Teraz jest 24 kwi 2024, o 03:19

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Motocykle miny, szroty złomy itd.
PostNapisane: 17 gru 2013, o 20:31 
Offline
mistrz toru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 kwi 2013, o 20:13
Posty: 2661
Sprzęt: Sprzedany
Imie: Damian
Lokalizacja: Międzyrzec Podl
Na gsxr-forum.pl taki temat jest i preznie się rozwija więc myślę że i tu się przyda.

Wstawiamy linki do motocykli min, gniotów, szrotów i innego złomu.

Na dzień dobry pewna Yamaszka, kolega z gsxr-forum był poprzednim właścicielem. Jego słowa:

Cytuj:
http://otomoto.pl/yamaha-yzf-r1-1000-raty-transport-M3875260.html to jest mój były motocykl który radzę omijać z daleka:

-Dym z odmy jak w lokomotywie
-płyn chłodniczy chyba dostawał oleju bo jakiś czarny się zrobił
- jakaś nieszczelność w przedniej części silnika, nie zdiagnozowałem dokładnie co to.
- litr pożartego oleju na 1000km i to 15w50, ale to nie wina wycieku bo po tylu litrach które poszły to cały pług był by zajebany
-wyjebane łożysko główki ramy
-rozjebana skrzynia, na dwójce w ogóle nie dało się już jeździć, z 1 wrzucałem od razu na 3 bieg
- polakierowali ją prawie całą, miałem lekkiego fronta z barierką bo po zejściu z gumy nie zdążyłem wychamować Red_icon_cheesygrin musiałem wymienić stelaż czaszy a tak to tylko lakier poszedł, zadupek za to pękł i odpadł kawałek ale widać szpachla czyni cuda
-zegary przymocowane na wkręty do drewna bo orginalne mocowania poszły przy upadku

ogólnie moto wygląda ładnie ale to raczej tylko kosmetyka dla zmylenia, oddałem ją za nie całe 6 tysi handlarzynie który zapewniał, że pujdzie na białoruś ale jak widać chyba nie poszła,,, pzdr


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Motocykle miny, szroty złomy itd.
PostNapisane: 17 gru 2013, o 20:37 
Offline
mistrz prostej

Dołączył(a): 3 sty 2012, o 08:31
Posty: 331
Sprzęt: rn 23
Imie: Mateusz
Lokalizacja: Międzyrzec Podlaski
chociaż nie jest popowodziowy:) ty r6 chyba szukasz:D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Motocykle miny, szroty złomy itd.
PostNapisane: 17 gru 2013, o 20:44 
Offline
mistrz toru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 kwi 2013, o 20:13
Posty: 2661
Sprzęt: Sprzedany
Imie: Damian
Lokalizacja: Międzyrzec Podl
dokładnie tak :) co nie znaczy, że nie można ostrzec kolegów przed padlinką :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Motocykle miny, szroty złomy itd.
PostNapisane: 9 sty 2014, o 20:19 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 9 sty 2014, o 20:11
Posty: 23
Sprzęt: cbr1100xx
Imie: Mariusz
Lokalizacja: Mazańcowice
Witam.
Chciałem przestrzec kupujących przed tą R6 z Rybnika:

http://otomoto.pl/yamaha-r6-yamaha-r6-2 ... 76352.html

Gość pierd..li, że wszystko ok. za bardzo sie nie zna i z ramą było coś robione z lewej strony pod siedzeniem tzn. mi powiedział, że lekko przeszlifowane. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że spawane..wrr. zaciekawiło mnie to jakim cudem tam jest spaw heh. Po ściągnięciu prawego plastika okazało się, że rama w miejscu gdzie jest mocowanie silnika jest wyłamana!! Koniec oględzin..
Oczywiście pajac nie wiedział o tym nic. Plastiki wszystkie klejone. Zresztą sama rama wyklucza go z dalszych oględzin.

