Teraz jest 16 kwi 2024, o 06:58

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zniżki na części dla forumowiczów
PostNapisane: 29 mar 2017, o 11:51 
Offline
świeżak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sty 2017, o 21:29
Posty: 88
Sprzęt: Zx6r 09'
Imie: Patryk
Lokalizacja: Warszawa
W sumie dobrze byłoby "specjalistom" zrobić antyreklamę bo dalej ludzie jeżdżą do nich, a szkoda żeby złodzieje ciągnęły pieniądze kosztem nawet życia skoro takie ulepy wypuszczają. A tak propos, taki oto pościk na fb na totem :lol:

"Witam,

Chciałbym zachęcić Was do skorzystania z naszych usług. Nie jesteśmy zmanierowanymi mechanikami którzy wykonują swoją pracę za karę. Nie wartościujemy klientów przez stopień trudności powierzanych zleceń- dla nas każdy klient jest tak samo wartościowy, bo okazuje nam zaufanie i zostawia u nas pieniądze. Totem Garage to dwóch młodych ludzi którzy kochają motoryzacje i realizują się w swojej pasji od wczesnego dzieciństwa. Specjalizujemy się w sportowych motocyklach marki Yamaha- mamy do nich bardo duży zapas używanych, kompletnych silników i części .Bardzo chętnie naprawiamy skutery i motocykle każdej marki. Na skuterach jako dzieci "zjedliśmy zęby" :). Podejmujemy się najtrudniejszych zadań- nie są nam obce skomplikowane diagnozy czy remonty silników. Wycenę ustalamy przed podjęciem pracy informując na bieżąco o jej postępach. Zapraszam do naszego garażu- wykonamy gruntowny przegląd motocykla razem z pomiarem kompresji w cylindrach gratis! Jestem pewny, że współpraca będzie dla obu stron satysfakcjonująca. Mieścimy się na warszawskim Mokotowie. Proszę dzwonić- na pewno się dogadamy.

Pozdrawiam

Karol 503 797 747"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Uwaga na serwis Totem Garaż w Warszawie
PostNapisane: 29 mar 2017, o 20:22 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 cze 2011, o 20:22
Posty: 5411
Lokalizacja: ʍoʞɐɹʞ ________ Niepołomice
Sprzęt: RN23
Imie: MIŚ
Lokalizacja: MałoPOLSKA
taka pralka pomaga chyba choćby w vendecie:

https://www.youtube.com/watch?time_cont ... aV_gPpnAjI

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: silnik z fz1 do r1
PostNapisane: 15 kwi 2017, o 23:02 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 31 sie 2010, o 04:42
Posty: 62
Lokalizacja: W-wa
Sprzęt: R6
Imie: Kamil
Lokalizacja: Warszawa
Czemu nowy wal i panewki nie zdadzą egzaminu? Mi Totemy robili wał kilka sezonów temu i działa super. Ja mam akurat oryginalny i dopasowany panewka mi do mojego bloku. Nie słuchaj się MAda bo to teoretyk co nie wie gdzie korek spustowy oleju. Może mówić, że Totemy to nieudaczynicy ale połowa polski jeździ na ich silnikach i oprócz jednego Pawła nie ma nikogo niezadowoonego


