Teraz jest 11 maja 2024, o 15:48

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 251 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 26  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: chcą zlikwidować tor POZNAŃ
PostNapisane: 11 gru 2014, o 00:40 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 cze 2011, o 20:22
Posty: 5411
Lokalizacja: ʍoʞɐɹʞ ________ Niepołomice
Sprzęt: RN23
Imie: MIŚ
Lokalizacja: MałoPOLSKA
faker racje ma
poznań tor nie jest wart mojej uwagi nawet chwili zwielu różnych powodów o których nie wiecie bo nie jeździcie po torach, no niestety

więc nie spinajcie się bo nic to nie da

myśle że jeśli nie umiecie rozmawiać, rozważać, dyskutować, wymieniać poglądów tylko pluć i podważać zdanie innych (w tym wypadku bardziej doświadczonych) to nigdy nie dojdziecie do porozumienia i tzn mądrości!

Proszę o rozwagę w podejmowanych treściach bo nie wiem co macie do fakera skoro kompletnie nie macie wiedzy o czym pisze !?

aż mi żal tego poziomu: prosze przeczytac sobie tą konwersjke od początku przeanalizować treści i radze zatankowac wiedzy i rozsądku !

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: chcą zlikwidować tor POZNAŃ
PostNapisane: 11 gru 2014, o 02:13 
Offline
pochłaniacz winkli
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lut 2013, o 17:52
Posty: 614
Sprzęt: r6 rj11
Imie: Artur
Lokalizacja: Warszawa
Cholera jasna Mad przestań być jego adwokatem, nie wlepiaj ludziom ostrzeżeń za to że ktoś wreszcie zareaguje na jego denne pisanie! Jezdzić może i umie, propsy za to dla niego ale niech nie robi z siebie alfy i omegi że każdy ma mu się na forum w pas kłaniać! Szkoda że nie piszesz w jego postach na niebiesko żeby kogoś nie obrażał co jest kurde nagminne w jego przypadku (warszawskie pizdy etc..)

O ile się nie mylę jest to forum motocyklowe fanów i posiadaczy yamahy a nie wyjadaczy torowych, nie można nikogo oczerniać za to że jeździ po mieście a nie na Brnie itd.. Jednych to jara innych nie, nikt nie powiedział że motocykle są tylko po to żeby je upalać na zamkniętych odcinkach

Pisze tą opinie podsumowując jego posty na obydwu forach od dłuższego czasu.

Faker jeździj sobie dalej, pobijaj swoje życiówki i zajmuj jak najwyższe miejsca na wszystkich zawodach ale nie zachowuj się jak dziecko przechwalające się że umie już jeździć na rowerze bez bocznych kółeczek. Trochę pokory i mniej samouwielbienia


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: chcą zlikwidować tor POZNAŃ
PostNapisane: 11 gru 2014, o 02:26 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 cze 2011, o 20:22
Posty: 5411
Lokalizacja: ʍoʞɐɹʞ ________ Niepołomice
Sprzęt: RN23
Imie: MIŚ
Lokalizacja: MałoPOLSKA
BIRD pisanie jak grochem o ściane: FAKER NIE NAPISAŁ NIC PRZECIWKO FORUMOWICZOM ! TO FORUMOWICZE ZAATAKOWALI FAKERA O JEGO WYPOWIEDŹ CZY TAK TRUDNO TO PRZECZYTAĆ OD POCZĄTKU WĄTEK ? gdzie masz tekst warszawskie... ?????? no pokaż wreszcie BIRD z ekipy WARSZAWIAKÓW gdzie jest wątek przeciwko WAM. Uparte z Was "młode pokolenie wszechwiedzących". Nic nie dacie sobie powiedzieć! NIe robie za akwokata fakera tylko widze jak WAM to kole w oczy cokolwiek napisze. NIe wiem własnie czy to nie zawiśc z Waszej strony , czy zazdrość czy nie wiem. Brak słów. Każdy dostał w temacie niebieski komentarz po kolei więc masz droge zaczepki. JUż bardziej się tego wtłuc do głowy nie da, a jak czytasz bez zrozumienia to nie odpowiadam za Twoje rozumienie wypowiedzi i nie będę nikomu tłumaczył tylko będę surowo działał.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: chcą zlikwidować tor POZNAŃ
PostNapisane: 11 gru 2014, o 02:46 
Offline
pochłaniacz winkli
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lut 2013, o 17:52
Posty: 614
Sprzęt: r6 rj11
Imie: Artur
Lokalizacja: Warszawa
BiRD napisał(a):
Pisze tą opinie podsumowując jego posty na obydwu forach od dłuższego czasu.
a propo czytania bez zrozumienia ;)
Mad666 napisał(a):
NIe wiem własnie czy to nie zawiśc z Waszej strony , czy zazdrość czy nie wiem. Brak słów.
Jaka zawiść jaka zazdrość, stary ja nie rozumiem czy ty nie widzisz tego jak jak on zawsze i wiecznie jeździ po wszystkich nietorujących ludziach? W dupie ma cały ten regulamin bo dokładnie wie że i tak nie wyciągniesz w stosunku do niego żadnych konsekwencji. Myślisz że serio zazdroszczę mu jego umiejętności? Mi motocykl służy do czego innego, dzięki nim poznałem wiele zajebistych ludzi (w tym ciebie), przelatałem kupe kilometrów wokół komina i to mi wystarcza. Dzięki temu jestem szczęśliwy. Nie potrzebuję przechwalać się na forum przed wszystkimi jaki to ja nie jestem zajebisty..
Mad666 napisał(a):
a jak czytasz bez zrozumienia to nie odpowiadam za Twoje rozumienie wypowiedzi i nie będę nikomu tłumaczył tylko będę surowo działał.
Serio? haha, błagam cię grozisz mi banem za to co napisałem? Wydaje mi się że jestem osobą na prawdę nie konfliktową ale jak widzę co nie które posty to aż mnie krew zalewa, dlatego podjąłem teraz dyskusję. Wydaje mi się że mam prawo ocenić zachowanie innych forumowiczów tym bardziej nie przesadnie oczerniając nikogo. A jak widać co niektórym odrobinę pokory by się przydało i koniec kropka

