Teraz jest 3 maja 2024, o 00:35

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Yamaha YZF R6
PostNapisane: 20 cze 2017, o 18:24 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 20 cze 2017, o 18:14
Posty: 6
Sprzęt: Brak
Imie: Przemysław
Lokalizacja: Warszawa
Witam mam do was pytanie o kolejny motocykl a jest nim R6 2000r za 7999zł ( tanio coś ) https://www.otomoto.pl/oferta/yamaha-yz ... yHmyB.html Oglądał ktoś ją może lub orientuje sie czemu tak tanio ? Do wymiany olej + filtry z tego co piszą. Na co mam uważać przy kupnie tego motocykla po za sprawdzeniem czy dwójka wchodzi ? ( joke ) Była by może jakaś osoba z okolic warszawy która pomogłaby przy oględzinach ? Jak coś to przeczytałem cały "poradnik " dla kupującego ale wiadomo lepiej byłoby z osobą która już od paru lat jest w tych tematach i taka osoba zazwyczaj patrzy na to moto inaczej niż np ja gdy je chce kupic.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Yamaha YZF R6
PostNapisane: 20 cze 2017, o 23:25 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lis 2016, o 01:09
Posty: 179
Sprzęt: R6 '02
Imie: Patryk
Lokalizacja: Częstochowa
PiuGeht napisał(a):
Witam mam do was pytanie o kolejny motocykl a jest nim R6 2000r za 7999zł ( tanio coś ) https://www.otomoto.pl/oferta/yamaha-yz ... yHmyB.html Oglądał ktoś ją może lub orientuje sie czemu tak tanio ? Do wymiany olej + filtry z tego co piszą. Na co mam uważać przy kupnie tego motocykla po za sprawdzeniem czy dwójka wchodzi ? ( joke ) Była by może jakaś osoba z okolic warszawy która pomogłaby przy oględzinach ? Jak coś to przeczytałem cały "poradnik " dla kupującego ale wiadomo lepiej byłoby z osobą która już od paru lat jest w tych tematach i taka osoba zazwyczaj patrzy na to moto inaczej niż np ja gdy je chce kupic.


Tanio bo przedlift, z zewnątrz w miare zdrowo wygląda, czasza po bokach prawa/lewa paski czarnego ma psiknięte oraz naklejki na zadupku, pewnie się komus gdzieś upadła na tą i na tą, i tanim kosztem ogarneli pod sprzedaż, ale nie jest źle, byleby popękane nie były. Jeśli nie masz pojęcia co sprawdzić, jedź z kimś, przy rj03 szczegolnie przedliftem trzeba konkretnie skrzynie i tuleje sprawdzic, odpalanie zimno ciepło itd itp... a reszte nie pisze bo masz w poradniku


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Yamaha YZF R6
PostNapisane: 21 cze 2017, o 01:31 
Offline
świeżak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sty 2017, o 21:29
Posty: 88
Sprzęt: Zx6r 09'
Imie: Patryk
Lokalizacja: Warszawa
Nawet tam nie jedź i nie oglądaj żadnego moto z od tego sprzedawcy. Jest to największy śmietnik w Warszawie, same ulepy itp zrobione na "igiełki". Kiedyś tam moto ogarniali na A2 nie blokując go, ale odkąd weszły przepisy nowe i wymagania są większe odpuścili sobie tym bardziej, że nikt nie da 2k za taką pierdołę.

Na pewno jeszcze w Warszawie masz inną rj03 wystawioną za 9k. Plastiki malowane i oblepiona, no ale może CI wpadnie w oko tym bardziej, że najbardziej trzeba patrzeć na serce w tych motocyklach. Popatrz sobie na tej grupie na fb, może coś Ci wpadnie w oko.

https://www.facebook.com/groups/1422453621341694/

Edit. Przepraszam, drugi największy śmietnik zaraz po totemie mimo, że "warsztat" :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Yamaha YZF R6
PostNapisane: 21 cze 2017, o 13:10 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 20 cze 2017, o 18:14
Posty: 6
Sprzęt: Brak
Imie: Przemysław
Lokalizacja: Warszawa
No to powiem ze lekko mnie rozczarowałeś bo jako tako spodobała mi się ta R6 bardzo ale skoro mówisz ze opinia o nich nie jest za dobra to sam juz nie wiem co robic :/

PS; Z Tego co pisze sprzedający motocykl prosto w Włoch co wydaję mi się na +


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Yamaha YZF R6
PostNapisane: 21 cze 2017, o 16:48 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lis 2016, o 01:09
Posty: 179
Sprzęt: R6 '02
Imie: Patryk
Lokalizacja: Częstochowa
PiuGeht napisał(a):
No to powiem ze lekko mnie rozczarowałeś bo jako tako spodobała mi się ta R6 bardzo ale skoro mówisz ze opinia o nich nie jest za dobra to sam juz nie wiem co robic :/

