Teraz jest 28 mar 2024, o 12:18

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: MAD ...... RN22
PostNapisane: 26 cze 2016, o 15:41 
Offline
kursant

Dołączył(a): 12 lis 2014, o 15:00
Posty: 254
Sprzęt: R6
Imie: Tomek
Lokalizacja: Krk
Opowieści w stylu mój kolega mnie zawsze rozmawiają
Tak jak jazda litrem na kartingu

Jak pojeździsz trochę to zrozumiesz jaka jest różnica pomiędzy litrem a 600


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: MAD ...... RN22
PostNapisane: 27 cze 2016, o 22:02 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 27 cze 2016, o 21:54
Posty: 13
Sprzęt: R1 2016
Imie: Kamil
Lokalizacja: USA
Litr jest dobry ale nie na tor, r6 sa lepsze nawet w USA. ale prezentuje sie zacnie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: MAD ...... RN22
PostNapisane: 6 lip 2016, o 19:01 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 10 kwi 2016, o 12:21
Posty: 40
Lokalizacja: śląsk
Sprzęt: RN22
Imie: Arek
Lokalizacja: śląsk
Nie ma co dyskutować - może kiedyś coś pojeżdżę to zrozumiem .. Dzięki za podpowiedź .. jesteście równi goście tak nic o mnie nie wiecie a jednocześnie TAK DUŻO .. :)

Mad - mam teraz też RN22 - w przeciwieństwie do wyśmiewców i fachowców najwyższej wody ja staram się wyszukać problem i go rozwiązać .. Dlatego napisałem co napisałem ( ale jak widzę to był błąd ) ..
Ja takich problemów jak ty NIE MAM - a motocykl taki sam - dziwne nie ???
Możemy popracować nad tym, porównamy, obadamy - obaj będziemy mądrzejsi !
No tylko trzeba chcieć .. Stąd ten Kisielin - żebym mógł zobaczyć w czym jest problem i dać ci Sticha, żebyś pierdął 5 albo i 30 kółek i sobie porównał - potem porównamy mój przejazd i twój ( na tym samym motocyklu ) - i jak to powiedział poeta : and the truth shall set you free :P !!!
No ale litr i karting - żałosne przecież :) .. Będę zapierdalał za tobą najlepiej na Slovaki na kolarzówce i obserwował .. heheh .. spox Bracia !!!

Ale do tematu.. Ja na ZX-10 czułem się jak ty teraz na RN22 i wiesz co ?
I BARDZO żałuje że nie sprzedałem Kawasaki ze 3 lata temu już .. więc nie męcz się bo to sensu nie ma .. Gorzej jak kupisz co innego i będzie tak samo :P ...
Ja bardzo sobie chwalę .. jestem tym motocyklem zachwycony - wyprawia on rzeczy jakie na Kawie II gen. były nie do zrobienia.. Kolejny raz ( teraz w Pozen ) uratowała mi dupę na Z10 ( lewy pod Dąbkami - tak dla jasności dla tych co dużo jeżdżą ) z potężnego powerslajda na wyjściu bo chciałem oponę dojechać do końca po obróceniu u Bolka ( kiedy prawej już nie było) no i żem sobie nafikał goniąc kumpla z Olkusza na GSX-R 750, że jaja mam jak arbuzy od dzwona w zbiornik :P ... a moto z tego wyszło bez zadyszki ... Geometria jest fantastyczna - wystarczy "odpierdolić się od kierownicy i dać mu jechać" ( pytanie do tych co DUŻO jeżdżą : czyj to słowa ?? ) .. a R1 zrobi resztę :) ..

