Teraz jest 4 maja 2024, o 04:10

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Filmiki z YT,a policja...
PostNapisane: 27 lut 2010, o 17:13 
Offline
mistrz prostej
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2010, o 16:45
Posty: 455
Lokalizacja: Poznań
Sprzęt: YZF R6
Imie: Piotr
http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1, ... IDEO_.html

Jestem ciekaw jak tego gościa co prowadził moto dojechały szkieły... :?: Spotkał się ktoś z Was z taką sytuacją kiedyś,lub słyszał od kogoś o czymś takim :?: Na moje to tylko ktoś mógł kolesia zagonić,bo niby skąd by wiedzieli kto to. Numerów rejestracyjnych pojazdu nie ma,nawet twarzy nie nagrał... Więc jak oni do niego doszli... :?: Jest możliwość,że przez IP itd itp,ale to by musieli wtedy ukarać bardzo dużo ludzi z YT jeśli by szli tą drogą,ale komu chciało by się w to bawić. Jak mają nawet zgłoszenia o włamania do prywatnych komputerów to zlewają temat,a co dopiero filmik co koleś przekroczył prędkość...

_________________
http://www.arachnea.org/
"Przeciwko kur**twu i upadkowi zasad !!!"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Filmiki z YT,a policja...
PostNapisane: 27 lut 2010, o 17:28 
być może, że na tym odcinku są kamery, policjanci widzieli filmik i zaczęli sprawdzać nagrania z ostatnich kilku dni, i tak do niego doszli


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Filmiki z YT,a policja...
PostNapisane: 27 lut 2010, o 19:02 
Offline
mistrz prostej
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2010, o 16:45
Posty: 455
Lokalizacja: Poznań
Sprzęt: YZF R6
Imie: Piotr
Po pierwsze to koleś musiał by być skończonym idiotą,żeby lecieć gdzieś gdzie są kamery...
A po drugie to nie wydaje mi się,żeby szkieły wpadły na taki pomysł,jak oni nie sprawdzają kamer nawet jak jest jakiś włam... :lol: Ogólnie to miał peszka,ale z drugiej strony to dobrze mu tak jak w mieście przeszło dwie paki lata...

_________________
http://www.arachnea.org/
"Przeciwko kur**twu i upadkowi zasad !!!"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Filmiki z YT,a policja...
PostNapisane: 27 lut 2010, o 19:28 
Ale o czym w wogole piszecie :roll:
Ja mysle ze pisza tylko takie artykuly zeby ludzie sie bali w tym wypadku motocylkisci tak zapier**lac a tak naprawde to nikogo nie ukarali bo niby jak znalezli sprawce.

Moim zdanie taka sytuacja wogole nie miala miejsca ze niby ukarali tego goscia z tego filmiku.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Filmiki z YT,a policja...
PostNapisane: 27 lut 2010, o 20:23 
bardzo możliwe, że tylko tak straszą ;) ja sie tylko wypowiadam co do tego jakim sposobem mogli by go dojść jeśli takowa sytuacja miała miejsce ;)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Filmiki z YT,a policja...
PostNapisane: 27 lut 2010, o 21:01 
Z tego co widzialem jego filmiki to na innych jest jego twarz i numery rej, mogl sie nie przyznac ze to jego predkosc bo akurat na tamtym nie ma. tez jestem z wadowic i jest o tym glosno bo nawet napisali w naszych wiadomosciach w wadowicach.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Filmiki z YT,a policja...
PostNapisane: 27 lut 2010, o 21:11 
aa no tak też mogli go znaleźć, czyli to jednak prawda?


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Filmiki z YT,a policja...
PostNapisane: 27 lut 2010, o 21:12 
to ze go ukarali to nie slyszalem ale mial pare filmikow w ktorym byla jego twarz i numery rej i pewnie dla tego


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Filmiki z YT,a policja...
PostNapisane: 27 lut 2010, o 22:57 
Offline
mistrz prostej
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2010, o 16:45
Posty: 455
Lokalizacja: Poznań
Sprzęt: YZF R6
Imie: Piotr
TomoR1 napisał(a):
Ale o czym w wogole piszecie :roll:
Ja mysle ze pisza tylko takie artykuly zeby ludzie sie bali w tym wypadku motocylkisci tak zapier**lac a tak naprawde to nikogo nie ukarali bo niby jak znalezli sprawce.

Moim zdanie taka sytuacja wogole nie miala miejsca ze niby ukarali tego goscia z tego filmiku.



2 komenty z YT:
-''Oprócz interii było w dzienniku polskim, na gazeta pl i na tvn24''
-''Stary, w wiadomościach o Tobie było! :D pozdro ''

Trochę to dziwne nie...

_________________
http://www.arachnea.org/
"Przeciwko kur**twu i upadkowi zasad !!!"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Filmiki z YT,a policja...
PostNapisane: 27 lut 2010, o 23:23 
Nie daje wiary, że dostał za to ukarany :shock: , bo na jakiej podstawie??? Natomiast możliwe został zidentyfikowany i postraszony....... :P


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1