Teraz jest 29 kwi 2024, o 19:26

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wrazenia i przemyslenia po wycieciu katalizatora
PostNapisane: 4 lut 2016, o 21:04 
Offline
mistrz prostej
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 gru 2015, o 10:17
Posty: 333
Sprzęt: R6 RJ16 ORANGE
Imie: Bartek
Lokalizacja: Dolny Śląsk
No wiec dzieki, ze nie mieliscie dosyc moich pytan, bo zalozylem chyba z 6 tematow nawiazujacych do ukladow wydechowym w R6 :D

Przed chwila odebralem moto od mechanika, ktory zalozyl mi decata dominatora... 2 oC plus deszcz ze sniegiem, ale mus to mus :D (na rano mial umowionych klientow), ale do rzeczy, DOMINATOR troche przeklamal co bede zglaszal, mechanik mial mi to wpiac w 3-4 godziny, zajelo mu to 6-7, gdyz niby wszystko pasuje no ale tylko pozornie :D zabawa szlifierka to dopiero poczatek, okazalo sie, ze wejscie na sonde nie jest umiejscowione idealnie tak jak DOMINATOR to zrobil i nie obylo sie bez frezarki :P mialo byc 80 zl wyszlo 120, mozecie uwazac mnie za lesera, ale wole oddac moto, bo jak ja sie czegos dotkne to zawsze sie spier... wymienialem ostatnio mocowanie to zlamalem dwa kolki xD

Teraz walory dzwiekowe... Tutaj mam mieszane uczucia, gdyz z jednej strony oczekiwalem pierdolnie***, a z drugiej jestem zadowolony, ze jednak nie urywa tak lba, na wolnych obrotach nie chodzi duzo glosniej, i minimalnie pierdzi na koncowce, prawie nie slychac, ale koncert dla uszu zaczyna sie w momencie gdy motocykl lapie moment obrotowy i go przytrzymujemy na nim wtedy wszystko wkolo drzy :D

Moja opinia moze sie jeszcze zmienic, gdyz mozecie sie zmiac 500 m od garazu zabraklo mi paliwa, wiem bieda :D ale za duzo ostatnio emocji zwiazanych z kupnem nowego sprzetu i akcesoriow, poprostu zapomnialem zatankowac :D wiec kto wie czy resztka paliwa nie zmienila dzwieku (przyzwyczajenie z zx6r, przy wlaczaniu sie rezerwu, bylo trzeba przekrecic kranik i przy koncowce zawsze dzwiek byl taki pierdzacy), Narazie nie zauwazylem falowania aczkolwiek nie przekroczylem 5 000 obrotow, bo warunki pogodowe nie pozwolily. Mechanik mowil, ze na wolnych jest 100-150, ale skoro ja tego nie czuje to mysle, ze tak bylo wczesniej.

Wszystko opisywane jest ba koncowce GYTR >> nie urywa łba i jest basik
Cena: 365 zł decat + 120 zl robota
Czy warto ? - Jesli jestes fanatykiem jak ja i zwracasz uwage na kazdy szczegol w brzmieniu motocykla to warto, jesli masz kaprys, zeby zmienic i zobaczyc czy bedzie fajniej to nie ma sensu :D

Jak ktos chce filmik to moge jutro nagrac, ale chyba kazdy wie jak to chodzi kto sie tym interesowal


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Wrazenia i przemyslenia po wycieciu katalizatora
PostNapisane: 4 lut 2016, o 22:12 
Offline
pochłaniacz winkli
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lut 2013, o 17:52
Posty: 614
Sprzęt: r6 rj11
Imie: Artur
Lokalizacja: Warszawa
no tak to jest już z r6 że na małych obrotach dzwięk dupy nie urywa ale zawsze fajniej brzmi niż na seryjnym, zobaczysz na wiosnę jak będziesz mógł moto przegonić przy większych obrotach.

Co do ilości tematów to faktycznie możesz trochę przystopować albo przynajmniej zwolnić bo burdel się zrobi na forum ;)