Reasumując - sprzedaj i nie męcz się :) ... Bier S1000RR - jedzie samo :) .. albo zbieraj dupę i do roboty, ja chętnie obczaję ten twój 80% zapierdalacz :P ..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: MAD ...... RN22
PostNapisane: 6 lip 2016, o 22:52 
Offline
mistrz toru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 kwi 2013, o 20:13
Posty: 2661
Sprzęt: Sprzedany
Imie: Damian
Lokalizacja: Międzyrzec Podl
w końcu ktoś sensownie gada!
ArcS przybijam z Tobą pione, wypijemy flache i co tylko jeszcze.
Huj w dupe BMW, niech żyje Japonia! :D 3 kamertony to świętość!
Tymczasem lecę spać bo za 3h mam samolot, pozdr!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: MAD ...... RN22
PostNapisane: 7 lip 2016, o 16:40 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 cze 2011, o 20:22
Posty: 5411
Lokalizacja: ʍoʞɐɹʞ ________ Niepołomice
Sprzęt: RN23
Imie: MIŚ
Lokalizacja: MałoPOLSKA
ale ja nie początkuję z RN22 jak TY teraz, ja ten motor mam już 3 sezony i dobrze go poznałem, wiem ile jest wart i czego wart. Gdybym był ukierunkowany na konkretne inne rozwiązanie które było by sensowne to bym to dawno zrobił, skoro nie sprzedałem R1 to oznacza tylko to ze chce go mieć z jakiś kontretnych powodów: na cywila więcej mi nie trzeba a mam sztukę pewną i już o tym pisałem że mogę o tyle na niego liczyć a nie ze kupie szrota z łądnymi owiewkami na allegro a potem wiadomo...
oj Dany Ty jak coś czasami wypalisz .. :D Tak Yamaha jest cool :D nie gloryfikuje BMW tylko pisze jak jest: to najszybszy seryjny motor i to musisz w końcu zrozumieć, a ja nigdy nie oświadczyłem że S1000RR kupie z powodu szczytu moich oczekiwań i ambicji.
Żeby była jasność posiadania R1: mam go bo motor znam. Bardzo ciężko kupić dobry sprzęt, można kupić cokolwiek ale musi to być dla mnie proporcjonalne do wydanych pieniędzy, tak jestem ostrożny w temacie wydawania kasy na zabawki. Strasznie się nieciąłem na RN12 i bardzo dużo mnie to kosztowało i to powtarzam kolejny raz bo wymiana silnika kosztowała mnie około 8 tys zł wtedy.
RN22 bestia z wyglądu o świetnych proporcjach i świetnych rozwiązaniach ułatwiających prace przy motocyklu: dostęp do dumpera, rewelacyjny licznik, jakość i spasowania plastików ... można superlatywy wymieniać bez końca. ALe zauroczyć się nie ma problemu, problem jest w tym by znać wady i minusy bo to weryfikuje czy warto czy nie warto albo co może zaskoczyć. Ocenianie rzeczy może ostro ale to jak to nowoczesne pokolenie traktuje opinie konstruktywne: "lepiej nie pisz nic niż cokolwiek negatywnego" i chuja: konstruktywna krytyka to również pisanie minusów i wad a nie tylko gloryfikowanie i pisanie superlatyw bo od tego można zdechnąć i wystarczy że to marketing i reklama załatwia. Wręcz nie wolno nam pisać tylko pozytywnych aspektów ! PO TO BYŚCIE BYLI MĄDRZEJSI a nie że na złość !

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: MAD ...... RN22
PostNapisane: 7 lip 2016, o 21:31 
Offline
pochłaniacz winkli

Dołączył(a): 27 lut 2015, o 23:34
Posty: 690
Sprzęt: r5
Imie: kil
Lokalizacja: polska
Mowisz,ze mozna pisac negatywnie. To ja napisze, za 32 :pijany: nie sprzedaz bo cena za duza i drogo jak cholera hahaha:)wersja USA cena rynkowa jest jaka jest mimo iz sa trupy w 80% :) :lol:

_________________
https://t.me/pump_upp


Ostatnio edytowano 11 lip 2016, o 09:10 przez MarioMotoVlog, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: MAD ...... RN22
PostNapisane: 12 lis 2016, o 16:24 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 cze 2011, o 20:22
Posty: 5411
Lokalizacja: ʍoʞɐɹʞ ________ Niepołomice
Sprzęt: RN23
Imie: MIŚ
Lokalizacja: MałoPOLSKA
:kot:


Załączniki:
14.JPG
14.JPG [ 112.32 KiB | Przeglądane 6649 razy ]
13.JPG
13.JPG [ 140.75 KiB | Przeglądane 6649 razy ]
12.JPG
12.JPG [ 135.05 KiB | Przeglądane 6649 razy ]

_________________
Obrazek
Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: MAD ...... RN22
PostNapisane: 12 lis 2016, o 23:09 
Offline
mistrz prostej
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 maja 2011, o 13:58
Posty: 397
Lokalizacja: Choszczno
Sprzęt: YamahaR1 i CBR600F4i
Imie: Piotrek
Lokalizacja: Choszczno
a druga Niuńka gdzie? bo chyba już nie opchnąłeś :o a blachę Ci pęd wiatru powykręcał z tyłu,że ja pierdole :twisted: :twisted: :mrgreen:
NoExpert napisał(a):
Isn't it too cold for you to ride now?

nigdy nie jest za zimno na jazdę jak asfalt suchy, stringi z golfem plus ciepłe skarpety i powoli popyrkać po drodze można naprzeciw pogodzie czy temperaturze 8-) pozdro :)

_________________
CO MNIE NIE ZABIJE TO WZMOCNI


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: MAD ...... RN22
PostNapisane: 14 lis 2016, o 22:30 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 cze 2011, o 20:22
Posty: 5411
Lokalizacja: ʍoʞɐɹʞ ________ Niepołomice
Sprzęt: RN23
Imie: MIŚ
Lokalizacja: MałoPOLSKA
spoko spoko nie jeżdżę poniżej 19 stopni a to tylko lansiarskie zdjęcie :mrgreen:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: MAD ...... RN22
PostNapisane: 15 lis 2016, o 09:02 
Offline
mistrz prostej
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sie 2016, o 09:20
Posty: 398
Sprzęt: rj15 compet. white
Imie: Paweł
Lokalizacja: lwo
moto wyglada pieknie:) +50 do lansu ;)
a swoja droga mam ogromne cisnienie na jazde ale ta pogoda.....

_________________
Revs Your Heart


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

cron
Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1