Zresztą Mad zrobisz jak będziesz chciał, możesz pokasować wszystkich co się nie zgadzają ze wieeeeelkim fakerem królem szos tfuuu przepraszam królem torów bo na szosie to same pizdy jeżdżą


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: chcą zlikwidować tor POZNAŃ
PostNapisane: 11 gru 2014, o 02:57 
Offline
pochłaniacz winkli
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lut 2013, o 17:52
Posty: 614
Sprzęt: r6 rj11
Imie: Artur
Lokalizacja: Warszawa
Wracając do tematu to zastanów się czy ci zależy na Poznaniu czy nie bo jak widać szybko zmieniłeś zdanie w stosunku do swojego pierwszego posta w tym temacie.

Tor poznań jest jaki jest, ma swoje posrane ograniczenia ale jest jedyny w Polsce, to że wy na południu macie bliżej na słowacje nie oznacza że można go tak po prostu zlikwidować Weźcie pod uwagę np ludzi z Gdańska itd (nie wspominając wszystkich z wielkopolski). A ty Faker nie patrz na wszystko swoim pryzmatem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: chcą zlikwidować tor POZNAŃ
PostNapisane: 11 gru 2014, o 03:10 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 cze 2011, o 20:22
Posty: 5411
Lokalizacja: ʍoʞɐɹʞ ________ Niepołomice
Sprzęt: RN23
Imie: MIŚ
Lokalizacja: MałoPOLSKA
nie było by problemy gdyście umieli rozmawiać i dyskutować.
TYm czasem jeden napisał jedno przeciwko, drugi drugie, a TY dowaliłeś że "głupi". Cały czas pytam jak Was obraził w tym konkretnym wątku ? Cały czas nalegam przedstaw mi co CIe uraziło w tym konkretnym wątku? Chyba ze wszystkie flustracje wywalasz w tym powyższym poście/postach?

To rozmowa kompletnie odbiegająca od tematu ale w swoim czasie ją przesunę na inny dział tylko wyjaśnimy sobie ten temat.

Tak owszem zbanuje każdego kto będzie negatywnie wpływał na forum.
A wyjaśnie że "negatywne wpływanie na forum" to nieumiejętność się zachowania, wylgaryzmy, obrażanie itp. Nie umiesz rozmawiać tak samo jak inni, dlaczego są ludzie którzy umieją się dogadywać ? Grupa Warszawska w większości nie ma tego daru z przykrością oznajmiam, ma natomiast mega wielki dar włąśnie do obrażania i poniżania a co najciekawsze radzi sobie tylko w grupie. ZNam kilku fajnych ludzi z Warszawy w tym i CIebie, ale nie sądziłem że wpadniesz w rozumienie tematu w taki sposób jak to opisujesz, rozumiem że to jakieś wpływy innych ludzi bo nie wierze że tak sam do tego doszedłeś. ALe serio nie wnikam.

CO do Fakera powtarzam: co było źle napisane w wątku ? Dlaczego ja nie umiem się boczyć na Fakera ? DLaczego ja ni eumiem się z nim kłucić i walić wulgaryzmami ? NO DLACZEGO UMIEM SIĘ ZACHOWAĆ ????? Proste pytanie ?
Idąc dalej: dlaczego na GSXR-forum zdobyłem sobie wrogów tylko wśród "układu warszawskiego i kanibala" ? To ostatnie pytanie jest retoryczne i masz chyba za małą wiedz by na nie odpowiedzieć.

Porządek mogłem zrobić na GSXR ale wole byście sami sobie poukładali po swojemu temat po "warszawskiemu" bo jak to xena napisała to WY TWORZYCIE TO FORUM :haha: . Uszczypliwie tylko wzrócę uwagę że oto ta księżniczka jest na forum od kilku miesięcy, wniosła na forum merytorycznie tyle co kot napłakał ale wypowiadac się w temacie o majtkach to jest pierwsza, to samo dotyczy się tych moich oponentów których jest kilku, którzy najwięcej ryczą a merytorycznie w temacie GSXR to chyba nie musze kończyć. Najbliższe moje otoczenie zna moje powody dla których odszedłem z forum.

