Teraz jest 15 maja 2024, o 14:43

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: r1 rn19
PostNapisane: 7 sty 2014, o 12:33 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 7 kwi 2013, o 11:06
Posty: 17
Sprzęt: thundercat, rn19
Imie: Kama
Lokalizacja: Rybnik
Witam! Interesują mnie dwa moto od jednego gościa : http://otomoto.pl/yamaha-r1-r1-1000-rn1 ... 49934.html i
http://otomoto.pl/yamaha-r1-r1-1000-rn1 ... 30638.html
wyglądają ok, aczkolwiek długo stoją na moto allegro, z tego co obserwuję, niektóre r1 raz ktoś wystawi i znikają szybko a niektóre (tak jak np te) stają długo chociaz wyglądają ok... czy ktoś coś wie na ich temat???


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: r1 rn19
PostNapisane: 7 sty 2014, o 12:43 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 cze 2011, o 20:22
Posty: 5411
Lokalizacja: ʍoʞɐɹʞ ________ Niepołomice
Sprzęt: RN23
Imie: MIŚ
Lokalizacja: MałoPOLSKA
no widze że stoją sporo czasu, majster pewnie je albo dobrze zrobił na podobieństwo jeden do drugiego albo ma sporo hajsu że ma 2 takie same sztuki. W sumie to koło Tarnowa, gdybym tam przelatywał mogł bym to oblukać. Jest tylko sprawa że obręb Tarnowski ma słabą renome jeśli chodzi o motory.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: r1 rn19
PostNapisane: 7 sty 2014, o 12:56 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 29 gru 2013, o 21:27
Posty: 35
Sprzęt: W planach Yamaha R 1
Imie: Sławek
Lokalizacja: pawłowice
Ja nie wypowiem sie bo w sumie sam szukam motoru:) i nie bardzo sie tez znam i sorka ze sie wtrące a co powiecie na To

http://otomoto.pl/yamaha-yzf-1000-r1-ro ... 26798.html

Nie boisz sie o tej histori z latajacym korbowodem, sprzegłe jakies liche??

Czy ktos moze konkretnie powiedziec czy to prawda??


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: r1 rn19
PostNapisane: 7 sty 2014, o 15:08 
Offline
mistrz toru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sty 2013, o 15:32
Posty: 1385
Sprzęt: R6 RJ12 2007
Imie: Rafał
Lokalizacja: Białystok
Kama89, ja swoją R6 kupowałem u tego gościa co ma wystawione te dwie białe R1. Gość jest z wioski o nazwie Zalasowa, dokładnie nazywa się Marcin Mądel, nie cieszy się dobrą renomą chociażby tutaj http://www.grupa-poludnie.info/phpBB3/v ... 6&start=45 i można znaleźć trochę więcej "hejtów" w necie na jego temat. Z tego co zauważyłem gość dobre motocykle trzyma u siebie w domu, a resztę tak myślę "ulepów" pod wiatą na podwórku. Jak zajechałem (ok.6 rano) do niego to na podwórku dużo motocykli stało, że jakby ktoś chciał to podjeżdża na podwórko i zabiera sobie, którego chce :lol: . Zadzwoniłem, akurat spał, ogarnął się, wyszedł na podwórko, i powiedziałem, że przyjechałem po tą R6 z 2007, no i poszedł do domu i zaczął wystawiać motocykle z domu przed dom, zanim mój wstawił to zdążył 5 wystawić ( więc dlatego myślę, że te dobre trzyma w chacie, a resztę na podwórku). Ogólnie moja też lalką pod względem kosmetycznym nie była, bo była położona na lewą stronę. Lewa czasza była porysowana i w to miejsce on troszkę szpachli położył i nakleił naklejkę, ale przez telefon wcześniej mnie o tym poinformował i po oględzinach pod względem mechanicznym wyglądała dobrze, więc kupiłem. Ogólnie jak pojedziesz do niego z gośćmi co się znają na moto, przycisną go trochę w gadce to Ci powie całą prawdę o moto, którym chcesz kupić, bo gość lubi kręcić :D
Gość posiada naprawdę dobre motocykle, ale ich jest niewiele, ale też ma takie ulepy, że szkoda gadać ;)