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: silnik z fz1 do r1
PostNapisane: 15 kwi 2017, o 23:32 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 cze 2011, o 20:22
Posty: 5411
Lokalizacja: ʍoʞɐɹʞ ________ Niepołomice
Sprzęt: RN23
Imie: MIŚ
Lokalizacja: MałoPOLSKA
nie połowa Polski tylko połowa Europy :lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: silnik z fz1 do r1
PostNapisane: 16 kwi 2017, o 00:36 
Offline
świeżak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sty 2017, o 21:29
Posty: 88
Sprzęt: Zx6r 09'
Imie: Patryk
Lokalizacja: Warszawa
Ostatnio post był na jednej ze stron na facebooku o totemie i od pyty jest niezadowolonych ludzi także chyba Tobie jednemu się poszczęściło u nich kolego. Połowa Polski to ma takie zdanie o tym syfie jak my wszyscy tutaj, ale już nie będę się rozpisywał bo nie ten temat. W samej Warszawie doskonale ludzie wiedzą żeby omijać ich szerokim łukiem ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: silnik z fz1 do r1
PostNapisane: 16 kwi 2017, o 00:59 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lis 2016, o 01:09
Posty: 179
Sprzęt: R6 '02
Imie: Patryk
Lokalizacja: Częstochowa
Taki post z dupy, ta yamaszka była z SKL'a? Moje rejony, sam jestem tzw. Skl'owcem, a kolegi nie znałem (tej erki)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: silnik z fz1 do r1
PostNapisane: 16 kwi 2017, o 08:56 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 31 sie 2010, o 04:42
Posty: 62
Lokalizacja: W-wa
Sprzęt: R6
Imie: Kamil
Lokalizacja: Warszawa
To dziwne, że wszyscy omijają ich szerokim łukiem, bo jak byłem tam tydzień temu na serwis to stało prawie 30 sportowych motocykli :D przecież oni robią więcej r1 i r6 niż wszystkie aso Yamahy w Warszawie razem wziete To ja nie wiem jak ich wszyscy szerokim łukiem omijają jak tam robota aż kipi. Możecie panowie się śmiać, ale oni puszCzaja full roboty w Polskę i coraz więcej do angli więc nie rozumiem. pokaż te złe opinie z fb?

I proszę ci mad, że jak komega nie da zrzutu ekranu że strony fb gdzie było od pyty niezadowolonych klientów to proszę mu dać bana za szerzenie farmazonow

Fakt jest taki że chłopaki tam siedzą, czytają to, patrzą na kolejkę sprzętów i śmieją się z was :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: silnik z fz1 do r1
PostNapisane: 16 kwi 2017, o 09:46 
Offline
świeżak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sty 2017, o 21:29
Posty: 88
Sprzęt: Zx6r 09'
Imie: Patryk
Lokalizacja: Warszawa
Jak ktoś głupi to daje, ja nigdy nie dałbym moto komuś kto chociaż raz coś takiego odwalił jak facetowi na filmie. Będę w domu to podrzucę linka ;). Co z tego, że dużo sprzętów stoi? Filmów nawrzuca Karolek, trochę gadki jacy to oni nie cudotwórcy jeśli chodzi o Yamahy to ludzie oddają stare szorty.

Wystarczy strona na facebooku, wyłączyć recenzje i ludzie już się zlatują bo ile jest warsztatów specjalizujących się w yamahah? Taka logika, to że Ci olej zmienili czy hamulce odpowietrzyli nie czyni ich mechanikami bo jak widać z grubszymi problemami sobie nie radzą i robią na odpierdol za przeproszeniem :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: silnik z fz1 do r1
PostNapisane: 16 kwi 2017, o 10:49 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 cze 2011, o 20:22
Posty: 5411
Lokalizacja: ʍoʞɐɹʞ ________ Niepołomice
Sprzęt: RN23
Imie: MIŚ
Lokalizacja: MałoPOLSKA
spokojnie panowie bo gibons jest od nich czyli z totem, nie będę tutaj banował bo chce żeby się i winny tłumaczył i zobaczymy w jaki sposób to zrobi, to samo jest na R1-forum że mają kilka profili fejkowych i wychwalają robotę totem. Kto bardziej naiwny się na to porwie.
Akurat ja nikomu nie zabronie oddać totemowi swojego motocykla bo ma takie prawo, ja bardziej się zastanawiam co z tego wyjdzie takiemu delikwentowi. Z tego vco na fejsie czytałem jest bardzo dużo ludzi niezadowolonych ale co z tego jak i tak już dawno oddali kase za niedobrą robotę oraz co w sumie mogą poradzić teraz po czasie.
CO do mnie gibons sam powinieneś dostać bana za oczernianie mnie że cytuje "jestem teoretykiem i nawet korka od misy nie widziałem", mnie to nie szczyka ale jest to oczernianie bo nigdy w życiu nawet mnie nie wiedziałeś a co dopiero co możesz o mnie gadać. Także zawrzyj ten ryj bo się doigrasz dupku.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: silnik z fz1 do r1
PostNapisane: 18 kwi 2017, o 10:54 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2011, o 22:11
Posty: 276
Sprzęt: R1 RN32
Imie: IREK
Lokalizacja: UK
Ciekawe ze ten gibons8 odzywa się tylko wtedy kiedy idzie o totem. :lol: To zbieg okoliczności.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1