Teraz jest 2 maja 2024, o 22:54

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: 3 kluczyki
PostNapisane: 21 mar 2011, o 16:55 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2011, o 07:04
Posty: 3
Sprzęt: ...
Imie: Tomasz
hey wszystkim :) nosze sie z zamiarem kupna rn12 i mam pytanie odnosnie kluczyków ... czy to prawda ze jesli sa 3kluczyki w tym jeden serwisowy (czerwony) to moto nie miało powazniejszego dzwona ?? znajomy mowi ze w innch krajach przy powazniejszym wypadku jest ten czerwony zabierany jak to z tym jest? czy te 3 kluczyki moga byc gwarancja bezwypadkowosci ?
dzieki :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: 3 kluczyki
PostNapisane: 21 mar 2011, o 17:39 
Pierwsze słyszę , ale dość ciekawa teoria :shock:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: 3 kluczyki
PostNapisane: 21 mar 2011, o 17:49 
Chyba jakaś bzdura bo za problem później kluczyk dorobić. A z drugiej strony jak ktoś pogubi kluczyki to moto uznane zostanie za wypadkowe? Kiepska wyrocznia, nie opierał bym się na tym.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: 3 kluczyki
PostNapisane: 21 mar 2011, o 18:33 
I kto niby i jakim prawem zabiera Ci kluczyk? Robią Ci wjazd na chatę jak nie oddasz kluczyka komuś? Uprzedzając odpowiedzi typu "w serwisie nie zabiorą się za naprawę bez czerwonego kluczyka", to czy każdy naprawia maszynę w serwisie? ;)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: 3 kluczyki
PostNapisane: 21 mar 2011, o 18:50 
to jest tak :) w krajach innych niz polska :P kluczyk jest zabierany przy powaznym wypadku, kluczyka nie dorobisz takiego jak oryginal :) a kluczyki zabiera ubezpieczalnia :) a jak ktos zgubi to jego problem :) wiadome ze jezeli ich nie ma to nie znaczy ze moto mialo powazny wypadek bo mozna zgubic, ale jezeli sa to mamy duuuza pewnosc ze moto nie mialo wypadku :)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: 3 kluczyki
PostNapisane: 21 mar 2011, o 19:09 
Offline
mistrz toru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 wrz 2010, o 13:20
Posty: 1769
Lokalizacja: Konin
Sprzęt: YZF R6 2007
Imie: Karol
Lokalizacja: konin
pamiętajmy że nasze maszynki europejskie mają imobilajzer a maszynki ze stanow nie maja a czerwony kluczyk sluzy do zakodowania nowego kluczyka

_________________
YAMAHA R6 07r. Żyć chwilą nie chwilę...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: 3 kluczyki
PostNapisane: 21 mar 2011, o 21:50 
juzekR1 napisał(a):
to jest tak :) w krajach innych niz polska :P kluczyk jest zabierany przy powaznym wypadku, kluczyka nie dorobisz takiego jak oryginal :) a kluczyki zabiera ubezpieczalnia :) a jak ktos zgubi to jego problem :) wiadome ze jezeli ich nie ma to nie znaczy ze moto mialo powazny wypadek bo mozna zgubic, ale jezeli sa to mamy duuuza pewnosc ze moto nie mialo wypadku :)


Tylko wiesz, myślę, że w obecnych czasach goście, którzy siedzą w handlu motorami mają dojścia i zmotanie czerwonego kluczyka i dorobienie go nie jest żadnym wyczynem ;). Ja osobiście w życiu nie kierowałbym się ilością i kolorami kluczyków przy kupnie motocykla.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: 3 kluczyki
PostNapisane: 21 mar 2011, o 22:01 
ja nie twierdze ze to jedyne czym trzeba sie kierowac :) uwazam tylko ze to moze pomoc i tyle ;)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: 3 kluczyki
PostNapisane: 21 mar 2011, o 23:04 
Bzyku napisał(a):
Ja osobiście w życiu nie kierowałbym się ilością i kolorami kluczyków przy kupnie motocykla.


Ja bym się kierował , ale nie pod argumentem bez wypadkowości , to się ceni przy odsprzedaży , bo jak ktoś mi mówi mam 1 kluczyk do motocykla rocznego , dwu letniego to ja nie kupię tego , ponieważ skoro gość gubi go ? lub cokolwiek innego daje mi lekkie spojrzenie na właściciela i jego podejście do motocykla , być może to zboczenie ale tak mam . :lol:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: 3 kluczyki
PostNapisane: 27 mar 2011, o 19:15 
Offline
przyszły mistrz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 cze 2010, o 20:06
Posty: 823
Sprzęt: yamaha r1 RN20
Imie: czervony
PajakR6 napisał(a):
pamiętajmy że nasze maszynki europejskie mają imobilajzer a maszynki ze stanow nie maja a czerwony kluczyk sluzy do zakodowania nowego kluczyka





dokladnie jak piszesz ja mam ze Stanów r1 i imobilajzera nie mam i tylko 2 kluczyki

_________________
Yamaha Wild Star........Tam gdzie wolność jest standardem.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1