Ostatnio edytowano 7 sty 2014, o 16:02 przez Rafcik89, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: r1 rn19
PostNapisane: 7 sty 2014, o 15:11 
Offline
kursant

Dołączył(a): 5 sty 2014, o 11:22
Posty: 168
Sprzęt: R1 rn22
Imie: Sylwester
Lokalizacja: Świnoujście
Na zdjęciach wszystko pięknie wygląda. Trzeba jechać wziąść jakieś kumpl kumskieg i oglądać. Ja się trochę na jeździłem zanim kupiłem wszystkie swoje konie. Ile smieci zobaczyłem to można długo opowiadać. Przede wszystkim musisz uświadomić sprzedawcę przez telefon że jesteś zainteresowany ofertą i że potrzebujesz dokładniejsze zdjęcia motoru żeby przesłał Ci na maila. Musisz rozkminic sprzedawce przez telefon czy nie kręci. Powiedz że masz duży koszt dojazdu że jak coś to będzie zwracał koszt podróży. Zwróć uwagę na reakcję jak jest pewny swojego to jedz jak będzie kombinować to już musisz sam zdecydować czy warto jechać. Jest ogromna masa nie uczciwych sprzedawców . Musisz się liczyć że za pierwszym razem mozesz nic nie kupić.
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: r1 rn19
PostNapisane: 7 sty 2014, o 16:23 
Offline
świeżak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 sty 2010, o 12:31
Posty: 41
Lokalizacja: TARNOW
Sprzęt: Yamaha fz1n
Imie: Marcin
Lokalizacja: TARNOW
Kama89 szkoda twojego czasu i pieniedzy gosc sprzedaje ulepy znany jest z tego w Tarnowie ,nawet adres zmienilm i pewnie mysli ze ludzie sie nabiora .Dawniej byl pod adresem ZALASOWA http://m-madel.otomoto.pl/ .OMIJAC TEGO HANDLARZA SZEROKIM LUKIEM!!! Jak poszukasz to znajdzierz bardzo duzo takich opini o tym handlarzu http://www.motocykl.org/viewtopic.php?f=23&t=11393


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: r1 rn19
PostNapisane: 7 sty 2014, o 20:55 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 29 gru 2013, o 21:27
Posty: 35
Sprzęt: W planach Yamaha R 1
Imie: Sławek
Lokalizacja: pawłowice
Dobrze ze są tacy ludzie jak wy i te Forum i tez przymiezam sie do kupna wlasnie R 1 i ogladalem te ,,Gówna,, a co powiecie na to http://otomoto.pl/yamaha-yzf-1000-r1-ro ... 6798.html??


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: r1 rn19
PostNapisane: 7 sty 2014, o 21:05 
Offline
przyszły mistrz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 kwi 2011, o 16:54
Posty: 975
Lokalizacja: kostrzyn wlkp
Sprzęt: R6 RJ15
Imie: Mariusz
sprzęt wygląda nieźle :) czacha chyba malowana bo jakoś wydaje mi się że inny odcień ma :P Zadzwoń dowiedzieć się więcej i napisz co mówił :)

dziwna sprawa z tymi kolektorami wypolerowane a niżej już zasyfiałe, jak by ktoś wymienił tylko te kolektory bo wcześniejsze uległy zniszczeniu po gongu hehehe

_________________
Kiedy humor ci się zje*** wsiądź na motor będziesz w niebie


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: r1 rn19
PostNapisane: 7 sty 2014, o 21:27 
Offline
mistrz toru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sty 2013, o 15:32
Posty: 1385
Sprzęt: R6 RJ12 2007
Imie: Rafał
Lokalizacja: Białystok
Właśnie też zwróciłem uwagę na kolektory, że błyszczą a dalej już nie. Może gonga nie miała, bo ma 3 kluczyki :P


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: r1 rn19
PostNapisane: 7 sty 2014, o 21:33 
Offline
kursant

Dołączył(a): 9 mar 2013, o 18:17
Posty: 176
Sprzęt: R6 Rj15 i GSX-R k9
Imie: Paweł
Lokalizacja: mielec
A byłem dzisiaj w Rzeszowie.... szkoda bo mogłem się jej przyjrzeć.Zdjęcia to zdjęcia ale jak nie oglądniesz na żywo to nigdy nie dowiesz się prawdy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1