Teraz jest 19 maja 2024, o 02:40

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Yamaha r6 wtrysk czy klasyk
PostNapisane: 19 kwi 2017, o 20:58 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 13 kwi 2017, o 10:39
Posty: 12
Sprzęt: -
Imie: Daniel
Lokalizacja: KrK
Fajne moto ale szkoda że taki kawał drogi ;/ jakieś ok.500km


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Yamaha r6 wtrysk czy klasyk
PostNapisane: 19 kwi 2017, o 21:30 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 13 kwi 2017, o 10:39
Posty: 12
Sprzęt: -
Imie: Daniel
Lokalizacja: KrK
Pojawiła się jeszcze jedna ciekawa oferta. W weekend jadę na oględziny.
Jeżeli nie to biorę niebieską.

Realne jest to wg. żeby ten przebieg 28 000 km był prawdziwy?

https://www.otomoto.pl/oferta/yamaha-r6 ... yRrn3.html


Co myślicie? Co może być w nim nie tak? :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Yamaha r6 wtrysk czy klasyk
PostNapisane: 19 kwi 2017, o 21:43 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lis 2016, o 01:09
Posty: 179
Sprzęt: R6 '02
Imie: Patryk
Lokalizacja: Częstochowa
Uhuu, ulubione zadanie moje, cena srooga, przebieg jak dla mnie z bajki totalnie, więc tak, jest ona rocznik 2002, więc tak:

Z tego rocznika co ma pasujące? nic, bak,czasza, zadupek, boki z 2001 roku, prawdopodobnie chińskie albo po szlifie(dekiel alternatora ładnie ścięty po szlifie) kupił używane w dobrym stanie, a dolne pługi to nieporozumienie bo są matowe z przedlifta (1999/2000)

Ładnie wygląda, ale przygodę również ładną chyba miało, nie za tą cenę, to ja Ci sprzedam moją za tą cene 2002 rok, cała w org, i ręczę na silnik :P

Impulsatora(prawy dekiel) też widzę przejechany jest u dołu, a śladów na plastikach brak, czyli to już pewne, że całość zmieniana


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Yamaha r6 wtrysk czy klasyk
PostNapisane: 19 kwi 2017, o 21:58 
Offline
świeżak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sty 2017, o 21:29
Posty: 88
Sprzęt: Zx6r 09'
Imie: Patryk
Lokalizacja: Warszawa
Właśnie miałem to pisać, wyprzedziłeś mnie :D. Najważniejszy jest piec i by wszystko było proste, ale facet szuka frajera na kajak, a nie motocyklisty. Złożył sprzęta, zrobił ładne zdjęcia i czeka aż ktoś przyjedzie zachwycony super niskim przebiegiem :lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Yamaha r6 wtrysk czy klasyk
PostNapisane: 19 kwi 2017, o 22:27 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 13 kwi 2017, o 10:39
Posty: 12
Sprzęt: -
Imie: Daniel
Lokalizacja: KrK
Kurde jednak macie dobre oko, dzięki za rade, szkoda jechać oglądać.
No to dobra została niebieska i nic więcej ;) Możecie jeszcze raz na nią rzucić fachowym okiem bo w takim razie w weekend jadę po nią.

Wg. mnie przebieg motocykla to 62 000km jest na + ponieważ w takim razie to normalny przebieg w tym roczniku i są na starcie większe szanse że nic nie było kombinowane.

Przebieg również pasuje do stanu tarczy z przodu a raczej ich koniec ;)
Plastiki lakierowane to tez standard więc mnie to już nie odstrasza przy oględzinach :P
Opona tył prawie 5 lat i nie zjechana czyli widać że raczej amator.
Napęd wnioskuje że też był chociaż raz zmieniony i pewnie było to przy przebiegu ok.30 000km, dlatego będzie się kłaniał do wymiany.