P.S.
Co do wątku i toru POZNAŃ dałem wątek informacyjny i taki miał on ton - pokreślę: obiektywny, suwerenny jako mod i informacyjny POST. W moich postach przed roku czy tez dwóch powinniście dostrzec moje zdanie jakie miałem o Poznaniu :). Przywołam treść: "osobiście tez mam go w dupie" - w ramach przypomnienia. NIe zmieniam zdania na ten temat a najlepszym dowodem jest to że ten kto mnie zna ten wie o tym doskonale że tylko Yamaha miała szanse na to bym się tam pojawił bo było za free, ale jako że już nie oganizują torowania to POZNAŃ się mnie nie doczeka: za daleko, za drogo, za syfiato, za wolno dla mnie. Ograniczenia, obostrzenia, mam tam jednago kolege który jest w stanie mnie wpuścić po zanajomości na sesje z akrapem ale po co mam się o to martwić że ktoś mnie wykryje czy nie, czy będę miał czarną flage czy może się uda a może się nie uda a może pocałuje klamke i cześć. TO jest tor dla Polaków którzy nie mają perspektyw jechać na przyzwoitą Słowacje lub jakiś Węgierski tor lub Czeski. Już pisałem że są tacy co go zachwalają i sama nitka jest bardzo ciekawa ale PL system doprowadza ten tor do nieatrakcyjnego dla wielu zawodników. SPoro by jeszcze o tym pisać.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: chcą zlikwidować tor POZNAŃ
PostNapisane: 11 gru 2014, o 13:42 
Offline
pochłaniacz winkli

Dołączył(a): 9 mar 2013, o 15:27
Posty: 607
Sprzęt: GSX-R 750 k7
Imie: Alex
Lokalizacja: Katowice
fejker jaki masz rozmiar kasku, że mieścisz się w nim razem ze swoim przerośniętym ego?

BiRD :drink:


[prosze ostatni raz nie szerzyć nienawiści do innych forumowiczów. MAD]


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: chcą zlikwidować tor POZNAŃ
PostNapisane: 11 gru 2014, o 15:26 
Offline
pochłaniacz winkli
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 kwi 2011, o 18:01
Posty: 792
Sprzęt: beemwu
Imie: faker
Lokalizacja: OGL
weź się ode mnie odpierdol jedź se na zlot do Chudowa poznawaj innych tobie podobnych pajacy, a zapierdalanie po torze nadal oglądaj w telewizji.

_________________
Faker znowu nadaje


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: chcą zlikwidować tor POZNAŃ
PostNapisane: 11 gru 2014, o 22:53 
Offline
pochłaniacz winkli

Dołączył(a): 9 mar 2013, o 15:27
Posty: 607
Sprzęt: GSX-R 750 k7
Imie: Alex
Lokalizacja: Katowice
faker napisał(a):
weź się ode mnie odpierdol jedź se na zlot do Chudowa poznawaj innych tobie podobnych pajacy, a zapierdalanie po torze nadal oglądaj w telewizji.


goń się leszczu i pajaców to sobie szukaj w swojej piaskownicy.

Mad, ok. odpuszczam temat. pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: chcą zlikwidować tor POZNAŃ
PostNapisane: 11 gru 2014, o 22:58 
Offline
mistrz prostej
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 kwi 2014, o 15:19
Posty: 317
Sprzęt: R6 RJ11
Imie: Tomek
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiesz co Mad, bronisz go bronisz, a prawda jest taka, że na normalnym forum gościa by już dawno wypierdolili na zbity pysk, nie ważne ile tych medalików nazdobywał :shock: :?

faker napisał(a):
weź się ode mnie odpierdol jedź se na zlot do Chudowa poznawaj innych tobie podobnych pajacy, a zapierdalanie po torze nadal oglądaj w telewizji.


Co to ma być?
Prawda jest taka, że gość się wpierdala w co drugi temat, nawet jak go nikt o zdanie nie prosi. I żeby jeszcze normalnie potrafił coś napisać, to można by było poczytać.
Ale w każdym temacie, w którym widzę jego posty, jest wyzywanie ludzi od buraków, pajaców, (c)hujów (żeby chociaż po polsku) i innych leszczy. Więc jakiej się spodziewasz reakcji na te bluzgi od normalnych ludzi ???!!!!!

_________________
Dudi
Fiat Brava 80 16v SX • Alfa Romeo 156 2.0 16v Selespeed • Lancia Lybra SW 1.9 JTD 115 LX • Alfa Romeo Giulietta 1.4 170KM Distinctive
Fiat Fullback 2.4 MJ LuxNAV 180KM
Nysa Towos 522 '86 (do poprawek)YAMAHA YZF-R6 (eeeeeeRRRRRRrrrrr sześć)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 251 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 26  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1