Teraz jest 2 maja 2024, o 21:06

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kaski [opinie]
PostNapisane: 22 kwi 2010, o 15:41 
Offline
mistrz prostej
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2010, o 16:45
Posty: 455
Lokalizacja: Poznań
Sprzęt: YZF R6
Imie: Piotr
No to Jureczku kup sobie Lazer LZ6 za 300 a ja zostanę przy tym co mam :lol: Wolę się nie zamartwiać,że przy szlifie łeb rozpadnie mi się na pół razem z kaskiem,bo bez przesady,żeby coś co kosztuje 1/6 jest takiej samej jakości co XR,wiadomo,że za markę się płaci to fakt,ale bez przesady...Pozdro.

_________________
http://www.arachnea.org/
"Przeciwko kur**twu i upadkowi zasad !!!"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Kaski [opinie]
PostNapisane: 22 kwi 2010, o 16:46 
Offline
świeżak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2010, o 16:53
Posty: 43
Lokalizacja: Łowicz
Sprzęt: R6
Imie: Adam
w zeszłym roku kupiłem uvex-a w przedziale cenowym 600-700 nie pamiętam dokładnie, w tym roku dokupiłem okazyjnie dla "plecaka" XR 1000....nie trzeba być znawcą aby odczuć różnicę, uvex jest może i spoko ale dla skoczków narciarskich! miałem już kilka kasków na głowie i w przedziale cenowym do 1400 pln XR1000 rządzi, ale to tylko moją opinia. pzdr


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Kaski [opinie]
PostNapisane: 22 kwi 2010, o 18:02 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 kwi 2010, o 19:33
Posty: 152
Lokalizacja: W-wa
Sprzęt: Diablica
Imie: Krzysztof
Ja też trochę nie dowierzam temu testowi ale z drugiej strony cieszę się, że mój Stealth zajął najwyższą lokatę :mrgreen:
Kupłem go w zeszłym sezonie za 6 stówek i jestem bardzo zadowolony. Miał być XR-1000 Camino ale były inne priorytety ;)

_________________
Obrazek
IROC-Z 350 TPI - 4wheel dream...

only ONE

[*] life is brutal :(


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Kaski [opinie]
PostNapisane: 2 maja 2010, o 21:22 
Ja używam Caberga V2R. Jeździ się w nim dobrze. Nie wiem jak się w nim rozbija ;) Jedyne co mnie irytuje to system wentylacji. Nigdy nie wiadomo czy jest już otwarty czy nie :mrgreen:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Kaski [opinie]
PostNapisane: 2 maja 2010, o 22:52 
Podpisuje sie pod opinią kilku osób, artykuł można do kosza wywalić... AGV-a K-serii widze nie ma na liście, ale myśle że wg. tej statystyki zajmować bedzie na pewno najwyższą pozycje, a kosztuje może ze 300zł i jest totalnym gównem z atestem na skuter... i to jest kolejna rzecz, że kaski mają atesty na różne prędkości, a o takim czymś poinformował mnie właśnie facet co handlował AGV-em i na pewno coś w tym jest bo taka K- seria a Ti -tech to zupełnie dwie bajki, co nie oznacza że bym Ti -techa kupiła :lol:znam kogoś kto miał wypadek i ten Ti-tech ( najwyższy model AGV-a), pekł , oczywiście niby taka jego rola, żeby sie energia kinetyczna rozłożyła....ale skoro niby jest taki fantastyczny, to po takim wypadku osoba nie powinna mieć krwiaka na mózgu i lezeć w szpitalu 3tyg, tak czy nie????? wypadek był na torze, wiec nie chcę wiedzieć jak byłoby na ulicy... a Arai owszem zajebisty, ale czemu taka cena - 3455zl??? :o :o :?


Ostatnio edytowano 3 maja 2010, o 11:21 przez Magdalena, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł: Re: Kaski [opinie]
PostNapisane: 2 maja 2010, o 23:15 
Zależy jaki wypadek. Kask nie daje + 5 do neizniszczalności :roll:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Kaski [opinie]
PostNapisane: 3 maja 2010, o 11:32 
szlif na torze i uderzenie glową o jakis kamień, nie wiem w ogóle co on tam robił, ale to nie zmienia faktu, że kask pękł niemal na pół, przy innych kaskach taka akcja nie miała miejsca, mówie o Araiu czy Suomim bo takie też widziałąm po wypadkach torowych... a o niezniszczalności nic nie wiem :roll: za to wiem że jest coś takiego jak nieprzemakalność, szczególnie przydatna na dzisiejszą pogode 8-) :)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Kaski [opinie]
PostNapisane: 4 maja 2010, o 09:25 
No faktycznie kask raczej nie powinął pękać od uderzenia przy rozsądnej prędkości.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Kaski [opinie]
PostNapisane: 8 maja 2010, o 22:47 
Ja używam RST Race went, taki se. Kupiłem bo jako jedyny mnie nigdzie nie uwierał i nie cisnął i jest bardzo wygodny. (mam łeb wielki jak sklep) Chociaż nastawiony byłem na kwote do 1000. System wentylacji kiepska sprawa, nigdy nie wiadomo czy działa, ale duszno nie jest, a tak pozatym to głośny. Na ten sezon są inne priorytety ale na następny szykuje się na coś bardziej odpowiadającego osiągom maszyny.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Kaski [opinie]
PostNapisane: 27 maja 2010, o 10:07 
U mnie podobnie nigdy nie wiem czy system wentylacyjny jest włączony czy nie :mrgreen:


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1