Teraz jest 14 maja 2024, o 07:07

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Yamaha YZF R6 2010
PostNapisane: 1 kwi 2013, o 17:10 
a teraz odrobina magii i Photoshopa ;)))

co masz na myśli że wyglądają masakrycznie?

ja najprawdopodobniej założę akrapovic megaphone pomimo wszystkich za i przeciw chce przekonać się na własnej skórze jak będzie brzmiał i się prezentował

czy aby latać na torze trzeba przechodzić testy decybeli? wydawało się mi że nie będziesz potrzebował wydechu spełniającego tę normę bo przecież do jazdy na publicznych drogach potrzebna jest Ci homologacja i cala ta reszta papierkow a do latania na torze nie.

jeżeli uda się mi zalozyć nowy wydech to stary bede mogł sobie na spokojnie spolerować i pomalowac na nowo bo wgniecenia nie są aż takie straszne


Załączniki:
IMG_2106a.jpg
IMG_2106a.jpg [ 372.44 KiB | Przeglądane 2427 razy ]
Góra
  
 
 Tytuł: Re: Yamaha YZF R6 2010
PostNapisane: 1 kwi 2013, o 17:14 
Offline
mistrz toru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 wrz 2010, o 13:20
Posty: 1769
Lokalizacja: Konin
Sprzęt: YZF R6 2007
Imie: Karol
Lokalizacja: konin
kolektory wygladaja jak by mialy ze 50lat :shock: tak na torze poznan sprawdzaja poziom db i trzeba miec 97 przy 7000obr głupi przepis akurat tego toru nigdzie indziej tego nie ma

_________________
YAMAHA R6 07r. Żyć chwilą nie chwilę...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Yamaha YZF R6 2010
PostNapisane: 1 kwi 2013, o 18:02 
wszędzie i na każdym kroku jakieś kłody pod nogi ;)))

faktycznie masz racje nie wyglądają one za dobrze, czego jest to wina i co mógłbym zrobić aby przywrócić im dawny wygląd? pomalować? spolerować? czy po prostu tak zostawić? niestety motocykl lata w dzień w nocy w deszczu właściwie to w każdej wolnej chwili ;)))

jestem obecnie w trakcie zamawiania domku na motocykl bo w większości stał przykryty jedynie materiałowym nieprzemakalnym coverem. w sumie dużo to nie zmieni ale zawsze coś!


Załączniki:
1.jpg
1.jpg [ 139.45 KiB | Przeglądane 2423 razy ]
Góra
  
 
 Tytuł: Re: Yamaha YZF R6 2010
PostNapisane: 1 kwi 2013, o 18:07 
Offline
mistrz prostej

Dołączył(a): 3 sty 2012, o 08:31
Posty: 331
Sprzęt: rn 23
Imie: Mateusz
Lokalizacja: Międzyrzec Podlaski
ponoć ten 'domek' to lipa;) a o kolektorach jest na forum, ktoś pisał co trzeba zrobic żeby przywrócic im blask


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Yamaha YZF R6 2010
PostNapisane: 1 kwi 2013, o 18:19 
"ponoć" mało mi to mówi. masz jakieś konkrety minusy w materiale czy samej konstrukcji? może nie każdy producent nie sprzedaje lipy?

bez obrazy zadałem pytanko na temat kolektorów, proszę mnie nie odsyłać do forum bo tyle tez wiem że można sobie poszukać wszystkiego i na każdy temat. mało to było pomocne. ja jestem za przesłaniem pomocnego linka do danego tematu albo żeby ktoś się konkretnie wypowiedział jeżeli już coś takiego robił. pozdrawiam


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Yamaha YZF R6 2010
PostNapisane: 1 kwi 2013, o 18:36 
Offline
mistrz prostej

Dołączył(a): 3 sty 2012, o 08:31
Posty: 331
Sprzęt: rn 23
Imie: Mateusz
Lokalizacja: Międzyrzec Podlaski
http://r1r6.pl/viewtopic.php?f=29&t=8897&hilit=kolektory tutaj kolega z forum podał czym można je wyczyscic i efekt końcowy powala. Jak by ci było malo info to zawsze możesz napisać pw;) o tym garażu też była mowa. prosze link http://r1r6.pl/viewtopic.php?f=31&t=9039&hilit=gara%C5%BC+na+motocykl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Yamaha YZF R6 2010
PostNapisane: 1 kwi 2013, o 23:19 
no i to mi się podoba krótko zwięźle i na temat wielkie dzięki za pomoc

kolektory pierwsza klasa, pytanie tylko na jak długo pozostaje taki efekt i ile zajęło doprowadzenie ich do takiego dobrego stanu. a co najbardziej by mnie interesowało to co zrobić aby tak nie działo się w przyszłości

co do coveru na motocykl to mało konkretów mam nadzieje ze za niedługo i ja będę szczęśliwym posiadaczem takiego ustrojstwa i w tedy będę mógł się wypowiedzieć, ale jak na razie koleś który zajmuje się przesyłką takich rzeczy z wielkie Brytanii robi małe problemy. mam nadzieje że sprawa się szybko wyjaśni.

ps. a jak się podobają bądź nie naklejki?


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Yamaha YZF R6 2010
PostNapisane: 2 kwi 2013, o 11:10 
Offline
mistrz toru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lut 2013, o 12:20
Posty: 1797
Sprzęt: R6 RJ11
Imie: Andrzej
Lokalizacja: Warszawa
goat14 napisał(a):
a co najbardziej by mnie interesowało to co zrobić aby tak nie działo się w przyszłości


No niestety nic nie zrobisz. One się mocno nagrzewają i zawsze będą się przebarwiać. Do tego są wystawione ma strzały z kamieni, piasek, woda itp itd. Jedynym rozwiązaniem wg mnie byłoby obłożyć je drugą rurą. Tak jak w krążownikach szos. No ale oczywiście parę gramów jak nie kg przybędzie.

_________________
Nie ma złej pogody do jazdy, jest tylko złe przygotowanie się do niej.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Yamaha YZF R6 2010
PostNapisane: 2 kwi 2013, o 13:27 
na razie zostawię to jak jest w sumie nie przeszkadza mi to aż tak bardzo w szczególności że klimat tutaj jest bardzo wilgotny i sporo tutaj pada. może kiedyś ;))) wielkie pozdro


Załączniki:
IMG_2097.jpg
IMG_2097.jpg [ 658.32 KiB | Przeglądane 2395 razy ]
Góra
  
 
 Tytuł: Re: Yamaha YZF R6 2010
PostNapisane: 2 kwi 2013, o 15:28 
Offline
mistrz toru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 wrz 2010, o 13:20
Posty: 1769
Lokalizacja: Konin
Sprzęt: YZF R6 2007
Imie: Karol
Lokalizacja: konin
no ladnie to wyszlo z naklejkami ale jest male ale co do naklejki yamaha nie jest symetrycznie przyklejona do pozostalych jak by byla symetryczni to bylo by kozak ale i tak dobrze wyglada jak nowka z salonu :D

_________________
YAMAHA R6 07r. Żyć chwilą nie chwilę...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1