PS; Z Tego co pisze sprzedający motocykl prosto w Włoch co wydaję mi się na +


Jeśli masz blisko, to co CI szkodzi oglądnąć ;) Cena za przedlift duża, bo na A2, więc dużo młodziadkow bedzie zainteresowanych przy odsprzedaży, może akurat ta jest warta oglądnięcia, weź kogoś ogarniętego do silnika i tyle :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Yamaha YZF R6
PostNapisane: 21 cze 2017, o 16:52 
Offline
świeżak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sty 2017, o 21:29
Posty: 88
Sprzęt: Zx6r 09'
Imie: Patryk
Lokalizacja: Warszawa
No niestety, mnie też tam kilka sprzętów się podobało, niby wszystko w porządku, no ale się zajrzy tu i tam i sprawa wygląda już gorzej. Wiele opinii też słyszałem o tym miejscu i żadna nie była pozytywna. Ta R6 też niby ładna, ale ja nie ufałbym im, ewentualnie na sprawdzenie u kogoś innego ją rzucił.

Czemu z Włoch to na plus? Ja właśnie powiedziałbym, że Włosi nie dbają o maszyny tak jak Szwajcarzy czy Niemcy, no ale to takie moje skromne zdanie, z Anglii też nie chciałbym moto :D

No albo tak jak kolega mówi, w pobliżu jest bardzo dobry mechanik u którego swoją erkę zostawiam kiedy coś potrzebuję także możesz dać im szanse jeśli wpadła Ci w oko i szybko wyjdzie w praniu czy może jakiś wyjątek się trafił :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Yamaha YZF R6
PostNapisane: 21 cze 2017, o 17:05 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 20 cze 2017, o 18:14
Posty: 6
Sprzęt: Brak
Imie: Przemysław
Lokalizacja: Warszawa
Teraz to sam w sumie nie wiem co myslec XD Fakt faktem pojade zobacze ja bo jeszcze mam na oku jeden motocykl co mi sie podoba z okolic z tym ze to jest Honda CBR 600 F4i https://www.otomoto.pl/oferta/honda-cbr ... aa24b8abec ( wiem to nie forum Hondy ) od razu widac ze ma inny kolor baku i przedniego blotnika + znajomy mowil ze cos niby "widzi" w tylnym zadupku ze niby tez nie oryginalny czy cos.
Ale na pierwszy rzut oka R6 o wiele ladniej sie prezentuje ale wiadomo jak to jest na zdjeciu :/

Z Wloch plus dlatego ze wszystko co przyjezdza MOIM zdaniem do Polski to jest lepiej traktowane niz u "Polaka" bo zazwyczaj to jest tak ze klepane na handel i aby do przodu :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Yamaha YZF R6
PostNapisane: 21 cze 2017, o 18:40 
Offline
mistrz toru

Dołączył(a): 15 lut 2012, o 21:02
Posty: 1030
Sprzęt: r1
Imie: Grzesiek
Lokalizacja: Śląskie
Ponoć najbardziej niezawodne moto.A na fejsie co chwila jak jakaś awaria to honda.Weź sobie kup fz6 a za jakiś czas podziękujesz.Nawet naketa i będziesz nim latał jak głupi.Miałem taką r6 i już parę lat wstecz był problem znaleźć w dobrym stanie.Do tego dochodzą problemy ze skrzynią i pękające cylindry.Motocykl jest super ale to już stary sport i taki fz6 czy gsr600 uważam że jest sensowniejszy.A cbr ani sobie głowy nie zawracał bo to tylko fajnie wygląda z daleka.W fz6 silnik jest bardziej długowieczny niż w gsr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Yamaha YZF R6
PostNapisane: 21 cze 2017, o 19:10 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 20 cze 2017, o 18:14
Posty: 6
Sprzęt: Brak
Imie: Przemysław
Lokalizacja: Warszawa
Ten Fz6 ma taki sam silnik co R6 to prawda ? A co powiesz o Kawasaki Z750n ? PS. Nie wiem czemu ale tamten sprzedawca zakoñczyl aukcje r6


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Yamaha YZF R6
PostNapisane: 21 cze 2017, o 21:28 
Offline
mistrz toru

Dołączył(a): 15 lut 2012, o 21:02
Posty: 1030
Sprzęt: r1
Imie: Grzesiek
Lokalizacja: Śląskie
Nie mialem z750 ale jakosc wykonania miedzy kawasaki a yamaha jest duza.Chodzi mi o wykonanie detali i ogolna estetyke.Nie mniej 150 cm3 wiecej to duzo.
Fz6 i r6 to prawie ten sam silnik ale inna mapa wieksza masa moto :( zawias turystyczny rolgaz dlugi itd.Za to rakieta jest bardzo dopracowana technicznie..A czytelnosc licznika jest fatalna.Chyba bym bral z750 bo wiecej mocy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1