Polecam założyć swój temat z motocyklem i tam wszystko opisywać a pytania wrzucać do działu z tematem : krótkie i szybkie pytania r6 - ogolnie-f12/szybkie-krotkie-pytania-t11579.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Wrazenia i przemyslenia po wycieciu katalizatora
PostNapisane: 4 lut 2016, o 22:22 
Offline
mistrz prostej
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 gru 2015, o 10:17
Posty: 333
Sprzęt: R6 RJ16 ORANGE
Imie: Bartek
Lokalizacja: Dolny Śląsk
spokoo, ale przynajmniej sie cos dzieje, a tak wchodze codziennie i cisza :DD jak dzwiek nadal nie bedzie oszolamiajacy to moze na ixil hyperlow sie skusze, ale narazie nie ma sensu :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Wrazenia i przemyslenia po wycieciu katalizatora
PostNapisane: 4 lut 2016, o 23:01 
Offline
mistrz toru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 kwi 2013, o 20:13
Posty: 2661
Sprzęt: Sprzedany
Imie: Damian
Lokalizacja: Międzyrzec Podl
końcówka GYTR nie jest głośna, jest basowa bardziej. więc co do dźwięku nie martw się bo to tak ma być :) TwoBrothers czy inne amerykańce drą mordę okrutnie a tu masz ze smaczkiem. Mi się podoba! BTW, masz jeszcze kata w katalizatorach i to jeszcze dławi efekt.

Druga sprawa, decat DOMINATORa no niestety... jakie pieniądze taki decat. Takie zabawki plug&play z yoshimury czy innych marek "premium" to gruuuby hajs.
Za używkę decata 2Bro's trzeba położyć około 1000PLN ;) a wogóle super jak ktoś trafi takiego [markowego] do kupna.

Jako że jest zimno cholernie to motocykl nie pokaże Ci swojego nowego "ja" więc może sie kilka rzeczy zmienić np zacząć falować np w ciepłe dni itp itd.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Wrazenia i przemyslenia po wycieciu katalizatora
PostNapisane: 5 lut 2016, o 00:14 
Offline
mistrz prostej
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 gru 2015, o 10:17
Posty: 333
Sprzęt: R6 RJ16 ORANGE
Imie: Bartek
Lokalizacja: Dolny Śląsk
co mie straszysz :D wycieta zostala puszka i ze srodka katalizator (siateczka) nie ma juz chyba nic wiecej :D ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Wrazenia i przemyslenia po wycieciu katalizatora
PostNapisane: 5 lut 2016, o 07:10 
Offline
pochłaniacz winkli

Dołączył(a): 27 lut 2015, o 23:34
Posty: 690
Sprzęt: r5
Imie: kil
Lokalizacja: polska
bartiquan12 napisał(a):
co mie straszysz :D wycieta zostala puszka i ze srodka katalizator (siateczka) nie ma juz chyba nic wiecej :D ?

Na yt widać gdzie jest Cat https://youtu.be/dKKR2yr4igk

_________________
https://t.me/pump_upp


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Wrazenia i przemyslenia po wycieciu katalizatora
PostNapisane: 5 lut 2016, o 08:53 
Offline
kursant

Dołączył(a): 12 lis 2014, o 15:00
Posty: 254
Sprzęt: R6
Imie: Tomek
Lokalizacja: Krk
jazda z TB (ja mam jeszcze ori TB kolektory) bez zatyczek nie jest możliwa


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Wrazenia i przemyslenia po wycieciu katalizatora
PostNapisane: 5 lut 2016, o 09:05 
Offline
mistrz toru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 wrz 2011, o 14:09
Posty: 1895
Sprzęt: YZF-R6 RJ15
Imie: Marcin
Lokalizacja: Warszawa
Tomek, jak ty chcesz na Poznań wjechać?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Wrazenia i przemyslenia po wycieciu katalizatora
PostNapisane: 5 lut 2016, o 10:47 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 cze 2011, o 20:22
Posty: 5411
Lokalizacja: ʍoʞɐɹʞ ________ Niepołomice
Sprzęt: RN23
Imie: MIŚ
Lokalizacja: MałoPOLSKA
Tomcy ma tak głośny wydech że nawet jadąc swoją R1 obok w odległości 20 metrów nie słychać myśli. Myślę że na filmie to dobrze słychać:
https://www.youtube.com/watch?v=ZLgu7FUAHCs

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Wrazenia i przemyslenia po wycieciu katalizatora
PostNapisane: 5 lut 2016, o 12:59 
Offline
mistrz prostej
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2013, o 08:27
Posty: 568
Sprzęt: Czarna Strzała RN49
Imie: Tomasz
Lokalizacja: Wielkopolska
Mad666 napisał(a):
Tomcy ma tak głośny wydech że nawet jadąc swoją R1 obok w odległości 20 metrów nie słychać myśli. Myślę że na filmie to dobrze słychać:
https://www.youtube.com/watch?v=ZLgu7FUAHCs

Fajnie tam śmigasz a propo toru:)

_________________
"Motocykle są jak wódka, poniżej pół litra nie ma co kupować"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1