Teraz jest 28 kwi 2024, o 21:41

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: R6 2005r.
PostNapisane: 11 kwi 2013, o 05:51 
Offline
świeżak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 kwi 2013, o 11:15
Posty: 44
Sprzęt: R6 RJ095 Raven
Imie: Damian
Lokalizacja: Wroclaw
Witam. Ogloszenie na allegro, R6 2005r. bezwypadkowa nic nie malowane cudowane:


http://allegro.pl/yamaha-r6-rok-2005-id ... 67778.html

Zawieszenie jeszcze stare przed FL ale z tego co kojarze to wystepowaly takie na poczatku 2005r, natomiast niepokoi mnie malowanie, które jest z 2003r. nie spotkalem sie jeszcze z takim malowaniem w 2004 ani 2005r, motocykl sciagniety z Francji ( zastanawiałem się czy nie przypadkiem z USA).
Ktoś spotkal sie z takim przypadkiem ?
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: R6 2005r.
PostNapisane: 11 kwi 2013, o 07:01 
Offline
mistrz toru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 kwi 2010, o 08:02
Posty: 1438
Sprzęt: r6 RJ15
Imie: Brylant
Lokalizacja: Kalishfornia
wygląda na malowany :) bardzo sprytnie zresztą bo bez zdejmowania naklejek z lewej owiewki , set lewy jest inny całkiem niż powinien , ma również zadrapanie na tylnim wahaczu , charakterystyczne dla jakieś lekkiej wy...ki. czasza tez nie posiada oryginalnej nalepki. moto nie jest z usa bo posiada światła awaryjne i immobilizer. Ogólnie jeżeli sprzedający twierdzi ze jest bezwypadkowy, to daj sobie spokój bo cholera wiec co jest ukrywa. Modelowo jest to 2003 rok, ale może pierwsza rejestracja odbyła się w 2005 :) sam mam podobnie :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: R6 2005r.
PostNapisane: 11 kwi 2013, o 12:01 
Offline
kursant

Dołączył(a): 17 lis 2010, o 10:33
Posty: 174
Sprzęt: R6 2005
Imie: Łukasz
W niektórych krajach (np. Włochy) jako rocznik podają rok, w którym moto miało pierwszą rejestrację ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: R6 2005r.
PostNapisane: 11 kwi 2013, o 19:55 
Offline
świeżak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 21:40
Posty: 8
Sprzęt: R6 Rj09
Imie: Domino
Lokalizacja: Częstochowa
nie małe pieniadze chce za tego typu motocykl wiec warto sie wszystkiego dowiedziec co i jak zeby poźniej nie bylo płaczu i lamentu jak cos stuknie albo puknie, ja sie nauczyłem na wlasnym przypadku jak kupowałem cbre niby wszystko ok miala niedociagniecia o ktorych wiedziałem bo kupowalem ja do malowania ale juz do silnika nie wejdziesz no i u mnie pojexdziłem miesiac i pyk paneweczka wiec warto naprawde stracic czasu zeby pozniej bylo jak nalezy pozdrawiam

_________________
Pamiętajcie że mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: R6 2005r.
PostNapisane: 11 kwi 2013, o 20:36 
Offline
świeżak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 kwi 2013, o 11:15
Posty: 44
Sprzęt: R6 RJ095 Raven
Imie: Damian
Lokalizacja: Wroclaw
witam ponownie,
ostatnio ogladalem r6 2005r na zawieszeniu upside ta po FL, malowanie miala rowniez przed FL, cala niebieska a boczki czarne z naklejka kwadratowa (czyli taka sama jak na tym ogloszeniu), przyjezdzam patrze moto bylo malowane, ale nie bylo tragedii, wiec zaczelem przygladac sie dalej, elementy ramy i okolice wahacza zapylone czarnym sprayem, wlasciciel tlumaczyl sie ze poprzednik pomalowal sety sprayem a on to zmył - rzeczywiscie mialo to sens, przejechalem sie, technicznie bez zarzutow, schodze z moto patrze a tam po lewej na baku szpachla peka, sciagam owiewki a tam dopiero widac jak lezal na lewym boku.

Odnosnie tematu, napisalem do sprzedajacego maila, dostałem odpowiedz o tresci:
"Witam motor sprowadził mi kuzyn z Francji 2009 roku, wtedy pracował za granicą i żeby nie płacić opłat po drogach bo dojeżdżał do pracy autem postanowił kupić motor nie ma tam opłat jak jeździ się motorem. Wtedy mama mu umarła przejął skład z węglem i do dnia dzisiejszego jest w Polsce, a ja w ten sposób mam motor. Z malowaniem nic nie było kombinowane, nic ulepszane. Ja jestem po kuzynie trzecią osobą. Nie nic lakierowanego spawanego motor był sprawdzany w serwisie w Rybniku. Zdjęcia przesyłam w załączniku w paru e mailach ponieważ dużo ich mam, Motor jest to mój drugi wcześniej miałem suzuki sv 650 rok 2000, ale co szosowy to nie co adrenalina na sportowym. Motor zawsze szanuje i nie kupił bym motoru wadliwego ponieważ motorem nie jeździ sie 10 na godzinę tylko szybciej :) "


Wiec kwestja rocznika to najprawdopodobniej "blad technologiczny" w papierach, czyli rocznik 2003 (sadzac po malowaniu i zawieszeniu) z papierami 2005 (nie koniecznie cos kombinowane, w autach i motorach z GB nie ma roku produkcji a rok rejestracji przymuja za produkcje) w nie małej cenie. Z wrocławia mam kawałek do przejechania, pytanie czy warto i czy pozniej nie bedzie problemu z odsprzedaza takiego motocykla. pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: R6 2005r.
PostNapisane: 11 kwi 2013, o 21:12 
Offline
mistrz toru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 kwi 2010, o 08:02
Posty: 1438
Sprzęt: r6 RJ15
Imie: Brylant
Lokalizacja: Kalishfornia
ja bym za ta kase tego nie kupił,


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: R6 2005r.
PostNapisane: 13 kwi 2013, o 10:29 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sty 2010, o 18:02
Posty: 217
Lokalizacja: małopolskie
Sprzęt: R6 RJ09
Imie: Mateusz
straszna rzeźba ta R6... podnóżki od Fz6, wydech malowany, owiewki malowane/kombinowane...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: R6 2005r.
PostNapisane: 13 kwi 2013, o 10:58 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 25 mar 2011, o 13:35
Posty: 76
Sprzęt: R1 RN19
Imie: Mateusz
Cytuj:
Wiec kwestja rocznika to najprawdopodobniej "blad technologiczny" w papierach, czyli rocznik 2003 (sadzac po malowaniu i zawieszeniu) z papierami 2005 (nie koniecznie cos kombinowane, w autach i motorach z GB nie ma roku produkcji a rok rejestracji przymuja za produkcje) w nie małej cenie. Z wrocławia mam kawałek do przejechania, pytanie czy warto i czy pozniej nie bedzie problemu z odsprzedaza takiego motocykla. pozdrawiam


popros o vin i zobacz 10 cyferke vinu bedziesz wiedzial ktory rok


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

cron
Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1