Teraz jest 28 mar 2024, o 21:23

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: zółta r1 rn22:(
PostNapisane: 4 wrz 2017, o 19:51 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 18 mar 2017, o 09:06
Posty: 24
Sprzęt: Hayka 1300r
Imie: Paweł
Lokalizacja: Krosno
Sam Mad nie wierzysz w to co piszesz:D Nie chce mi się wierzyć , że od czasu gdy ona wisi na tych portalach nikt nie był oglądnąć maszyny a jeszcze cena tak razi po oczach. No ale to trzeba było by jechać oglądnąć a na na podstawie zdj terroryzować.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: zółta r1 rn22:(
PostNapisane: 4 wrz 2017, o 21:19 
Offline
kursant

Dołączył(a): 30 cze 2017, o 20:16
Posty: 134
Sprzęt: R1 R6
Imie: Kamil
Lokalizacja: Poznań
Yamaha r1 rn22 napisał(a):
Sam Mad nie wierzysz w to co piszesz:D Nie chce mi się wierzyć , że od czasu gdy ona wisi na tych portalach nikt nie był oglądnąć maszyny a jeszcze cena tak razi po oczach. No ale to trzeba było by jechać oglądnąć a na na podstawie zdj terroryzować.

Nie zgodzę się z Tobą. Niech nikt nie bierze tego personalnie bo nie mam na celu nikogo z obrazić ale z przykrością stwierdzam, że większość kupujących motocykle to głupcy którzy sugerują się wyłącznie przebiegiem i nawet nie biorą pod uwagę maszyny...
Miałem motocykl XYZ na który trafiłem przypadkiem, z ciekawości wszedłem bo cena była jakaś niska- wystawiony był za 9 k gdy szroty z tego roku wystawione były za min. 13 k., a ta maszyna miała (wg. mnie) super historię bo salon polska, drugi właściciel, serwisowany wręcz na wyrost bo olej zmieniany co 5 tys itd. i na każdą najmniejszą pierdołę potwierdzenia w postaci paragonów, tak jak pisałem moim zdaniem piękna sytuacja. Maszyna miała 55 000 km...
Pojechałem do gościa z czystej ciekawości, ( był środek sezonu) okazało się, że w garażu stała już nowa (doslownie nowa) maszyna. Ku mojemu zdziwieniu nadal wszystko było ok ze sprzętem, jak zdecydowana większość był po przygodzie, serio kosmetyka której bym nie zauważył, a koleś od razu sam przypucował i pokazał fotki, zwykły delikatny ślizg. Skończyło się tak, że maszynę kupiłem, a gdy po zakupie z gościem pogadałem, okazało się, że próbował ją sprzedać przez 1,5 sezonu i miał dosłownie kilka telefonów a ja byłem jedyną osobą która przyjechała zobaczyć sprzęta...
Ostatecznie dokręciłem maszynie jeszcze 6 tysięcy i z przebiegiem 61 z przechodem wystawiłem ją bo zajarałem się inną maszyną i też wisiała grube kilka miesięcy i miałem 3 telefony z czego jeden koleś nie zczaił przebieu i gdy powiedziałem mu przez telefon to rozmowa umarła, drugi koleś przyjechał, obejrzał, kupiłby jeśli zszedłbym mu do śmiesznych pieniędzy (a wystawiłem ją za jedną z niższych cen i obniżałem praktycznie najniższej na olx) i powiedział że wraca do handlarza, u którego oglądał taką samą, z tego samego roku, 3 tys. droższą, ale z przbiegiem 5 tys km (maszyna 7 letnia...!!!!!!) po moim pytaniu okazało się, że bez żadnej książki serwisowej itd, świeżo sprowadzona z francji...
Kupił ją ode mnie koleś który wyznawał taką samą filozofię, jak ja, czyli nie sugerował się przebiegiem.