Na co mam jeszcze zwrócić uwagę przed zakupem?
O cenie to już nawet nie pisze bo teraz 1k w tą czy w tą nie robi różnicy, ważne żeby nie było wtopy przy zakupie ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Yamaha r6 wtrysk czy klasyk
PostNapisane: 19 kwi 2017, o 22:35 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lis 2016, o 01:09
Posty: 179
Sprzęt: R6 '02
Imie: Patryk
Lokalizacja: Częstochowa
No niebieska 2003 rok, na pewno prawa strona malowana(inne naklejki względem lewej nawet na foto widać), bak jest wgl ciemniejszy i są nie org naklejki(zamiast brokatu jest srebrny, chodzi o naklejke), i czasza na 101% malowana, również naklejka zły kolor(srebrna zamiast brokat), zadupek wydaje się ok, szkiełko od licznika przypadkiem nie jest połamane? na foto tak widać jakby było, oraz coś te klamki są poździerane dziwnie... Z tą tarczą aż zadziwiłeś, wiadomo te tarcze są pływające, ale jak pływają w rękach to już coś nie tak :D Sprawdź ją jak coś z przodu, półke od dołu itd. Jeśli piec jest ok, to zjechać kilka stówek na napęd, tarcze(aż dziwne, że pływają no ale...), klocki itd, i za 11k całkiem byłoby sensowne


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Yamaha r6 wtrysk czy klasyk
PostNapisane: 19 kwi 2017, o 22:58 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 13 kwi 2017, o 10:39
Posty: 12
Sprzęt: -
Imie: Daniel
Lokalizacja: KrK
No tak wszystko się zgadza ale jak oglądnę porządnie przód i okaże się że jest cały to myślę że i tak nie znajdę innego moto z tego rocznika żeby nie był po szlifie.
Więc przód jeżeli będzie ok to zostaje tylko piec. Odnośnie silnika dużo oglądałem i myślę że wszystko ok ale może minąłem jakąś ważna rzecz, można prosić jeszcze o jakaś wskazówkę odnośnie pieca? ;)

Będę bardzo wdzięczny a z drugiej strony nie chcę zostać w jakiś sposób oszukany przy zakupie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Yamaha r6 wtrysk czy klasyk
PostNapisane: 19 kwi 2017, o 23:03 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lis 2016, o 01:09
Posty: 179
Sprzęt: R6 '02
Imie: Patryk
Lokalizacja: Częstochowa
ferek93 napisał(a):
No tak wszystko się zgadza ale jak oglądnę porządnie przód i okaże się że jest cały to myślę że i tak nie znajdę innego moto z tego rocznika żeby nie był po szlifie.
Więc przód jeżeli będzie ok to zostaje tylko piec. Odnośnie silnika dużo oglądałem i myślę że wszystko ok ale może minąłem jakąś ważna rzecz, można prosić jeszcze o jakaś wskazówkę odnośnie pieca? ;)

Będę bardzo wdzięczny a z drugiej strony nie chcę zostać w jakiś sposób oszukany przy zakupie.


Tak jak na początku napisałem, za tą cenę na pewno wtrysku nie znajdziesz idealnego, lecz zdarzają się "promocje" od czasu do czasu :P

Jeśli tylko malowana, wszystko ok nie znosi, prosto, najlepiej załatw sobie stojak na przód do oględzin, i obczaj fele czy prosto leci itd, co do pieca, ciężko stwierdzić, na pewno patrz jak odpala na całkowicie zimnym, i później czy dobrze pali na ciepłym(80+ stopni), czy nie kopci jak głupia :mrgreen:, oraz wiadomo jazda próbna, puść, przyhamuj, patrz czy nie ściąga itd

PS. z krakowa miałbyś blisko do mojej :D :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Yamaha r6 wtrysk czy klasyk
PostNapisane: 19 kwi 2017, o 23:13 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 13 kwi 2017, o 10:39
Posty: 12
Sprzęt: -
Imie: Daniel
Lokalizacja: KrK
Ok tak zrobię:P

A jaką masz? ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Yamaha r6 wtrysk czy klasyk
PostNapisane: 19 kwi 2017, o 23:19 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lis 2016, o 01:09
Posty: 179
Sprzęt: R6 '02
Imie: Patryk
Lokalizacja: Częstochowa
oferty-czy-warto/poradnik-dla-kupuj-cego-t429.html

Tutaj wszystko fajnie wytłumaczone, jak coś poczytaj i wszystko będziesz ideolo wiedział :P Moja 2002 rok, ale jak coś to na prywatnej się odezwij


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1