Teraz jest 28 mar 2024, o 09:41

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: 600 rr okolice Sanoka
PostNapisane: 24 lut 2018, o 22:20 
Offline
świeżak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 maja 2015, o 14:37
Posty: 98
Sprzęt: Yamaha R6
Imie: Adrian
Lokalizacja: Kraków-Sandomierz
cześć nie wiem czy można tutaj o cbr, ale sprzedałem r6 i szukam 600 rr

zna ktoś ten sprzęt? warto? może ktoś poleci jakieś 600rr?

https://www.olx.pl/oferta/honda-cbr-600 ... 0b3ea8976d

dzięki za pomoc i pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: 600 rr okolice Sanoka
PostNapisane: 25 lut 2018, o 10:27 
Offline
mistrz toru

Dołączył(a): 15 lut 2012, o 21:02
Posty: 1030
Sprzęt: r1
Imie: Grzesiek
Lokalizacja: Śląskie
Miałem kiedyś podobny pomysł na 600rr po r6 gaźnikowej.Przemawiała za tym cena bo niższa niż r6 i bezawaryjny silnik.Po dłuższym rozeznaniu tematu okazało się że ten silnik wcale nie jest taki bezawaryjny jedynie jest to mit.Koledze wybuchł przy 220 i tłok połamał przedni błotnik dodatkowo zaczął się palić.Kupił następny silnik i okazało się że to też złom.Dopiero jak wydał ok dwa tysiące trafił na nie zajechany.Nie przejmując się tym wybrałem się na jazdy próbne i wtedy cały czar hondy prysł.Szczegóły detale yamaha ma ładniejsze,silnik chodzi bez rewelacji bardzo podobnie jak r6 może nawet dół słabszy minimalnie,siedzi się mniej wygodnie.Odbyłem dwie jazdy na jednej zdechła mi i nie chciała zapalić.Obrałem inny plan szukam coś co jest zdecydowanie w fajnym stanie.Objechałem fz1 naked 1000rr gsxr1000 r6 i dopiero druga r6 była konkretna.W tej masz sety sportowe co dobrze nie wróży.Musisz odbyć jazdę próbną a teraz warunków brak.Dużo wychodzi jak się motocyklem przejedziesz.W tej kasie to suzuki gsr600 lecz tam też pada kosz sprzegłowy i masz taki strzał jak nagle dasz mocno gazu.Powodzenia.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: 600 rr okolice Sanoka
PostNapisane: 25 lut 2018, o 12:51 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 26 sty 2018, o 16:15
Posty: 49
Sprzęt: PC37
Imie: Wojtek
Lokalizacja: Rzeszów
nfs nie zgodzę się. Ja właśnie szukam R6 po 600RR, ale nie dlatego, że Honda była awaryjna czy coś. Miałem PC37, standardowy zawias a więc tak jak ta - przedlift. Obecnie szukam R6, ponieważ mam przypływ gotówki i ze świeżych 600 RJ15 wydaje mi się jednym z najepszych modeli. Co do 600RR PC37 - moja miała licznikowo ok 20k km, jak sprzedawałem było coś około 56k km. Jeździłem 4 lata i z silnikiem naprawdę żadnych problemów. Uczyłem się tym sprzętem gumować i po nauce nie były to jeżdżone dziesiątki metrów na kole czy szarpanie tylko kilometrówki. Oczywiście oleju było zalane więcej niż w standardzie. Sprzęt ogólnie nie miał lekko, kręcony często wysoko. Zjeździłem nim co najmniej 5 kpl. opon, fakt, że na torze profesjonalnym nigdy nie byłem, ale myślę, że nie było by to żadnym wyzwaniem dla możliwości moto. Także i tutaj stwierdzenie "jak się dba tak się ma" jest na miejscu tak samo jak w przypadku chociażby R6 RJ15. Trupów cała masa, motocykle niestety nie są niezniszczalne. U mnie wszystko na czas, olej filtry i pchnąłem w świat z czystym sumieniem. ;)

_________________
https://t.me/pump_upp


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: 600 rr okolice Sanoka
PostNapisane: 25 lut 2018, o 21:31 
Offline
mistrz toru

Dołączył(a): 15 lut 2012, o 21:02
Posty: 1030
Sprzęt: r1
Imie: Grzesiek
Lokalizacja: Śląskie
Jeśli chodzi o ceny malowania to właśnie teraz kolega maluje w intruderze bak błotnik boczki.Cena za to 700 zł aby było konkret zrobione.W hondzie jest malowanie naklejki spawanie owiewek.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: 600 rr okolice Sanoka
PostNapisane: 25 lut 2018, o 21:55 
Offline
świeżak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 maja 2015, o 14:37
Posty: 98
Sprzęt: Yamaha R6
Imie: Adrian
Lokalizacja: Kraków-Sandomierz
panowie po pierwsze naprawy nie ma co omawić bo zrobię to sobie sam
po drugie to czy r6 i 600 rr to nie dyskutujmy bo to nie na to jest temat teraz szukam tego i już :)

pytam czy ktoś zna gościa lub sprzęt bo mam 200 km nie wiem czy jechac tym bardziej ze problem bedzie go sprawdzic na drodze

PS jest ktos z okolic sanoka lub krakowa zeby pomógł obejrzeć? :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1