Sory za tak strasznie długą historię, ale krócej się nie dało. Jeśli moderacja uzna że off top to niech usunie, ale może komuś ta historia da coś do myślenia...
To jest strasznie smutne, że zdecydowana większość ludzi sugeruje się przebiegiem i często dobre sprzęty od uczciwych osób prywatnych wiszą długo z realnym przebiegiem, a wtenczas przewinie się kilka sztuk bez żadnej historii, z Francji/Włoch itd. z kręconymi przebiegami typu 14 k. km przy 2008 r. ...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: zółta r1 rn22:(
PostNapisane: 5 wrz 2017, o 13:53 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 18 mar 2017, o 09:06
Posty: 24
Sprzęt: Hayka 1300r
Imie: Paweł
Lokalizacja: Krosno
fender92 dobrze piszesz tyle , że mi nie chodzi o sam przebieg bo wolałbym kupić właśnie z takim przebiegiem jak ona ma niż z 2012r 2 tys droższa z przebiegiem 7 tys... Tylko strasznie mało tych r1 w takim malowaniu w Polsce a była jedna z dziurą w ramie która stała w Szczecinie ... Nie powiedziane , że to ta jednak temat poruszyłem na kilku forach i żadnej dobrej opinii na jej temat nie uzyskiwałem a forumowicze często załączali ten o to post-http://r1-forum.pl/archive/index.php?thread-5467.html Co prawda ten egzemplarz również został zakupiony od gościa w Szczecinie jednak wiadomo , że to jeszcze nic nie znaczy... po za tym sprzedający daje możliwość sprawdzenia motocykla w wybranym przez potencjalnego kupca serwisie wiec trzeba było by jechać na miejsce , oglądnąć maszynę a potem najwyżej coś o niej napisać. Historia może być strasznie podobna do Twojej bo gość podobno kupił nowy motocykl a ten groci mu tylko miejsce w garażu i chciałby sprzedać tyle , że jak z ceny spuścił to mniej telefonów ma niż wtedy co jeszcze maszyna była wystawiona za 24 z hakiem... Jakby nie fakt że mam do niej 500 km w jedną stronę i nie jestem na etapie szukania sprzętu dla siebie to pojechałbym już dawno ją oglądnąć:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: zółta r1 rn22:(
PostNapisane: 5 wrz 2017, o 14:16 
Offline
kursant

Dołączył(a): 30 cze 2017, o 20:16
Posty: 134
Sprzęt: R1 R6
Imie: Kamil
Lokalizacja: Poznań
Ja tę historię pisałem żeby pokazać schemat, więc może tutaj właśnie też tak jest i sytuacja sama się zapętla. Po prostu nic innego nie pozostaje, jeśli maszyna Ci się podoba- jechać, sprawdzać, brać i cieszyć się dobrym sprzętem którego głupcy nie kupowali bo się nakręcali.
Jeśli nikt z forum nie jest skory do pomocy, poszukaj jakiegoś moto warsztatu i zwróć się do nich o usługę przedzakupowego sprawdzenia maszyny z naciskiem na dziury w ramie xD


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: zółta r1 rn22:(
PostNapisane: 5 wrz 2017, o 22:24 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 cze 2011, o 20:22
Posty: 5411
Lokalizacja: ʍoʞɐɹʞ ________ Niepołomice
Sprzęt: RN23
Imie: MIŚ
Lokalizacja: MałoPOLSKA
ja też nic złego nie miałem na myśli i przypomnę ze 2 lata temu chyba na zimę wystawiłem swojego za 25 tys i tez nikt nawet nie zadzwonił. W tym sezonie dawali mi 30 tys w gotówce na "patelniaringu" chabówce i nie chciałem sprzedać bo po zmianach na wiosne była wg mnie warta 32 tys z tymi wszystkimi dodatkami i wobec cen jakie są na rynku innych bolidów.

Ten zółty nie ma oryginalnych naklejek co sugeruje że miał jakiegoś tam szlifa czy też stłuczkę. I napisałem wprost: jeżeli jest to zrobione jak należy to motor będzie jeździł. NIe mam pojęcia co z nim było co nie zmienia faktu że mi się nie podoba kolor tego żółtego koloru bo widac ze jest nieoryginalny a co ciekawe mi zółte się bardzo podobają RN22. Zółte maszyny są z USA i posprowadzali ich troche i z tego co się orientuje to ludzie nie lubią tych kolorów, ja lubie zółty RN22 USA jak i wszystkie USA uważam że są mega piękne. Ten uważam że piękny nie jest ale warto za tą kase jeżeli jest sprawny.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: zółta r1 rn22:(
PostNapisane: 22 wrz 2017, o 09:24 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 18 mar 2017, o 09:06
Posty: 24
Sprzęt: Hayka 1300r
Imie: Paweł
Lokalizacja: Krosno
Trza było brać jak była okazja! :D
https://www.olx.pl/oferta/yamaha-r1-rn2 ... b338e7364f


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: zółta r1 rn22:(
PostNapisane: 30 gru 2017, o 00:38 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 9 mar 2017, o 13:40
Posty: 61
Sprzęt: R1 rn22
Imie: Zygmunt
Lokalizacja: Brzeg Dolny
https://www.olx.pl/i2/oferta/yamaha-r1- ... 8e371a8afa

Znowu wisi na sprzedaż ma ☺️


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1