Teraz jest 29 mar 2024, o 06:13

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [S] YZF-R6 2004
PostNapisane: 17 gru 2016, o 15:54 
Offline
świeżak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2014, o 19:13
Posty: 37
Sprzęt: 2004 Mistral Grey R6
Imie: Mateusz
Lokalizacja: CIN
Witam wszystkich

Chciałbym ogłosić, że pod młotek idzie moje R6. Nie powiększam rodziny, ani nie kończę z moto. Po prostu wymieniam na nowszy model w torowych owiewkach. Tą jak jeździłem po torze, to pomimo złożenia crashpadów miałem ograniczenie psychiczne, bo było mi szkoda oryginalnych plastików, które są w dobrym stanie.

A więc kupiłem je od znajomego 30.09.2014r. z przebiegiem 26000. Kolega rok wcześniej sprowadził ten motocykl, ale zachciało mu się stuntu i w sumie to było tak, że on wziął moją F3 w psie, a ja mu dopłaciłem do R6 :D

Na chwilę obecną wstyd mi powiedzieć, że nie wiem jaki ma przebieg ten motocykl. (I nie ze względu na jakieś zaniedbanie czy coś, ale człowiek z biegiem lat prowadzi inny tryb życia i po prostu nie zwróciłem na to uwagi kiedy ostatnio nim jeździłem. W pierwszym motocyklu pamiętałem jakby ktoś mnie w nocy obudził to potrafiłem wyrecytować co kiedy było robione, a nawet kiedy było tankowane i jakie spalanie wyszło:D) W marcu miał 31020, bo wtedy jest ostatni wpis w książkę serwisową. Motocykl serwisowany przeze mnie od samego początku w warsztacie i od tego czasu ma książkę serwisową. Motocykla nie zimuję u siebie i nie jestem w stanie teraz sprawdzić jaki ma przebieg, ale około 32500. Więc przez te ponad dwa lata za dużo nim nie najeździłem niestety.

W tym czasie przeszedł dwie wymiany oleju (motul 5100), razem z filtrem. Dwie wymiany płynu chłodzącego (motul motocool expert) oraz płynu hamulcowego (ostatnio rbf600).
Wymieniłem:
- klocki hamulcowe przód/tył (jakieś spieki złote)
- opony (2 razy) sprzedaję na pilot powerach 2ct, na których za wiele nie najeździłem, bo nie nadawały się na tor
- filtr powietrza,
- świece,
- klamki na krótkie,
- tylną lampę na dymioną z wbudowanymi kierunkowskazami,
- szybę na ciemną,
- lusterka,
- tłumik mivv (bardzo głośny i nie posiadam bdkillera, jakby ktoś pytał)
Zamontowałem crashpady (nie miałem okazji przetestować wytrzymałości).
Pomalowałem tylne podnóżki na czarno.
Motocykl posiada sportowe, regulowane sety LighTech.

W razie pytań tel: 534598498

A teraz trochę zdjęć:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Cena, może nie jest mała, ale po 1: motocykl na prawdę zadbany mechanicznie i wizualnie; po 2: nie spieszy mi się ze sprzedażą, nawet nie wiem czy tą torówką (przystosowaną do jazdy po drogach publicznych) da się normalnie poruszać, a czasami też mi się zdarza wyjechać na przejażdżkę :D
13500 polskich złotych


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: [S] YZF-R6 2004
PostNapisane: 18 gru 2016, o 11:47 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 cze 2011, o 20:22
Posty: 5411
Lokalizacja: ʍoʞɐɹʞ ________ Niepołomice
Sprzęt: RN23
Imie: MIŚ
Lokalizacja: MałoPOLSKA
.. gdyby miał ups

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: [S] YZF-R6 2004
PostNapisane: 18 gru 2016, o 18:49 
Offline
świeżak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2014, o 19:13
Posty: 37
Sprzęt: 2004 Mistral Grey R6
Imie: Mateusz
Lokalizacja: CIN
Gdyby miał.... i radialkę z przodu, to chyba bym nie sprzedawał i poświęcił owiewki na tor. Bo tym moto mi się tak dobrze jeździ :D

Następczyni już jest obok w garażu :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1