaskoczony bo pierwszy raz takie coś słyszę.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: R1 rn04
PostNapisane: 25 lut 2015, o 22:12 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 16 wrz 2014, o 12:54
Posty: 39
Sprzęt: r6 rj03
Imie: Kamil
Lokalizacja: Kraków
pipen111 napisał(a):
nie wiem jak z tymi rn04 jest ja pierwszą miałem rn09 podobnie skonstruowany silnik mają, ich piętą ahillesa jest 2 bieg, gdy ktoś daje często na gumę to zwykle to siada najczęściej, poza tym same zalety i superlatywy, jak z 600 ccm przesiądziesz się na r1 od razu poczujesz ;) byłem bardzo zadowolony z mojej rn09 malutko paliła podczas spokojnej jazdy 5,5 litra/100km przy ostrej jeździe max 7,5l/100km teraz mam rn12 i różnica w spalaniu jest minimum mi pali 7,5 nom ale cóż to jest do wybaczenia i start wg mnie rn09 miała lepszy niż rn12 (mianowicie dolny zakres obrotów do około 5000-6000 obr/min, tyle ci mogę opowiedzieć, może ktoś się później wypowie kto faktycznie ma rn04, ale wydaje mi się że nie ma takich wielkich różnic między rn04 a rn09 co do ceny looknij na allegro lub olx i porównaj tylko pamiętaj - nie łakom się na tanie moto i po przejściach... bo co na początku tanie to potem wychodzi drogo... :drink:

2 najczęściej siadała jeżeli ktoś pałował i wbijał biegi bez użycia sprzęgła ;)
Samo z siebie nic się nie psuje :) :witam:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1