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Motocykle miny, szroty złomy itd.
PostNapisane: 9 sty 2014, o 20:40 
Offline
mistrz prostej
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 gru 2013, o 12:25
Posty: 475
Sprzęt: Yamaha R1 rn19
Imie: Sebastian
Lokalizacja: mściwojów
Trzeba się pilnować.Dlatego chcę teraz kupić moto najlepiej z polskiego salonu od pierwszego właściciela i z ksiązka serwisowa :) mam nadzieje że mi się uda szukam jakiejś ładnej R1 rn19 :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Motocykle miny, szroty złomy itd.
PostNapisane: 9 sty 2014, o 20:51 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 29 gru 2013, o 21:27
Posty: 35
Sprzęt: W planach Yamaha R 1
Imie: Sławek
Lokalizacja: pawłowice
CZesc Seba ja wlasnie tez sie rozgladam za tym moto:) za r 1 powiedz mi nie boisz sie tych latajacych korbów czy poprostu to plotai nie prawda jest? wogole do jakkiej kwoty szukasz i powiedz mi ile max moze miec najechane z jakim przebiegiem chcesz kupic?? z Góry dzieki za opowiedz:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Motocykle miny, szroty złomy itd.
PostNapisane: 9 sty 2014, o 21:02 
Offline
kursant

Dołączył(a): 5 sty 2014, o 11:22
Posty: 168
Sprzęt: R1 rn22
Imie: Sylwester
Lokalizacja: Świnoujście
Powiem tak.
Dwa lata temu doje...łem zajebistego dzwona. Przy 60 kontakt z autem,wymuszenie. Rama o 6 cm doje..ana na główce ramy centralnie do silnika , cały przód nie istniał. Ramę oddałem do firmy w Polsce do prostowania. Robotę odje..ali piękną nić nie widać. Owiewki kupiłem Chińskie teraz mój kuzyn za....rdala jak zły. Gdyby ktoś nie wiedział nawet by się nie zczaił że coś było robione przy ramie. Po prostu jakiś partacz dopadł się do spawary i zjebał sprawę z tą naprawą R6


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Motocykle miny, szroty złomy itd.
PostNapisane: 10 sty 2014, o 11:25 
Offline
mistrz prostej
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 gru 2013, o 12:25
Posty: 475
Sprzęt: Yamaha R1 rn19
Imie: Sebastian
Lokalizacja: mściwojów
dzwieku86 napisał(a):
CZesc Seba ja wlasnie tez sie rozgladam za tym moto:) za r 1 powiedz mi nie boisz sie tych latajacych korbów czy poprostu to plotai nie prawda jest? wogole do jakkiej kwoty szukasz i powiedz mi ile max moze miec najechane z jakim przebiegiem chcesz kupic?? z Góry dzieki za opowiedz:)


Witam kolego Ja chcę kupić rn 19 najlepiej z polskiego salonu od pierwszego właściciela jak się uda :)miałem jechać w tą niedziele oglądać jedną sztukę ale gosciu mnie wykręcił miał odmnie dzisiaj wziąć hondę vfr i zrezygnował do poki nie sprzedam vfr jest uziemniony.Mam nadzieję ze jak się normalnie będzie jeździło to korba się nie ukręci naleje górny stan oleju i powinno być ok.chciałbym żeby przebieg był jak najmniejszy ale przede wszystkim udokumentowany w książce serwisowej, no i planuje wydać max 24500 .Pozdrawiam


Ostatnio edytowano 12 sty 2014, o 09:53 przez sebastian 5446, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Motocykle miny, szroty złomy itd.
PostNapisane: 10 sty 2014, o 12:32 
Offline
pochłaniacz winkli

Dołączył(a): 9 mar 2013, o 15:27
Posty: 607
Sprzęt: GSX-R 750 k7
Imie: Alex
Lokalizacja: Katowice
Panowie trzymajcie się tematu. Tu wrzucamy tylko motocykle, które już ktoś oglądał i okazały się szrotami.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Motocykle miny, szroty złomy itd.
PostNapisane: 12 sty 2014, o 09:53 
Offline
mistrz prostej
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 gru 2013, o 12:25
Posty: 475
Sprzęt: Yamaha R1 rn19
Imie: Sebastian
Lokalizacja: mściwojów
OK juz poprawiłem :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

cron
Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1